Таращанський агротехнічний коледж ім. Героя Радянського Союзу О. О. Шевченка


  • Тараща · вул. Б. Хмельницького, 3, Київська обл., 09500
  • (04566) 5-18-05
    (04566) 5-20-97
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Черговий нікому не потрібний вуз, з процвітаючим хабарництвом. Надіюсь із року в рік, що цю шарагу от-от закриють

,

Навчаюсь на юридичному. Ні разу не пошкодувала, що після 9 класу подала документи саме сюди. Складно, але мені подобається. Викладачі є досить приємними людьми, чудово все пояснюють, треба лише уважно слухати і не лінуватись. Скоро випускний, я нікому ні разу не платила, як і більшість моїх друзів. Буду дуже сумувати(

,

Історія того, як я потрапив до Таращанського агротехнічного коледжу, досить цікава. Ще під час навчання у школі до нас якось прийшли представники коледжу і розповіли про переваги навчання в ТАТКу. По завершенню розповіді нам роздали анкети, яку особисто я заповнив старанно. Минуло кілька місяців. Одного літнього дня на початку липня мені зателефонували з коледжу - нагадали про те, що я заповнював анкету. Поцікавившись моїми балами, секретар приймальної комісії по телефону повідомив, що я з легкістю зможу вступити на бюджет. Після тієї телефонної розмови я вирішив більш детально ознайомитися з інформацією на офіційному сайті ТАТКу. Прочитавши декілька статей, Таращанський агротехнічний коледж став одним з пріоритетних варіантів.

,

Коледж класний, викладачі супер.

,

учился с 1980 по 1984 было супер, преподы старая гвардия...учеба норм, жил в общаге возле автостанции, условия так себе, но было весело...была дружная компания постоянно бухали и дрались с местными на танцах.денег никто не брал только знания,приходилось учится, кто помнит те годы всем привет...техникум супер, помню по военке был полковник танкист,три раза горел в танке, воевал на немецком тигре,брал берлин...говорил нам....сынки идите погуляйте еще повоюете в своей жизни....был прав.

,

кандидати наук дуже гонористі. мабуть не від розуму. дуже люблять чинопочитання та блюдолизство

,

Народився виріс в м. Тараща навчався в колледжі з 1999 по 2002 Здобув спеціальність техніка електрика. За вдяки спеціальності працював майстром по ремонту кліматичної техніки. В даний момент відкрив свое товариство монтаж ремонт обслуговування кондиціонерів вентиляції та систем опалення. Дякую викладачам які мене навчали. Коледж чудовий

,

Коледж чудовий! Викладачі - найкращі! Окремо хотіла б подякувати викладачам відділення "Бухгалтерський облік"! Вони забезпечують хорошу теоритичну базу і допомагають розвивати практичні навики студентів у вибраній спеціальності. Вміють зацікавити студентів.

,

Мені коледж подобається!

,

Коледж найкращий!!! Викладачі чудові, гарно навчають, дійсно дають відмінні знання, студентам лише потрібно навчитися цим скористатися, просто вчити. Ставлення до студентів, як до особистостей, допомога відчувається у всьому, у навчанні, при консультаціях, та і просто порадою. Викладачі відділення бухгалтерського обліку-професіонали, а на практичних заняттях і на практиці дуже цікаво, працюємо як справжні бухгалтери. Зараз навчаюся в університеті, поступили зразу на 3 курс. Ми на голову вище, ніж ті, хто вчиться з 1 курсу. Велике спасибі всім викладачам і дирекції коледжу за знання, за цікаві роки навчання.

,

Коледж не поганий, є дуже бугато цікавих викладачів зі своїми ще більш цікавими життєвими історіями. До викладачів претензій немає, але щодо дирекції коледжу, то просто використовують студентів як безкоштовну робочу силу, яка заготовляє дрова для отоплення коледжу, хоч для цього є спеціальні робочі. Таке вічуття, що викладачі, які мають відношення до навчальної практики відчувають себе пупами землі. Замість того щоб показувати, розказувати, навчати по програмі дисципліни, полегшують собі життя тим, що просто вганяють студентів в ярмо.

,

Найкращий коледж у світі!Викладачі дійсно дають знання,особливо бухгалтерського відділення.Зараз навчаюсь в університеті,і дуже дякую за знання,що дали у коледжі!Ніякої корупції немає!

,

Коледж норм.

,

Хто буде вчитися, а не байдики бити, той не буде нічого платити, а хто навіть на пари не ходить , то звісно платить. Взагалі, в коледжі , не знаю як по інших спеціальностях, ну по правознавстві викладають одну теорію, тупо всі викладачі диктують усе те саме ж , що й у підручниках , щоб самі щось розповіли , то ні , такого точно не пригадую, практичних занять взагалі ніяких. Тупо переписувати підручники , це може кожен і без них , так , як вони там всі такі розумні, позакінчували інститути , то могли б щось і розяснити студентам.

,

Поганого не пригадую. Мириться можна. Звісна річ буває всяке. Зараз навчаюсь в НУБІП. Стартові теоретичні детальні знання одержав добрі, хотілося б одержувать більше практичних знань. Серед викладачів багато цікавих особистостей.

,

Я навчався і можу сказати одне якшо ходить на пари і все вчить то мож не переживати платить не прийдеться. Общага супер.

,

та в общих чертах все нормально там,але деякі олені не знаю як там даже сидять,її там любить буквально пару чоловік,і то,з натяжечкой на лапу там канєшно беруть,хоть я й мало кому платив,але одногрупники понятне діло шо все розказували в общагу якось залазив,(хоть сам місцевий)условія "ніочєнь",але як нема є вибору,то піде,главне шоб друзі були,бо буде скучновато

,

ТАТК просто супер!!!

,

короче,зараз там навчаюсь на правознавця!!! вчителі нікого не змушують платити,але розцінки там є) я платила за екологію,і економіку,бо тупо не ходила на пари))) корупція є скрізь і казати шо десь не беруть грошей тупо,ну деякі викладачі беруть спиртними напоями ,як в університеті Україна,) програма не із найлегших,нууу дивлячись для кого) у гуртожитку не живу,знімаю квартиру з подругою,) але кажуть у ньому весело))) про місто Тараща,можу сказати одне ,якщо ти дівчина то перший місяць коли тебе ще ніхто не знає-ти шалава!!!! якщо ти хлопець-тобі простіше!)) а взагалі-то є дуже багато класних людей,але більшість забичані тупні,які думають що вони уособлюють всю крутизну цього міста.... я сама з Києва,тому дуже здивувалась шо замість кінотеатру там зробили магазин з продажу комбікормуО_о вийти погуляти майже немає куди,але якщо в тебе гарна компанія то буде весело будь де!!!

,

платять лише ті хто взагалі не учиться) корупція зараз скрізь,а так дуже класний коледж,

,

Супер коледж я навчався і не жалію він зроби великий крок в моєму житі

,

Не коледж, а годівниця для викладачів! Там навчаються ті, хто не "тягне " в школі!

,

корупція є!

,

Я в ньому не навчався, але багато знайомих навчалось і викладало. Викладачі. які не беруть мзду - довго не залишаються. Учні платять завжди. Я навчався в універі де за пробу "дати" виганяли. То цей коледж мене сильно дивує - збірка бізнесменів.....

,

ТАТК найкращий!!!

,

норм викладачі, нагрузка слабенька, вчитися просто, але корубція справді є

,

Хороший коледж сам там навчався.Дає добру базу до вступу в НУБіП особливо Механізація сільського господарства. Стосовно хабарів "Хто не навчається той платить"але який сенс взагалі поступать якщо не учиться.

,

Мені не подобається коледж, корупція рулить!!! Навіть навчатися не потрібно гроші все вирішують!!!!

,

Дорого приходитъся платитъ.В...

,

Добрий, сучасний навчальний заклад, золота знахідка особливо для незаможніх добросовісних селянських дітей. Костяк, і через деякий час це вже буде історія, старі, загартовані, добрі і відповідальні викладачі. І ще раз щодо викладачів, то це поки-що відповідальні і терпеливі люди, а вже викладачі-молодь (в більшості)- сучасні, корумповані, нахабні підприємці, а не вчителі. Тому їх учні і оцінки їм ставлять різні і в більшості випадків справедливі.

,

142с група Салата лучший куратор!вси викладачи кроми Зубчевськоi класни

,

Вчителі заставляють давати хабарі!!!

,

Лутшый коледж

,

Найкращий коледж!!!!!!!!!!!!

,

в цьому році на відділення правознавство будуть наберать на 1 і 2 курс!!!!!

,

надае гарну базу для подальшого навчання

,

Таращанський АТК хороший техникум

,

Навчальний заклад - на рівні

,

Вчитись заставляють. Але деякі викладачі, прикладають массу зусиль, щоб завалити студента, і іними шляхами вирішувати проблему з оцінками. Гуртожиток теж не ас. Води гарячої часто не буває, світло до 23:00. Але в загальному непогано.

,

Звичайний собі коледж, такий як і всі))))

,

супер!супер! навчання клас!

,

У ТАТК чудові кваліфіковані викладачі ! Чудовий підхід до студентів ! ТАТК найкращий коледж України !!!

,

корупція зжерає усіх і їх в тому числі

,

ТАТК просто супер і самий-самий класний по всій Україні тай поза нею!))))

,

високий рівень підготовки студентів

,

Найвищий рівень освіти серед всіх навчальних закладів


Залишити відгук

Усі коледжі в Таращі, а також репетитори в Таращі, робота в Таращі