Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну

Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну

Винницкий центр профессионально-технического образования технологий и дизайна
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

24
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

На які професії навчаєте ?

,

Навчаюсь на перукаря, все дуже подобається💕 майстер Ірина Володимирівна дуже хороша🤗 Ставлю 10/10 цьому закладу)

,

Навчалась на фотографа в цьому чудовому закладі, всі викладачі чудесні, майстер виробничого Віктор Федорович найкращий і знає свою роботу, класним керівником була Оксана Юхимівна дуже хороша і приємна людина💕 викладач з спец технологій Сергій Петрович найкрутіший викладач якого я тільки знаю, дуже сумую за навчанням в цьому центрі, гуртожиток теж непоганий наша вихователька хароша і справедлива, вчителька географії Анжеліка Вікторівна класно пояснювала матеріал , вчителька історії Людмила Іванівна доступно пояснювала матеріал, на кожній парі були презентації по темі, цікаві завдання тести, ігри про історію. ставлю 10/10 цьому навчальному закладу

,

Мені подобається тут навчатися. Якби не війна, то були б на парах, як минулий рік. А так вчимося дистанційно, і офлайн.майстри добрі і вчинелі норм.

,

Жах , а не заклад, незнаю чому так багато хароших тут відгуків, але моя оцінка -10(з 10) . Розповідаю, цьогоріч я вступила сюди на перукара-модельєра, 2022 рік війна, нам говорили що навчання буде очно, щоб ви розуміли з 1курсу я і моя група пробули лише один місяць на навчанні, здали гроші на інструменти, плойки, фени, машинки, студентські, в класну касу,страховку , а потім нам сказали , що у вас дистанційне, з речами на вихід як то кажуть . Гуртожиток заселили біженцями , якісь хлопці з Харкова, для тих дітей місце є, а ті які тут навчаються то немає, а що можна навчитися вдома ?я вам скажу що нічого, краще пройти курси на перукаря чим сюди поступати , вас виженуть через місяць на дистанційку, а перед тим подоять з вас всі гроші ,які лише можна . Вчителі всі люблять гроші і хабарі, за шоколадку і квітки ставляють хароші оцінки . Оцінюють взагалі не справедливо. Ви будете все переписувати з книжок, не зрозуміло навіщо взагалі вони там, з всіх викладачів нормальний лише фізрук.


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Вінниці, ЗВО/ВНЗ в Вінниці, курси в Вінниці, репетиторів в Вінниці, роботу в Вінниці.