Ржищівський фаховий коледж будівництва та економіки

Ржищівський фаховий коледж будівництва та економікиСпеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Заклад з славетною історією, чудовою атмосферою та професійними педагогами.

,

Чудовий заклад, чудові спогади. Професіонали викладачі. Рекомендую.

,

Закінчую навчання в коледжі. Відмінний заклад, викладачі професіонали. Рекомендую!!!

,

Супер заклад. Рекомендую. Там пройшли найкращі роки молодості

,

Заклад чудовий! Дає знання, які запам'ятовуються на все життя.

,

Заклад в який хочеться повернутись,після закінчення!Рекомендую!

,

Це чудове місце для навчання,викладачі,які дійсно зможуть вкласти вам знання.Студенська рада ніколи не дасть сумувати,а в гуртожитку неймовірна атмосфера.Це місце завжди залишиться в моєму сердці.Я неймовірно вдячна,та дійсно жаль,що закінчуються мої студентські роки(.Майбутні студенти та батьки, рекомендую вам цей заклад,не пошкодуєте!!!!!!

,

Закінчила коледж у 2007 році( тоді ще РБТ). Отримала хорошу підготовку. Рекомендую!

,

Навчаюся в цьому коледжі на економіста. Зараз знаходжуся за кордоном та продовжую навчатися дистанційно. Викладачі розуміють і допомагають.

,

Чудовий заклад з неймовірною природою та належним рівнем знань. Інфраструктура - супер. Тут навчалася я та вся моя родина.

,

Чудовий навчальний заклад в якому кожен студент отримає не лише гарні знання, а й зможе відкрити себе як творча особистість.

,

Все чудово,викладачі просто супер розуміють і допомагають!!!

,

Навчався в технікумі 64-68 роки. Для молодої людини кращого місця набути спеціальність немає. В ті часи все було чудово. До цього часу пам'ятаю викладачів, навіть їх характер та обличчя . Керівник групи Підопригора . Викладачі: Зінченки, Свищі,Сумерени. Топота, Шептовецькі, Гриньки, Книжник та багато інших. Конкурс при вступі був 3,5 на місце. Був на зустрічі з випускниками через 45 років.Зараз улови для навчання значно кращі Але атмосфера в навчальному закладі-не впевнений.

,

Чудовий навчальний заклад, випускники якого завжди знайдуть собі роботу за фахом.

,

Найкраще місце для студента!

,

технарь супер!!!!

,

Чудовий навчальний заклад)

,

Чудовий навчальний заклад! Навчалася в ньому 2010-2013 р.р. Дякую за відмінні знання! Рекомендую!

,

Навчання 1978 - 1981 Куратор групи Федорченко П . Стидно читати про гроші за навчання. Для чого їхали сюди ....витрачати батьківські кощти. ?. Викладачі сильні, розумні ,терпеливі. Берус І.Я. теоретична механіка, опір матеріалів, Тупота електротехніка, Смоляр А.І. фізкультура, Грінвальд , чоловік та дружина, вела економіку будівельного виробництва, Височин П .математику Єленецький І.М та дружина по утриманню гуртожитків та вихованню учнів. У нас відраховували за прогули та неуспішність. Все підтверджую, викладачі сильні, природа НЕПОВТОРНА (такої краси не зустрічав) Знання теоретичні та практичні , забезпечують вступ до університетів. На роботі на "ТИ" з професорами будівельного виробництва. Оскільки з молоду сімейний, то ГЕСи не будував і дітей із собою не возив. " Головкиївміськбуд",забудова нових районів столиці це мій досвід. З Великою повагою до викладачів та однокурсників ! Рекомендую, хто хоче вчитись, приходьте, тут Вас навчать як правильно працювати у будівництві.

,

гарний навчальний заклад рекомендую

,

навчаюсь в технікумі третій рік, все влаштовуйе рекомендую друзям і вам

,

Як на мене, Ржищівський будівельний технікум - ідеальне місце для поєднання навчання та відпочинку.

,

Хороший заклад,вчителі викладають професійно,і взагалі вчителі найкращі рбт суупер

,

Навчаюся в технікумі вже третій рік, за всі роки не знайшлося на що скаржитися. Умови для навчання чудові. Всім рекомендую!

,

Я студентка цього навчального закладу , тому можу без сумнівів сказати , що Ржищівський будівельний технікум - це заклад в якому дійсно хороші умови для навчання . В ньому знаходиться бібліотека, столова, магазини, гуртожиток. Викладачі завжди ідуть на допомогу. РЕКОМЕНДУЮ!

,

Чудовий навчальний заклад!!! Хто хоче отримати знання - вам сюди!!!

