Таращанський агротехнічний коледж ім. Героя Радянського Союзу О. О. Шевченка
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

46
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Черговий нікому не потрібний вуз, з процвітаючим хабарництвом. Надіюсь із року в рік, що цю шарагу от-от закриють

,

Навчаюсь на юридичному. Ні разу не пошкодувала, що після 9 класу подала документи саме сюди. Складно, але мені подобається. Викладачі є досить приємними людьми, чудово все пояснюють, треба лише уважно слухати і не лінуватись. Скоро випускний, я нікому ні разу не платила, як і більшість моїх друзів. Буду дуже сумувати(

,

Історія того, як я потрапив до Таращанського агротехнічного коледжу, досить цікава. Ще під час навчання у школі до нас якось прийшли представники коледжу і розповіли про переваги навчання в ТАТКу. По завершенню розповіді нам роздали анкети, яку особисто я заповнив старанно. Минуло кілька місяців. Одного літнього дня на початку липня мені зателефонували з коледжу - нагадали про те, що я заповнював анкету. Поцікавившись моїми балами, секретар приймальної комісії по телефону повідомив, що я з легкістю зможу вступити на бюджет. Після тієї телефонної розмови я вирішив більш детально ознайомитися з інформацією на офіційному сайті ТАТКу. Прочитавши декілька статей, Таращанський агротехнічний коледж став одним з пріоритетних варіантів.

,

Коледж класний, викладачі супер.

,

учился с 1980 по 1984 было супер, преподы старая гвардия...учеба норм, жил в общаге возле автостанции, условия так себе, но было весело...была дружная компания постоянно бухали и дрались с местными на танцах.денег никто не брал только знания,приходилось учится, кто помнит те годы всем привет...техникум супер, помню по военке был полковник танкист,три раза горел в танке, воевал на немецком тигре,брал берлин...говорил нам....сынки идите погуляйте еще повоюете в своей жизни....был прав.


Залишити відгук

Усі коледжі в Таращі, а також репетитори в Таращі, робота в Таращі