Кам'янець-Подільське медичне училищеСпеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Викладачі чудові, особливо зі спеціальності "Акушерська справа". Куратор - Ксьоншкевич Олеся Іванівна - чудова, добра, розумна жінка, до якої можна звернутися в будь-який період. В основному знання даю і багато, хто хоче - вчить, а ні - або плати, або до побачення. Я усім задоволена. Великий Вам уклін дорогі викладачі.

,

Заклад цікавий, викладачі бомбезні, гуртожиток на 3 з 5 тараканчики, перебої в опалені, але в цілому жити можна. Взятки є але їх беруть тільки тоді коли вже сам пропонуєш, а так вчися і не знай горя. Дуже добра підготовка до "Кроку", але моя вам порада, Якщо вже вибрали медичний напрям, то краще вступати у ВНЗ. Дуже чудові викладачі латинь,хірургія, реанімація, культурологія, терапія, іноземна(англ.),анатомія, педіатрія, акушерство і гінекологія.

,

Я рада,що тут навчаюсь,вдячна всiм викладачам!)

,

Училище очень хорошее и преподаватели тоже. Я закончила учебу в 2000 году сейчас работаю по специальности и не жалею что училась здесь.

,

я маю поступати на хірурга через 2 роки думаю , що сподобається

,

медичне училище найкраще і викладачі хороші, зараз навчаюсь, мені подобається.ніколи не забуду перший курс.не забуду гуртожиток, вихователя нашого.час так скоро пролетів.ше рік і все.. головне вчитись вчитись і ше раз вчитись.і поважати працю викладачів.

,

В принципе училище хорошие, сама сейчас заканчиваю, но если хотите чтобы все было хорошо, открывайте книги и учите! Предупреждаю сразу, первый курс очень тяжелый, но 3 и 4 очень интересный. Главное стремление к медицине, и все пойдет вам на встречу:))) А по поводу взяток, то не верьте никому, если знаете, учите и не пропускаете занятия, никто ничего требовать в вас не будет. Я рада что учусь именно здесь!:)

,

заклад справді класний, плаую поступати.

,

Училеще супер

,

а ви як здавали вступні екзамени вам давали наперед завдання щоб підготовитися

,

я рада що навчаюсь саме тут)

,

Мені здається, що це училище дуже класне! Я б хотіла тут навчатись. А ще дуже красиве місто...

,

закінчила заклад 1993 року. все було супер. привіт викладачам.

,

Сама нещодавно закинчила училище.Було кльово,але не все так добре як здавалося б на перший погляд

,

а коли у вас деня відкритих дверей і на яку спеціальність краще всього поступати

,

Училище супер!!!)))

,

училища класне

,

Супер супер супер

,

Училище супер!

,

У нас супер)))

,

я сама навчалась в училищі,і дуже за ним сумую

,

Училище супер......но есть свои недостатки..)

,

Училище супер а головне дають гарні знання


Залишити відгук

Усі коледжі в Кам'янець-Подольському, а також ЗВО (вузи) в Кам'янець-Подольському, курси в Кам'янець-Подольському, репетитори в Кам'янець-Подольському, робота в Кам'янець-Подольському