Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університетуСпеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила давно...18 років тому.Хто хоче і може вчитися вчиться без хабарів,а решту викручуються як можуть. Доречі за деякі предмети ніхто ніколи не платив і гуртожиток у порівнянні з іншими гуртожитками найкращий

,

Коледж на високому рівні викладачі викладаються на всі100% . Співпрацює з багатьма країнами Європи .

,

Цього року я поступила в цей коледж, через коментарі по типу (беруть хабарі, жахливий коледж, нічого не вчать) вагалась поступати, але все ж поступила, не жалію ні разу(спеціальність «Право») тут просто треба вбчитись і все. Моїй групі попався дужее крутий куратор, викладачі дійсно гарно викладають! Тому якщо думаєте куди поступати, зразу йдіть сюди, вас всі тепло приймуть, а старші курси дуже допомагають молодшим особливо президент коледжу Неште Анастасія!

,

нормальний коледж) спочатку не подобався, але потім звикла і зараз все добре) викладачі не погані..не всі звичайно, але більшість класних) останнім часом взагалі сталось багато оновлень, тому не вірте тим, хто каже про аграрний погано:) поступайте сюди і самі все побачете)) раджу спеціальність зелене будівництво;))

,

Коледж найкращий!!! Тут працюють викладачі високого рівня, які можуть багато чого навчити. Особлива подяка Гурик Орисі Ярославівні викладачці з історії України, ви найкраща, таких викладачів немає і небуде...Поступайте сюди, не пожалієте!!!

,

Ужасний коледж !!! вси у цьому коледжи думають тильки про гроши !!!!! навчити у цьому коледжи ничгоого неможливо!!!!!!! завжи им вси плат!!!!!!! инша справи якщо б тебе навчала там дийсно то можна було б про щось гооврити !!!

,

Звичайно сказано багато... Якщо іти туди вчитись, то можна навчитись. Зміїв гориновичів там нема. Дисципліна і вимогливість звичайно є. Я сам вчився на організатора 3,5року і заочно на юриста паралельно. Зараз вчусь на вищу освіту в ЛНАУ (бо без неї ніяк). Якщо вчитись то навчать. Чи порадив би? Так!

,

Взятки тут беруть =) але скажіть де взяток не беруть??? Можна поступити і без взятки =) якщо ви ви впевнені що здасьте екзамен. Якщо насправді, це дуже хороший коледж, дуже хороші викладачі почуваєш себе як у рідній школі =)))) завжди тобі допоможуть!

,

вчилася більш як 20 років тому, коледж-супер

,

Я тільки збираюся поступати в цей коледж,і відвідавши День відкритих дверей,ще раз запевнилась ,що коледж найкращий)*і тут я здобуду ту освіту,яка мені потрібна і без" хабарів" ,які тут навіть ніхто не дає!!!!!!

,

Шановні!Наклепи на порядних людей ніхто не робить.Зараз я навчаюся на технічній спеціальності, а це повна протилежність гуманітарним наукам на "правознавстві". Крім цього я поступв без жодної копієчки і за успіхи переведений на державну форму навчання.Це після 7-ми років від закінчення школи (і 4-х після вищезгаданого коледжу,про який спогади жахливі).Мій теперішній університет - ось зразковий навчальний заклад, у якому можна відповідно до своїх знань одержати належні і заслужені оцінки. Я теж за те, щоб усе було справедливо.Але про що говорити, коли у коледжі з диктанту я один на цілу групу мав "5-ку", а двоє колишніх золотих медалістів мали "3-ки" , "4-ки" ж не було жодної та все одно вони закінчили з червоними дипломами, а я мав кучу "3-йок", бо не носив хабарів, як вони.Так, і в коледжі зустрічалися зразкові люди, але одиниці.Усе має бути в міру, а тут оцінки були куплені, а тому, хто прийшов перездавати, мови не могло бути про позитивне оцінювання.

,

Хочу поступати одні кажуть класний коледж другі хабарники,навіть незнаю...

,

Закінчившм коледж , вступила у Харківську юридичну академію , вдячна викладачам за належний рівень знань , а про хабарництво це наклеп на порядних людей

,

Вiддiлення " Правознавство " дае мiцнi знання . викладачi професiонали . майстри своеi справи . Хто вчиться той отримуe результат . а хто не вчиться то звинувачуе викладачiв.....

,

Не коледж а колгосп! Все як 30 років тому. Єдине, що є стипендія, але і та вся йде на хабарі :((( вчишся ти чині а здають усі

,

навіть не знаю що робити одні кажуть що хороший а другі кажуть що страшні хабарники))))))

,

Хабарі тут і справді полюбляють , особливо на найпрестижнішому факультеті "Правознавство " ! Корупція починалася з самого керівництва ... Пам"ятаю , знав , чи не знав з основ екон.теорії ВСЯ ГРУПА платила заучці по 15 доларів ще 10 років тому . Це маючи у конспекті всі теми та таблиці , які вона вимагала . Зрозуміло , треба було за якийсь ... 2-х дочок-двійнят у медакадемії вчити ! ))) . Не скажу , що усі решта , але багато й інших нагло не ставили оцінки за перездачі , поки не даси гроші , навіть якщо причиною пропусків була хвороба !!! Умови у гуртожитку жахливі : тепла та води немає , світло вибивало ! Якщо так продовжується й далі , ще просто жах !!!

,

хабарники страшні

,

да коледж дуже класний

,

Незнаю як коледж, здаю екзамени,! Тут така ситуація: казали що екзамени по ШКІЛЬНІЙ ПРОГРАМІЙ! Здала українську мову добре по шкільній програмі! а на математиці підсунули "лєвий" білет зоооооовсім не шкільна програма!!! і як після цього реагувати??!!!!!!!!!!!

,

коледж супер,здаю еказмени,диктант дуже легенький,все чудово)

,

1.Ви знаєте наш коледж дійсно має високий рівень знань)) 2.Про хабарі- кожен студент має знати що як би там не було потрібно вчитись а той хто не вчиться викручується як може...Невже людина яка вчиться і знає чого варта буде давати хабаря? Правильно ні,тому потрібно старатись і ти все зможеш) 3. В нашому коледжі ти знайдеш для себе все і відкриєш в собі певні таланти а викладачі в цьому допоможуть...В нашому коледжі самий найкращий колектив серед усіх інших))))

,

наркоту варять в общазі

,

З того що прочитав коледж ніби нормальний, тож подумаю...

,

Класний коледж) Уже закінчив, раджу поступати. Викладачі розуміють студентів і йдуть на поступки, але треба вчитись всерівно.

,

Супер коледж... Я навчалася на "Правознавстві" і все що пишуть про хабарі БРЕХНЯ. В жодному інституті ви не здобудите такі знання як тут, викладачі просто супер. Так що поступайте не пожалієте.

,

коледж найкращий входить вдесятку найкращи коледжів України! не жалію , що поступив сюди!

,

То кого із вас слухати,від цього залежить мій майбутній рівень знань)))

,

Пенсія, зарплата тащей хабаря беруть

,

Корупціярідкісного характеру

,

в цьому коледжi кожен хоче хабаря ...навiть вчитель фiзкультури ..а пiсля закiнчення вам видадуть вiльний диплом.

,

хабарники

,

Гарний коледж , дійсно в якому можна отримати знання

,

Єдине, що вас можуть новчити в цьому коледжі це давати хабарі.Ганьба вам. Все так не буде...

,

найбільші хабарники

,

the best !!!...

,

Дуже класний!!!! Тут є все для навчання , життя і взагалі все супер!

,

Аграрний коледж найкрашчий вньому працюють добрі і розумні викладачі особливо Мельник Мирослава Романівна ви не пожалієти якщо будите вчитися в цьому коледжі

,

аграрний коледж ЛНАУ і група 2-П найкраще в світі, що може бути!!! ))))

,

Найкращий коледж в Івано-Франківську,я серйозно!Поступайте сюди не пожалієте.Я наприклад закінчив в ньому факультет "Правознавство",після цього вступив у "Київський юридичний інститут МВС".Всі решта коледжі навіть Юридичний від ПНУ ховаються проти цього коледжу!!!!Івано-Франківський коледж ЛНАУ - The BEST!

,

самий кращий коледж в місті

,

Я люблю свій коледж і ходжу до нього кожен день, навіть у Неділю нас навчають усього на світі, мені там дуже подобається.

,

Коледж наш супер!!!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Івано-Франківську, а також ЗВО (вузи) в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську