Галицкий колледж імені В. Чорновола


  • Тернопіль · вул. Богдана Хмельницького, 15, 46001
  • (0352) 25-76-49
    (0352) 25-96-76
    (0352) 52-74-76
    (0352) 52-13-72 
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Так оцінки занижують, але не все так погано, просто майте хороші стосунки з викладачами, якщо будете вчитися, ане робити вигляд то вони оцінок не пошкодують

,

Аби відівчитися (відмучитися) і забути. Ви можете бути старанним студентом — вас все одно гнобитимуть, позаяк керівники закладу не вміють ставитися з повагою. Хороші викладачі є, і мене за них, відверто кажучи, болить, адже вони заслуговують працювати в кращому закладі. Нав‘язують не надто дешеві платні освітні послуги (факультативи), від яких неможливо відмовитися, інакше почнуть погрожувати негативними результатами за екзамени. Перший корпус дійсно пристойний, однак у інших (другому та третьому), хаос. Інколи там навіть страшно знаходитися через наркоманів. Державників та соціальників мають за пусте місце. Зрештою, люди про все пишуть, либонь, ситуація не стає кращою анітрохи. Мабуть, комусь (всі ми знаємо про кого мова) це вигідно. Усім студентам, які навчаються/планують, бажаю удачі, бо то є пекло)

,

Коледж прекрасний.

,

Коледж жахливий) Нікому не раджу якщо ви дійсно хочете здобути знання та в подальшому покращити своє життя того вам тут не місце. Викладачі погано відноситься а директори та замісники будуть вас цькувати. Брєд а не коледж

,

Жахливий коледж, хочу чим поскоріше перевестись з нього.....

,

Ужас, одні хабарники!

,

Жахливий коледж , оцiнки занижують , учнів не поважають , за вищі бали тре платити , також здавати купа грошей на багато чого , що зовсім не потрібно , не поступайте в цей коледж

,

Корупція,не справедливо оцінюють,спеціально занижують оцінки,якщо хочеш кращу-плати,хоча як і в кожному закладі є професійні викладачі,але їх дуже мало.

,

Хабарники страшні просто ужас

,

чи можна до вас перевестися з Технічного коледжу І. Пулюя на професію перукар (після 9)

,

Навчався у період 2009-2013 років на юриста. Поступити в той час покладаючись виключно на свої знання було практично не можливо. Коледж дав дуже гарну базу. Після його закінчення працюю помічником адвоката і паралельно заочно здобув вищу освіту. Плюси: викладали декілька практикуючих адвокатів після лекцій яких появляється мотивація навчатися; є декілька викладачів кандидатів юридичних наук рівень викладання яких є дуже високим. На 4 курсі були практичні заняття у вигляді ігрових суддів. Якщо є бажання вчитися, то все буде добре і ніхто ніяких взяток від тебе просити не буде. З мінусів можу виділити те, що адміністрація певний час нав’язувала додаткові платні освітні послуги та зобов’язували брати участь у різних масових заходах. І на кінець дві поради: 1) під час навчання скористайтесь можливістю отримати водійські права, така можливість була; 2) якщо у школі вивчали не англійську мову, то розгляньте можливість вивчення в коледжі англійської (для юриста це дуже важливо).

,

Коледж реально змінився, корупції немає вже! Рекомендую поступати! Тільки вступні іспити тяжкі!

,

Не найгірший коледж і не найкращий в Тернополі!

,

Коледж супер!

,

Вчився на програміста після випуску перевівся в інший коледж, завдяки цьому коледжу легко поступив в інший. Коледж завжди співпрацює з випускниками і надає допомогу!

,

Поступила в цей коледж на: кухар, бармен, офіціант. Вже 1 курс закінчила і враження дуже хороші, є незначні мінуси, вчителі дуже привітливі і ставляться з повагою до студентів!

,

Вчилася на перукаря і після випуску 2010 працювала у найкращому салоні Тернополя, далі переїхала в Київ і там теж найшла роботу. Дуже вдячна цьому чудовому закладу)

,

Хороший коледж. Після випуску співпрацює з випускниками)

,

Народ, де зараз немає корупції? Так в цьому коледжі вона є, але вчитися тут важко ,дуже важко і реально ви не пожалієте що, сюди поступили тому що, знання будуть дуже хороші і зусилля марними не будуть!

,

Чудовий заклад!!!

,

Коледж жах, народ чесно кажу НЕ ПОСТУПАЙТЕ сюди бо будете жаліти дуже, корупція страшна, виганяють студентів без причини,навіть пояснити не можуть чого, їм не вигідні державники з соц стипендією, корпуса на бамі ужас наркомани ходять колотись, в 3 корпусі як проходила практику в дворі було повно шприців!

,

Жах! Корупція процвітає! Учні, ті що мають тестовий бал 11-12 написали на 4-5, а ті що на 5-6 - 8-9!!!

,

Я в шоке з цього коледжу... При подачі документів непраиьно порахуваи бал ЗНО.... порахували менше і написаи менший бал ЗНО. І я не одна така, як дізналася сьогодні.... Що це за коледж що неможе правильно порахувати загальний бал ЗНО з української мови та географії .... а також неправильно порахували загальний бал з української мови та математики..

,

Корупція процвітає.Люди які мали середній бал зі школи 6 написали екзамени на 10, а хто мав зі школи середній бал 10-11 написав на 4-5...

,

я ще не поступив але кажу наперед вступні іспити дуже і дуже тяжкі (особливо українська мова) вчитель яка диктувала диктант не робила жодних пауз на коми чи дефіз найбільша оцінка з мови була 8 найнижча 1 тобто якщо писати то треба дуже ретельно готуватися і тоді можливо отримаєте задовільну оцінку

,

Чудовий заклад!!!

,

Чудовий заклад


Залишити відгук

Усі коледжі в Тернополі, а також ЗВО (вузи) в Тернополі, курси в Тернополі, репетитори в Тернополі, робота в Тернополі