Верхівський сільсько­господарський коледж Вінницького державного аграрного університету


  • с. Верхівка · вул. Технікумівська, 1, Вінницька обл., 24380
  • (04343) 2-85-42
    (04343) 2-85-82
    (04343) 2-85-44
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Роки навчання (2001-2005) в технікумі - це найяскравіші сторінки мого життя. Технікум давав дійсно гарні знання для тих хто хотів навчатися і вчитись було в кого.... Не так давно дізнався, що декого з викладацького складу вже не має серед живих....Шкода.

,

Самий поганий учбовий заклад по країні обман не належне використання коштів холодно в приміщеннях діти хворіють постійно вимагання коштів на ремонт з багато дітних родин ні яких пільгів

,

3П-41 ви нереально найкращі, часто згадую нашу групу, на протязі всього навчання ця група завжди була на висоті. Штурманом цієї групи був Віталій Володимирович, хороша людина та гарний викладач. Це були роки з 2008 по 2012, не забуду ніколи, ви всі в моєму серці назавжди;) Але досі не можу второпати, чому досі ніхто не посприяв нашій спільній зустрічі, багато сам кому писав. Постійно всі зайняті роботами і т.д. Давайте виправлятись, думаю всім буде цікаво зустрітись

,

Приймали активну участь в будiвництвi гуртожиткiв бiблiотеки дорiг ферм навчались кохали слухали лекцii. Викладачи , директор Мельник Iван Трохимович дали гарнi зн5ання як спецiалiстам так i людяностi.

,

iду туди вчитися

,

тут я навчалась з 1988 по 1991рр, роки незабутні і чудові, чудовий технікум

,

Приємно згадати роки навчання (1985-87) щасливі були роки... Тут я знайшов своє кохання, свою Любов. Часто згадую викладачів, общагу, парк, пригоди. Тенікум навіває ностальгію і я дуже вдячний долі, що навчався там. Директору Кушніру і викладачам які мене вчили низький уклін та хороших учнів.

,

Так чудовий технікум. Хароші викладачі. Незабутні проведені роки. Всім хто памятає групу під керівництвом куратора Слюсара Петра Яковича випуск 2006р.

,

Отличный заклад и преподаватели Привет выпуск 1982 и лично зав кадрами Гале Михайловне

,

Все добре, лиш розетки в гуртожитку нема(

,

отлічний технікум,хароші педагоги.

,

тут дуже гарно і гарна природа

,

Верхівський коледж, один із найкращих навчальних закладів в Україні!Він знаходиться в мальовничому селі Верхівка,на березі річки Берладинка,навкруги коледжу чудивий парк,в якому приемно прогулятись. Вчителі гарно викладають свої предмети,добре розуміють кожного студента,по різним питанням з кожним спілкуються індивідуально! Я навчаюсь вже 3 рік і мені дуже подобається,запрошую і вас до навчання!

,

Технікум чудовий.Викладачі добрі,щирі привітні.Привіт випускникам 2009р.(особливо АЗ).

,

Зустріч випускників 1983 року Вірхівського сільськогосподарського технікуму відбудеться 2 березня 2013р. о 10.00 (в суботу). Друзі мої, одногрупники, якщо ви побачете це повідомлення обовязково звяжіться зі мною через мою доньку...VK Ольга Логай....

,

всим викладачам привіт і велике ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

о тут я навчався,класно роки пройшли,а правельніши не пройшли а я навчився багато чого хорошого і корисного.І весело пари проходили,бувало і недуже особливо коли сесія.Все було класно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Технікум просто особливий Привіт викладачам землевпорядного відділення Наталії Богданівні , Володимиру Григоровичу Горобцям, Світлані Степанівні Шевченко, Людмилі Петрівні Нижник ,Олександру Івановичу Сагайдак, Яновському Віктору Петровичу, Олександру Михайловичу та Валентині Василівні Кушнірам , а також Випуску 2001 року стаціонару. Приїзжайте в гості на Закарпаття, в нас просто чудово і природа і люди.

,

і технікум і викладачі справді чудові, особливо Горобці!!!

,

Технікум найкращий! А із викладачів Яновський Віктор Петрович .

,

отлічний технікум,хароші педагоги.

,

Найкращі роки мого життя пройшли саме в стінах цього закладу.Дуже дякую, як вчителям так і іншим працівникам коледжу за розуміння, за знання, які Вони давали не вимагаючи нічого в замін.Особисто мені дуже жаль саме тих студентів,які не розуміють і не цінять те що в них є. Велику вдячність приношу Людмилі Петрівні, Володимиру Григоровичу та Наталії Богданівні,Наталії Миколаївні,Інні Миколаївні,Світлані Степанівні та іншим викладачам землевпорядного відділення. Великий привіт всім випускникам 2007 року.

,

Це були найкращі роки.Хороше навчання та відпочинок.Випустникам 2001 р відділ Захист рослин великий привіт.

,

Залишилися найкращі спогади про роки заочного навчання, красива місцевість, гарні люди.... усім найкращі побажання !!!)))

,

хороший тeхникум. Всeм огромный привeт кто мeня помнит!

,

Класний заклад, девушки і вчителі!

,

Мені тут подобається, я люблю тут навчатися! Верхівка рулить ЗП-21

,

Класний коледж, красиві дiвчата і хороші вчителі.

,

Технікум просто чудо як для навчання так і для відпочинку ! Вчителі класні особливо Людмила Петрівна, Наталія Богданівна, Володимир Григорович, Олександр Іванович Сагайдак всім привіт із Закарпаття ! А директор там просто людина з великої букви !

,

Прекрасное заведение,отличные педагоги, а место просто супер.Выпускникам 1998г отдел "захист рослин" большой привет!!!

,

это были незабываемые годы учебы.первая любовь хотя. и работали много но всеравно было прекрасно потому что мы были молодыми Я помню всех учителей а особенно Евгений Иванович и Лариса Васильевна ПастухюОни всегда меня понимали и поддерживали.Я благодарна всем педагогам всем друзьям за те прекрасные годыжелаю всем всего лучшего а техникуму процветать и принемать молодое поколение....готовить хороших специалистов...

,

Отличное учебное заведение, получите качественное образование + хорошо отдохнете!!!

,

заклад супер!!!

,

заклад непоганий

,

заклад супер!!!!

,

я не знаю, хто поставив таку оцінку!!! но так не красиво(((((((((((((((((((((((((((

,

Мне не нравиться учитель!Какое у него поведение со студентами!Он должен быть наказан!!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в с. Верхівці