Білозерське професійно-технічне училище №6Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Училище супер навчання подобається викладачі нармально пояснюють

,

Добрий день! Закінчую навчання в групі №4 за професією слюсар з ремонту автомобілів та водій категорії "С". Ось і промайнули так швидко для мене ці 1,7 роки... Навчанням в училищі задоволений. Велике спасибі викладачам та майстрам, вони навчали нас дуже цікаво. Всім рекомендую це училище. Ідіть навчатися і ви не пошкодуєте!!!!;)

,

Закінчив училище рік тому, дуже хороше училище, прекрасний інтер'єр, атмосферу покращують озера, які знаходяться з обох сторін. А викладачі просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))))))

,

Все сюда! Училище чоткое, преподы понимающие, мастаки зачотные, мне нравится мастер групы No3 Скурталенко М.О.

,

Я закінчив ПТУ №6 в цьому році. В цьому училищі я отримав не тільки знання та професію, а ще й чудовий досвід. Тут навчаються діти які хочуть отримати професію та працювати за фахом. Як для мене, училище дуже прекрасне!

,

Я випускниця 2011р.Це дуже перспективний навчальний заклад,який дає багато можливостей відкрити себе в цій сфері.Викладачі досвідченні люди,які навчають професійно та віддано.Завдяки здобутим там навикам,я знайшла хорошу роботу,та дуже вдячна за це училищу.

,

Я вчився з 2004 по 2007 г ето ПТУ дало мне очень много, било круто учитись .Хто учетса тому в дальнейшем много поможет.

,

Я закончил это училише и оно мне очень понравилось поступайте и учитесь

,

Хорошое училише до-сих пор сдель учусь и нежелею преподоватили класние все хорошо незнаю что я буду делать после окончания

,

впечатляет

,

За помилками звичайно училище суперове!!!!!!!!!!

,

В 1986 году я закончил это училище. ОООчень КлаСССное учебное заведение! Воспоминания об учебе, препод. составе, общежитии и вообще обо всем остались только хорошие! Слышал ПТУ уже не работает, а жаль, много первоклассных специалистов начали свою труд. деятельность по окончанию этого училища. Юрий Зинчук.

,

это благмон ребята это жудкое училище не поступайте никогда суда....

,

в 2001 году закончил училище по професии электрик-монтер-связист. очень хорошее училище и пидогоги. саветую учится.

,

У 2007 році закінчив цей заклад по професії: слюсар з ремонту автомобілів 3 розряду училище працевлаштувало на СТО в м.Херсон, класна професія, класна робота, зарплата - все супер!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в с. Петровському

Також в с. Петровському