Ірпінський фаховий коледж економіки та права

Ірпінський фаховий коледж економіки та права

Ирпенский профессиональный колледж экономики и права
  • денна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

54
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Непоганий коледж, навчатися без хабарів цілком реально, проте корупційні вибрики деяких викладачів переслідують вас, навіть якщо хочете навчатися чесно :))

,

Я вже випускниця цього навчального закладу. Навчаюсь на спеціальності «Право».Сказати, що мій коледж найкращий, це нічого не сказати. По - перше освітній процес на найвищому рівні, всі викладачі сучасні та креативно підходять до ведення пар. Особисто у мене не було ні однієї нужної пари. Також наш коледж у своїх стінах виховує справжніх лідерів думок. У коледжі я знайшла себе, тобто розкрила всі свої круті та дуже потрібні у житті навички, щиро дякую всім, хто підтримував та вірив?? для всіх студентів коледж за період навчання стає - другим домом та таким собі «будиночком щасливих емоцій». Матеріал викладі подають дуже цікаво та головне чітко, без води. Оцінюють знання студентів справедливо, дуже хочеться вчитися!!! У студентів вирує студентське життя найяскравішими барвами. Як студентка випускниця скажу що випускатися геть не хочеться. Також хочу ще написати з приводу Вступних курсів до коледжу. Вони надзвичайно потрібні, так як матеріал подають дуже доступно.

,

Навчаюсь тут на 3 курсі. Сказати, що задоволена – не сказати нічого! За три роки навчання коледж став рідною домівкою, а викладачі справжньою сім'єю, в якій завжди тепло і затишно! Шикарна подача матеріалу навіть під час дистанційного навчання! Викладачі висококваліфіковані спеціалісти! Навчаюсь на одні "5", таких слів як "хабар" ніколи не чула не я не мої знайомі, які тут навчалися в різні часи! У складних ситуаціях викладачі завжди приходять на допомогу і постійно готові вислухати! Просто найкращий Коледж світу!!! Вступайте і не пошкодуєте!!!

,

Все супер, сидим кайфуем

,

Недавно поступил на факультет права. Экзамены вступительные сдал на 10 диктант по украинскому, 11 по истории (в табеле по истории 7, по украинскому 9). Средний бал всех выпускников около 8-9, всего поступало 106 человек (при том что колледж может принимать по 290 человек, т.е недобор). Экзамены не сложные. Взяток не требовали.


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Ірпені, ЗВО/ВНЗ в Ірпені, курси в Ірпені, репетиторів в Ірпені, роботу в Ірпені.