Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну

Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

21
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Мені подобається тут навчатися. Якби не війна, то були б на парах, як минулий рік. А так вчимося дистанційно, і офлайн.майстри добрі і вчинелі норм.

,

Жах , а не заклад, незнаю чому так багато хароших тут відгуків, але моя оцінка -10(з 10) . Розповідаю, цьогоріч я вступила сюди на перукара-модельєра, 2022 рік війна, нам говорили що навчання буде очно, щоб ви розуміли з 1курсу я і моя група пробули лише один місяць на навчанні, здали гроші на інструменти, плойки, фени, машинки, студентські, в класну касу,страховку , а потім нам сказали , що у вас дистанційне, з речами на вихід як то кажуть . Гуртожиток заселили біженцями , якісь хлопці з Харкова, для тих дітей місце є, а ті які тут навчаються то немає, а що можна навчитися вдома ?я вам скажу що нічого, краще пройти курси на перукаря чим сюди поступати , вас виженуть через місяць на дистанційку, а перед тим подоять з вас всі гроші ,які лише можна . Вчителі всі люблять гроші і хабарі, за шоколадку і квітки ставляють хароші оцінки . Оцінюють взагалі не справедливо. Ви будете все переписувати з книжок, не зрозуміло навіщо взагалі вони там, з всіх викладачів нормальний лише фізрук.

,

Я навчалася з 2014 по 2018 , класний керівник Сергій Сергійович а майстер Тетяна Анатоліївна. В мене тільки хороші емоції про заклад і тих людей які мене оточували

,

Доброго дня! А які придмети потрібно здавати , щоб поступити на фотографа ?!

,

Я навчалася на перукаря модельера 2016-2018.Сергій Сергійович та Неля Олексіївна були для нас дуже рідні...Дуже хороший навчальний заклад . Проживання в гуртожитку незабутнє, друзі та чудовий час.Раджу!


Залишити відгук

Усі коледжі в Вінниці, а також ЗВО/ВНЗ в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці