Коледж Луганської державної академії культури і мистецтв

Коледж Луганської державної академії культури і мистецтв
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності

Про коледж

Фаховий коледж Луганської державної академії культури і мистецтв — заклад фахової передвищої освіти.

Фаховий Коледж здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі базової та повної загальної середньої освіти.

Історія Фахового коледжу, що почалася на Луганщині, становить понад дев’яносто років діяльності у сфері культури й мистецтва.

Зараз науково-педагогічний колектив Фахового коледжу продовжує мистецькі традиції у Києві.

Діяльність Фахового коледжу, згідно з основними пріоритетами розвитку професійної освіти в Україні, спрямована на підготовку фахівців у сфері культури й мистецтва. Концепція діяльності Фахового коледжу зорієнтована на створення, впровадження і підтримку системи якісної вищої освіти.

Навчально-методична, наукова, творча й організаційна робота Фахового коледжу спрямована на удосконалення освітнього процесу. Постійно ведеться робота з оптимізації методів, форм і засобів навчання.

Колектив студентів й викладачів Фахового коледжу зберігає найкращі надбання світової та вітчизняної мистецьких шкіл, а також прагне до створення нових моделей і технологій навчання.

Візитною карткою Фахового коледжу став принцип єдності теоретичного та практичного навчання. Такий «зв’язок з життям» дозволяє максимально наповнювати навчально-виховний процес багатим творчим досвідом, розвивати навички майбутнього митця.

У Фаховому коледжі Академії студенти навчаються хореографії, акторській майстерності, грі на музичних інструментах, співу та станковому живопису.

Студенти Фахового коледжу беруть участь у міжнародних та всеукраїнських освітніх й мистецьких програмах, всеукраїнських заходах, конкурсах та фестивалях.

У Фаховому коледжі створені та успішно працюють освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна», де вступник може пройти відповідну атестацію та отримати документ про повну загальну середню освіту.


Відгуки

Керівництво цього навчального закладу ухвалило рішення не дозволяти оцінки та коментарі.


Усі коледжі в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві