Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка


  • Умань · вул. Радянська, 33/1, Черкаська обл., 20300
  • (04744) 4-09-37
    (04744) 4-04-76
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

колледж действительно классный, преподавтели все Нравятся кроме пары, они имеют любимчиков, а остальных пытаются унизить

,

Найкращий заклад!

,

Закінчила коледж декілька років тому, багато викладачів ставляться до студентів предвзято. Вони можуть своєю думкою нав'язувати різні ярлики на студентів.

,

Такої корупції ще не бачила.

,

Найкращий заклад!

,

Закінчила навчання в 2012 році *не минулий вік, всіх педагогів які зараз працюють знаю особисто, дякую Вам велике за знання, підтримку, повагу. Особливо такі педагоги як Крамська Зоя Михайлівна, Дзисюк Микола Валентинович, Білошкурський Валентин Васильович викладачі від Бога. Про яку корупцію тут пишите, навчалася ще у двох вищих навчальних закладах відверто можу сказати там корупція, тут за 4 роки навчання нікому нічого не платила, була на стипендії, благодійні внески були і будуть. Зверніть увагу на стан коледжу в свої 110 років, який він сучасний та красивий, ви що думаєте це держава зробила? Успіху Вам, Чепка Ольга Володимирівна, терпіння, наснаги, процвітання! Про заклад лише теплі та хороші спогади. Р. S. Я б і ще раз до Вас повернулася.

,

я закончила этот вуз в 1979 году группа 303 д училище прекрасное и преподаватели тоже жду откликов

,

Викладачі-окрема тема.. Просто якесь збіговисько пихатих ,за деяким винятком,людей із неймовірним чсв.. Тільки за таких викладачів як Крупенко,Дашицька,Мазур,Поштарук можу поставити коледжу заслужені 2 бали.

,

Мда.. Читаю ці всі позитивні відгуки,і таке враження,ніби це все пишуть не про наш коледж,в якому я змарнувала 2 роки,і витратила купу грошей на всякі сумнівні "внески"..

,

я закончила этот вуз в 1979 году и до сих пор работаю по профессии отличный был вуз вспоминаю свои лучшие годы учебы в нем моя группа была 303 д

,

Дуже класний коледж я закінчила в 2009 році і нежалію що там вчилася

,

Дійсно,гарні відгуки лише від тих,хто навчався тут ще в минулому столітті...

,

Прекрасний навчальний заклад! В цьому році моя донька закінчила цей коледж, за чотири роки навчання нікому і нічого не платили, на ремонт кошти здавали і благодійні внески, більше нічого. Вступили до вузу без хабарів, на бюджет, навчалися добре і в результаті, диплом з відзнакою. Викладачі прекрасні, куратори, як батьки. Хто хоче вчитись, буде вчитись, а хто хоче гуляти, той хай проходить мимо коледжу, зразу в нічний клуб, і не псує репутації коледжу. Це не реклама, це коментар матері вчорашньої студетки цього коледжу, а пишу тому, що сама читаю коментарі, подаючи разом з донькою документи до ВНЗ і сподіваюсь на їхню правдивість.

,

Дуже хороший заклад,з ніжністю згадую педагогів ,які замінили батьків для нас студентів.Дуже хочу знайти випускників 1992 року ,група 404,буду рада ,якщо хтось відгукнеться

,

Згадую свої роки навчання в коледжі як найкращі роки... Хоч після коледжа навчалась в двох навчальних закладах....не порівняти) Педагоги прекрасні,були нам за батьків і друзів і вихователів:) Дякую всім ВЕЛИКЕ!!! А на рахунок здавання коштів скажу так:якщо даєте то і беруть,за розумних дітей платити не потрібно))) 100 грн.на ремонт даху чи стелі я думаю це не великі кошти,вашій же дитині буде капати на голову. Ми в свій час теж облаштовували все своїми силами для кращого та комфортного проживання та навчання...Ця система буде вічна,така у нас держава.

,

У цьому закладі, працюють не просто педагоги, вони стають для студентів батьками, друзями, порадниками. Я сама це відчула це на собі.

,

Дуже гарний заклад

,

для того что-бы учиться в колледже нужно много платить, даже если ты на государственном!!

,

пишут комментарии положительные только те, кто закончил училище еще в советское время...

,

Дорогой колледж

,

Я просто в шоке с этого колледжа.Родителям и абитуриентам обещают золотые горы,а в итоге оплата за обучение привышает всякие разумные меры.Кроме оплаты в банке за обучение с родителей требуют в обизательном порядке так называемую "благодійність" которая состоит в сумме 1000грн.На сам колледж...следующий пункт про общежитие-"благодійність"-900грн.Обещанного интернета там нет...тараканы ходят пешком по спящим детям...Кроме этого, не проучившись и 1месяца,с моего сына требуют 100грн.на ремонт крыши в общежитии.по 50 гнр.ежемесячно на подарки педагогам и нужды группы. Я просто в ужасе от запросов руководства этого коледжа.Он еще называется государственным??? Такой корупции как там я еща не видела.Дерут с нас в три шкуры.Я десятому человеку буду рекомендовать не пускать своих детей в это корумпированное заведение.

,

1999-1970 году я проходил службу в СА, наша часть располагалась рядом с училищем. В нашем подразделении были ребята с центральной России. Познакомились с девченками из училища, потом с педагогами и у нас организовался небольшой театральный коллектив, были и музыканты. Совместно выезжали в другие населенные пункты и давали концерты. Это было здорово, ну а для нас солдат это был просто незабываемый праздник.Сейчас прошло уже много времени, но педагогов и студентов училища вспоминаю. Была такая дивчина Якула Наталья Абрамовна 1953 г.р.,окончила училище в 1970 году. Связь с ней потерял и ни как не могу найти её ни в однокласниках ни в контакте.

,

Відмінний навчальний заклад,дуже висококваліфіковані викладачі.Я навчалась з1992-1994 на дошкільному відділенні і ці роки навчання запам"ятались як цікаві,насичені життям,одним словом- найкращі!!!

,

заклад чудовій я вчилася там рік тому вчителя добрі клафіцировані коледж з ремонтом платити не багато чудовий инстетут !!!!! :)

,

навчалась в училищі з 1975 по 1979 роки на дошкільному відділі. Училище згадую як найкращі роки.Чудові викладачі які дали найкращі знання, незабутні екскурсії по різним куточках тодішнього Союзу, мої незрадливі подруги, різноманітні вечори- зустрічі -таке незабудеться ніколи.Сама працюю вчителем історії і цим завдячую колишньому викладачеві Ужвію., який прищепив любов до історії. Намагаюсь бути чимось похожою на нього.Усім педагогам училища зичу міцного здоровя, творчої наснаги,хороших вихованців.

,

Дуже добре написано.

,

окончила училище в 1975г, в декабре . направление получила в киев. нас тогда прислали человек 50. но дни проведенные в родном училище не забуду никогда. Директор Боровой И.Ф--добрейший человек и великолепный педагог. вечная ему память. и все педагоги чудесные были--все-все-все. большое им за все спасибо.

,

Скажите,а что с оплатой,общежитием и стипендией ? Решила поступать после 9-го класса,не могу определиться - куда ?.

,

. Дуже рада, що відкрила цю сторінку. Не можу стримати себе, щоб не написати кілька рядочків. Навчалася в училищі з1977 по1979 роки. Дошкільне відділення ,випускна група 302.Класний керівник Безвугляк Галина Яківна- гарна,чудова жінка,хороший педагог. Пам"ятаю всіх учителів! Вдячна кожному з них за хороші та міцні знання. Найтепліші спогади про уроки малювання, історії,ритміки, співів, психології,анатомії...... З приєсністю та посмішкою згадую різні історії. Спливають прекрасні спогади юності в рідних стінах училища, дівчатка,вечори та конкурси, комсомольські вечори в технікумі механізації... Словом -уманське педагогічне училище-це круто! Працюю в дошкіллі 33 роки.

,

Найкращий заклад! Закінчую в цьому році,дуже не хочеться іти...викладачі найкращі-кваліфіковані,ставляться з повагою до кожного студента! Ремонти та інше взагалі зробили навчання тут дуже приємним. Подякувати хочу всім викладачам,зокрема:Падалкі,Юрченко,Станчук і всій кафедрі суспільних дисциплін!

,

Закінчила дошкільний відділ в1978році.Найкращі спогади про викладачів Миколайчуків, Асєєву,Погорілу,Агапову.Незвицького.Гриневич.Доземний Вам уклін!

,

закончила училище в 1992году дошкольное отделение. воспоминания самие хорошие. училище дает хорошие знания\очень добрие преподаватели.привет всем однокурсникам.

,

класне училище)

,

супер......

,

золоті роки. приємні спогади. мешканцям гуртожитку тих років привіт!

,

заклад суперовий!!

,

Золоті роки!

,

Спасибо всем преподавателям. Низкий Вам поклон, крепкого здоровья и долгих лет жизни.

,

Очень хорошие воспоминания. Хотелось бы найти однокурсников.

,

училище золото є шо вспомнити вчителі дуже хороші

,

тоже закончила это училище, продолжаю учится по специальности. но много вспоминается хорошего.

,

в свое время закончила это училище еще при директоре Мыколайчуке очень довольна сейчас работаю по специальности


Залишити відгук

Усі коледжі в Умані, а також ЗВО (вузи) в Умані, курси в Умані, репетитори в Умані, робота в Умані