,

Навчалась в технікумі 2 роки з 2015 по 2017, за спеціальністю " будівництво та експлуатація будівель та споруд", Навчатись мені подобалось, умови для навчання прекрасні є чудова бібліотека з необхідною літературою. Викладачі дуже гарно розповідають новий матеріал. Вчителі завжди підуть на допомогу студентам, якщо незрозуміло вони пояснюють ще раз, Наш Куратор ГЕРАСИМЕНКО ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА стала для нас нашою другою мамою завжди допомагала, проводили з нею цікаві вечори в нашій маленькій але дружній групі, давала нам поради, навчала непадати нас духом якщо шось неполучалось, взагалі дуже хороша людина .) В гуртожитку є всі умови для проживання і порівняно з іншими навчальними закладами наш гуртожиток не дорогий. в гуртожитку чудовий вихователь, до якого можна звернуться за допомогою (Базюченко Л,М,) часто проходять різні цікави вечори на різну тематику. Хочеться ще згадати нашого викладача інженерного креслення Базюченка А.Ф він скільки часу і сил доложив до нас щоб навчити.

,

Рекомендую всім наш навчальний заклад))) наш заклад надасть вам високий рівень знання, чудові професії і незабутні студентські роки

,

Дуже хороший технікум! Всім рекомендую! Хто хоче здобути чудові знання!

,

Навчаюся в технікумі уже третій рік по спеціальності "Економіка підприємства". Навчатися мені подобається, умови найкращі для отримання знань. Вчителі чітко, логічно та ясно викладають матеріал,завжди допоможуть і дадуть відповідь на ваші питання. Грошей від вас ніхто не вимагає, якщо учишся то все здаєш власними силами. В технікумі працюють різні гуртки, тому для кожного студента знайдеться те заняття ,яке їм подобається. Не жалкую що навчаюсь саме в Ржищівському будівельному технікумі ,тому і вам теж раджу.

,

Я навчаюсь на третьому курсі. Живу в гуртожитку умови не погані , також в гуртожитку є вихователі , які слідкують за порядком. Часто в гуртожитку проводять вечори на різну тематику Порівняно з іншими закладами ціни за гуртожиток , в їдальні доступні кожному студентові. Мені подобається тут навчатися , тому що тут хороші викладачі , які завжди війдуть в твоє положення. Тому вам Ржищівський будівельний технікум!

,

Я навчаюсь вже на третьому курсі , в цілому технікум хороший , викладачі завжди готові допомогти , за три роки я ні разу не зіткнулась з хабарями , отримала багато корисної інформації, яку зможу застосувати в майбутньому , тому вступайте і ви не пошкодуєте!!!

,

Шановні молоді друзі!!!я раджу вам іти на навчання саме до Ржищівського будівельного технікуму!!!у нас дуже прикольно,у нас проходять круті заходи,а саме концертні виступи,спортивні змагання,не забуваємо про вечірні дискотеки!!! Після закінчення саме цього навчального закладу перед студентами відкриваються майже всі двері для навчання в університетах!!!

,

Чудовий заклад,зараз навчаюсь на економіста. Навчання чудове, розуміння вчителів, велика підтримка, все супер.

,

Чудовий навчальний заклад. Рекомендую!

,

РБТ the best))

,

Шановні молоді друзі!!!я раджу вам іти на навчання саме до Ржищівського будівельного технікуму!!!у нас дуже прикольно,у нас проходять круті заходи,а саме концертні виступи,спортивні змагання,не забуваємо про вечірні дискотеки!!! Після закінчення саме цього навчального закладу перед студентами відкриваються майже всі двері для навчання в університетах!!!

,

ЛЮблю РБТ. Просто навчайтеся сумлінно і не треба буде ні на кого писать гадості.

,

ДУЖЕ ХОРОШИЙ ТЕХНІКУМ!!!!

,

Дуже хороший технікум! Сам навчався. Дякуючи знанням, що отримав в ньому закінчив два університети. Працюю по спеціальності. Й досі згадую прекрасні краєвиди РБТ. Вступайте, не пожалкуєте!!! Дякую вчителям за працю...

,

РБТ the best. Я навчаюся в групі 12_16. За перший рік про хабарі я взагалі нічого не чув. Учителі дають дуже високий рівень знань. І природа просто чудова. РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ вступати в ряди студентів РБТ.)

,

Ужасное место, врагу не пожелаю, хотел отправить сына - приехали - желание отпало напрочь (простите за просторечие, коровник)

,

Но потом скорей всего придется переучиваться, а нервы, деньги и главное время уже не вернешь...

,

Учился в 2014 году, отношение к студентам скотское, знания дают по сути слабые, но сильно трепают по общим дисциплинам - люди взятки несут сами, чтобы не связываться с преподавателями, те особо "умные", кто не хочет платить - сдают как правило с 3го раза, - и то опять же со штрафом (то на то и выходит) + много других поборов, которые идут непонятно куда (те же самые ремонты - на них выделяют хорошие деньги из бюджета, которые потом "исчезают", а студенты "себе" ремонт делают за свой счет сами). Общее состояние, материальная база и преподавательский состав - на уровне сельской школы (хотя не в каждой сельской школе так плохо), решил уйти после 1го семестра, в принципе не жалею, сейчас работаю в РФ, 700 долларов имею стабильно. Общался с выпускниками - по специальности не устроился никто, пытался устроить на стройку бывшего одногрупника - не взяли, сказали уровень знаний очень низкий, работает теперь в супермаркете. Хотите потерять время и нервы - идите учитесь

,

Була студенткою цього закладу. Пам"ятаю всіх вчителів, які дали знання, а не продали їх за гроші. Заклад- супер! Рекомендую стати студентом РБТ, бо це не забутні роки навчання!!!!!

,

Поступайте не пожалкуєте

,

найкращий будівельний коледж по всій Україні. брехня, хабарів немає))))

,

Лучшего учебного заведения не бывает

,

Взятки платять самі студенти-двієшники які нічого не хочуть вчити та здавати, так що в першу чергу це ваше ставлення до взяток. Не потрібно думати кому скільки заплатити, а вчити та здавати!

,

Ложь, не поступайте!! Взятки дороже чем в Киеве отношение ужасное!!!

,

Учился 41-87 Просто СУПЕР!!!!!

,

Я сама с Ржищева. Закончила РБТ в 1979 году. Конечно сейчас это совсем не то что было раньше. Развалили такое заведение. Как не посмотришь в интернете везде нужны строители. Сейчас мало кто учится по этим специальностям.

,

РБТ найкращий!!! Хто дійсно навчається, випускається з дуже хорошими знаннями. Велике Спасибі викладачам економічного відділення!!! Хто хоче вчитися той буде, а хто ні то й потім буде розказувать :"що викладачі хабарники". Стосовно гуртожитків, студенти в першу чергу самі повинні дотримуватися порядку, і бережно ставитися до майна, тоді і гуртожитки будуть в чудовому стані. Природа супер!!!

,

Правду, кажучи я не в захваті від нього, як засилилась в гуртожиток,, так там вікна були побиті. То були не кімнати а хаос в тих умовах проживати не можливо, зрозуміло що я з співмешканкою зробили там ремонт, але всеодно мені там не сподобалось. Хлопці по балконах пригають , що й не знаєш що очікувати. Про вчителів нічого поганого сказати не можу, дуже вимагають багато знань від студента. Та і репутація у нього не зовсім хороша.

,

Пропадає технікум...

,

гр 45-76 лучшие годы молодости, природа,отдых и т.д.Жук А.Н. и всем преподавателям земной поклон

,

просто клас!!!!

,

Найкращі навчальні заклади це ті де якщо хочеш учитися знання будуть а не хочеш - плати. А найхужі це там де "хоч не хоч а плати завжди" Тому поки ще не існує перший варіант, навчайтеся, бо наша держава робить все щоб ми тупішали. Тупими керувати легше.

,

Училась в группе 43-87, большое спасибо учителям за их труд и терпение, особинное спасибо класному руководителю Гончеренко Галине Ивановне, она была для нашей группы МАМОЙ самой дорогой и любимой !!!!

,

Ребрий ВД, Гринвальд АА, Зинченкы, Высочын, Бабакова ЗН, Сычи, Пидопрыгоры, Ковальов м, Тупота, Сумерин ЯА, Кныжныкы, Бабак и еще много хороших преподавателей, прошло сколько лет по фамилиям не могу вспомнить, низкий им всем поклон.

,

Мені було дуже приємно навчатись в РБТ!

,

А мені тут вообще классно! РБТ - рулитиь!!!

,

Училась в групе 38-98,учиться здесь просто и легко.Педагоги не взяточники,а кто не хочет учится,тому везде плохо!!!Поступайте!

,

хорошее учебное заведение ,окончил в1970году очень умные и практичные преподаватели,само место курорт-люкс ,не сравнить курорты Турции и Египта.После окончания,работал тех-надзором на строительстве Ингури ГЭС,Асуан в Египте ,начинал строительство в Бушере,сейчас ус траняю аварию на Саяно-Шушенской гэс. Рекомендую поступить в РСТ.с уважением Михаил.

,

технікум нормальний рік навчаня 2011 гр,16-11 тільки дорога дорого обходиться ))))))))) ТЕТІЄВ рулить

,

Я навчаюь в групі 21-10) куратор групи Столярчук В.А) цей технікум суперрррр.......

,

Закінчила у 2006.Хочете вчитись, то подавайте документи і вчіться."Взятки"? не давала і не просили. Викладачам вдячна. Гуртожиток? дівчатам Краще 2-х кімнатний блок.(зробіть косметичний ремонт).хлопцям тяжче-одна кухня і туалет на поверх. Природа?дійсно красиво.Недоліки?було недостатньо підручників.одна душова на весь гуртожиток. Взагалі дуже приємно згадувати.

,

Дуже хороший технікум. Я закінчила його в 1986році. Хороша технічна підготовка. Працюю 25років інженером виробництва. Спасибі класному керівнику Жук Олександрі Миколаївні і мої вітання всім вчителям технікуму.

,

студенческий рай

,

Нет слов для выражения, все отлично место расположение, отношение учителей, уважение однокурсников и т.д.

,

я навчалася у цьому чудовому технікумі у групі 14-94е прекрасний заклад .розумні викладачі.казкова природа Вітання усім викладачам ,а особливо Галушці Миколі Миколайовичу

,

класный технарь

,

Я навчалася у цьому чудовому технікумі у групі 14-94Е Дуже гарний заклад .чудова природа розумні викладачі Привіт класному керівнику Галушка Миколі Миколайовичу

,

Прийди і ти відчуєш смак життя!

,

Взяточничество просто процветает, Преподаватели не то что были раньше. . Старой закалки еще ничего, а новые просто отстой,,,,,,

,

Техникум супер і взятки платить не нада анада учится

,

Технікум чудовий природа як в казці а розподіл державних місць не по балах а по сумі яку покладуть в конверт

,

Вчився 1997-1999 р. Взяток не давав, викладачі сильні, освіту дають належного рівня!!!! А природа , да- СУПЕР! .

,

Закончил факультет ГИДРО в 1970г. очень хорошее учебное заведение готовит класных специалистов ,очень умные преподаватели . Получаешь хорошие знания .После окончания я строил Асуанскую ГЭС ,Саяно-ШушенскуюГЭС, Находится в прекрасном месте над Днепром.Рекомендую,не пожалеете .с уважением Михаил.

,

неходишь на пары тогда плати...неучешь нихера плати.....вот смысел...я сейчас на 4 курсе.....

,

в мене там вся сім*я учиться

,

класний технарь. хотя чуть стрьомний но тут єсть нармальні преподи і класні друзя!!!!!!!!!!!!

,

класний.випуск 1985.

,

пока непогано!вчителі є недуже!а так супер!

,

Технікум супер!Хочу назад!А погане пишуть дійсно ті хто погано навчався!Природа там взагалі чудова! РБТ супер!!!!!!!!!

,

РБТ просто супер))), взятки процвітають, в магазинах ціни космічні, але є і плюси: прекрасна природа, Дніпро поруч, але вже не таке як було раніше, потріно слідкувать за ним прибирати, розчищати...

,

Технікум чудовий. надає можливість навчатися без взяток! було б бажання! Вчителі просто супер!!!Ст.гр. 38-08

,

як на мене нормальний технікум тільки гуртожиток поганий

,

Технікум дуже чудовий! Той хто залишає про нього погані коментарі швидше за все був вигнаний за не успішність і через це обурюється!!!

,

такого ужаса ещё не встречала.... Кто хочет идти сюда учиться- готовьте побольше денег. А общежития, как бомжатня!

,

Класно в РБТ . мені дуже подобається, і природа ту супер. Гр.11-09

,

Я, Стецюк (Ляшук ) Тамара Павлівна, теж навчалась в технікумі в групі 12.91р дуже кластно (супер) класним керівником у мене був Сумерін Яков Олександрович булаб можливість навчалась ще Вдячна всім викладачам Особливо Фірсові

,

я тож хочу сюдa

,

обдираловка хуже, чем в Киеве!!! Взяточничество процветает!

,

Найкращий технікум! Я провчився в ньому два роки на економічному ф-ті і ще не проти був би повчитись!!!! Раджу всім починати здобувати освіту з технікуму, бо лише там вас по справжньому чогось навчавть!!!!! Дуже вдячний всім вчителям економічного відділення!!!!

,

Замечательный техникум! Проходила обучение с 1984 г. по 1987 г. Факультет - СГС. Специальность - техник - строитель. Группа - 45-84. Куратор группы - Сумерина Тамара Константиновна.. Огромное спасибо всему преподавательскому составу техникума за те знания, которые были получены во время обучения. Огромный всем привет. Светлана К (тел. 34676 34913)

,

Я сюди хочу

,

Это самый лучший техникум


Залишити відгук

Усі коледжі в Ржищеві

Також в Ржищеві