Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну

Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайнуСпеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я навчалася з 2014 по 2018 , класний керівник Сергій Сергійович а майстер Тетяна Анатоліївна. В мене тільки хороші емоції про заклад і тих людей які мене оточували

,

Доброго дня! А які придмети потрібно здавати , щоб поступити на фотографа ?!

,

Я навчалася на перукаря модельера 2016-2018.Сергій Сергійович та Неля Олексіївна були для нас дуже рідні...Дуже хороший навчальний заклад . Проживання в гуртожитку незабутнє, друзі та чудовий час.Раджу!

,

Навчаюсь лише перший рік, але вже можу сказати що Оксана Анатоліївна, Сергій Сергійович, Анжеліка Вікторівна, Наталя Миколаївна, Людмила Бабій та Олена Кравчук найкращі??❤️❤️

,

Відовчилася 3 роки на перукаря , все супер "Чукерочки і тд " Як нижче написано, не буду суперечити беруть, але беруть коли самі приносити, а не вам кажуть. Да ,ліфт не працює, но думаю з цим змиритися можна, так як гроші мізерні платити за гуртожиток, а умови 9+ (з 10 ) . Викладачі всі хоороші, і в тому числі директор (до дівчат не заграє) .

,

Вступила в 2020році донька на факультет "Фотограф" .Всі стелять м*ягенько,побачимо ,чи так буде м*ягенько спати.

,

Вітаю) Хочу відмітити найкращих вчителів цього навчального закладу,які дійсно навчають та можуть знайти підхід до дітей.Сергій Сергійович-вчитель біології та географії та Наталя Миколаївна-вчитель проф.етики та матеріалознавства)Таких ще потрібно пошукати.Завжди допоможуть та підтримають.З ними можна поспілкуватись не лише як з педагогами,а й як з рідними людьми.Не дарма усі учні закладу так їх цінують та поважають.А я просто обожнюю

,

В буфеті ненормальна працює, кидається просто на всіх підряд. Не хожу туди тільки через неї. Таких не можна допускати до роботи з дітьми.

,

Жахливий заклад, ворогу не побажаєш сюди вступати. Майстри вимагають гроші, не дасиш грошей - не здасиш екзамен. Пед колектив хороший, але не кожен вчитель має потрібний вплив на учнів. Деякі вчителі ставлять дітям оцінки ні за що. Шоколадки та цукерки вирішують все. Також деяким вчителям потрібні лише хабарі, і вони не навчають учнів а просто заставляють переписувати усі книжки які є. Свою думку довести майстрам не можливо, зразу підвищують голос на дітей і завалюють на заліках всіма можливими способами, показуючи цим свою профнепридатність. З 10 балів я б поставила (-10). В гуртожитку за ті гроші що платять діти умови більш ніж нормальні. Але відсутність ліфта сильно бентежить, дуже важко підніматись на верхні поверхи. Цього року в училищі ввели взагалі безглузді правила носити бейджики і т.д, взагалі не знаю для чого. Не раджу сюди поступати.

,

Дочка поступила в даний заклад .Чудовий заклад. і чудовий викладацький склад . Олександр Сергійович Дуже задоволені обраним закладом.

,

Поступил. Пока все норм

,

нічого такого немає, були дебільні викладачі та стало їх менше, цікаві заходи, цікаве життя, і в гуртожитку можна жити, а хто ніякий і у нього немає язика, щоб сказати про недоліки, то просто тупий. училище найкрутіше в місті і база нормальна, так що не тупіть і фігню не гоніть, і рулить наш центр, ми крутіки.

,

Анатолій я з вами згодна повністю це ПТУ просто АД. Всім потрібні тільки гроші, ремонт в гуртожитку зроби там де мають жити по двоє живуть по троє дітей, лівт не працює на 9 поверх піднімайтеся пішком. подарунки всім викладачам купи. (купили щей не сподобалося- поміняйте)На виробничих роботах викладач - спить або виходить покурить.Сам директор училища заграє до студенток і пошлить на парах. Одна нормальна викладачка - матеріалознавства вона справді вимагає знання а не подарунків. Навіть у буфеті до студентів ставляться не нормально. Там така істеричка на всіх кидається. По талонах іноді їсти не дає так як потрібно (на талоні 25грн. у буфеті мають дати на цю суму) Там просто АД. говорили самі викладачі що від коли помінявся директор пішло все по карманам

,

У нас мастерам дай грошіі на празнік на екзамени нема грошей немае празніків нездав екзаменів,працюемо на практиці як дорослі а половину забирае дирекція то де правда

,

Як на мене, то цей заклад дуже хороший і там надають якісну освіту

,

Хорошо училище.Сама там училась и получила профессию парикмахер-визажист-стилист в 2009 году.Хорошие мастера преподаватели.Общежитие не очень без ремонта а воспитатели очень хорошие.

,

У нас вчора 12.11.14 р відбулась зустріч 25р.,як ми закінчили навчальний заклад. Но були в шоці коли нас туди не пустили. Як ми хотіли і мріяли побачити ,там де навчались!.Нас вчать а піля забувають.Нав відповіли:" У нас тут не ходять."

,

дизайнеров выбирают лучших а не которые вдетские годы рисовали натетрадке платя одежкы ето все нето

,

супер..отличные професии.ребята.мастера*

,

МНЕ НРАВИТСА

,

лудшее в виннице.особенно професия фотограф,всем советую!

,

прикольно учится)))

,

Нормально...

,

Прекрасно

,

Прекрасный пед состав


Залишити відгук

Усі коледжі в Вінниці, а також ЗВО (вузи) в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці