Луцький педагогічний колледж


  • Луцьк · просп. Волі, 36, Волинська обл.
    s
  • (03322) 4-47-21
    (03322) 4-81-50
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Моя донька закінчила цей коледж два роки тому. Жодного разу не платила за оцінки. Вчилась на відмінно. Навчатись дуже важко. Едине , що хабарництво при вступі. З балом 7 на державне ( всі 4 роки навчання одні трійки ) з балом 10 на платне.

,

Деякі вчителі перегибають палку, на роботу беруть пенсіонерів, які думають що вони тут пуп землі. Міняйтесь, на той час як інші вузи на дистанційному навчанні ЛПК працює. Натовп людей у коридорах - це гра "Вітаю у тебе ковід" Студент це самостійна особа і вона сама знає коли потрібно іти на навчання, а коли ні, це не школа. Сором одним словом..

,

Суперовий коледж, найкраща студентська рада, хоороші викладачі.

,

Я на 1 курсі, всі викладачі чудові, лише дуже знижує оцінки вчителька одна, в цілої групи самі лише 2 , 5 балів з 12 !!! 1

,

Луцький педагогічний коледж - найкращий коледж Волинської області та один із найпотужніших коледжів України. Він залишився в системі вищої освіти, а не перейшов у фахову передвищу, як більшість коледжів України.

,

пту якесь. одні селюхи учаться

,

Чудовий заклад. Усім раджу. Отримала червоний диплом в цьому році. Навчатися дуже класно, дають неймовірний багаж знань, життя насичене та цікаве. Найкращий викладач - Бахомент Світлана Павлівна.

,

Закінчила ЛПК цього року. Тут дають рівно стільки знань, скільки ви готові взяти. Викладачі гуманні, дуже добрі та мудрі. Директор - людина, яка завжди стоїть на боці студента. Вчитися цікаво, навчання насичене практикою. Якщо ви креативна, цілеспрямована та відповідальна людина, яка любить працювати з дітьми - вам сюди!)

,

Коледж дає прекрасну теоретичну та практичну підготовку по обраній спеціальності.Дуже хороша матеріальна база, охайні аудиторії, тепле приміщення. Після навчання в коледжі в інститутах вже нема що робити: це вже просто очікування диплому. Всі інститутські заліки та екзамени я здавала по конспектах з коледжу. Тут є все для студента, який хоче отримати не лише диплом, а й знання. Дуже рекомендую!

,

Навчальний заклад бест оф зе бест.Закінчив 20 років тому,тоді ще ЛПУ.Діти скажуть:"старий маразматик":)Проте в мене є беззаперечний аргумент на захист свого старого доброго училиська-тут не тільки навчають,але й виховують!Величезний привіт і щире дякую класному керівнику Дмитренко Наталі Степанівні.

,

дуже подобається

,

Заклад дуже крутезний! Мені порівнювати є з чим: закінчила ЛПК у 2012 році, продовжила навчання у Рівненському гуманітарний унівеситет, а закінчую Східноєвропейський університет. І що хочу сказати: знання і практика Луцького педколеджу знадобилася мені значно більше, ніж поверхова інформація у вищеназваних універах. До речі, працюю в школі по спеціальності, яку здобула саме в ЛПК - вчитель поч.класів+інформатика. І ще, за час навчання не побачила ні обідраних стін, ні падаючих стель, не помітила поганих і неосвічених викладачів й іншої неперевіреної інфи, яку викладають тут екс-студенти (яких викинули і які не хотіли вчитись) Можу з впевненістю сказати, що цей заклад - достойний конкурент університетам не тільки Волині, але й України)))

,

Дуже класний заклад. Хто мріє стати вчителем, поступайте в цей заклад, точно отримаєте потрібні знання)

,

заклад крутий !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Навчаюсь зараз на 4-му курсі поч. освіта, бакалавр і скажу все тут чудово, незнаю як в інших коледжах чи інститутах але тут студент понад усе. Все робиться на благо студентові. От державні здам і сміливо скажу Дякую тобі ЛПК.

,

Привіт усім я навчаюсь в цьому коледжі зараз на першому курсі , я лучанка. Не шкодую що поступила , можливо тут і справді багато дітей з сіл та різних закутків але вони мабуть чемніші за Лучан , стипендія хороша , ще ніразу не платила вчителям і не збираюсь , в гуртожитку одногрупники живуть дружньо, не скажу що можна халявити , а вчителі різні за характером бо усі людини різні але підхід і спільну мову завжди знайти можна !

,

Я маю диплом цього коледжу (вчитель музики та муз. керівник) та ВДУ ім. Лесі Українки. І можу сказати, що рівень знань, які я отримала в коледжі не прирівняти ло університетських. В університеті все приблизно, взагальному. А в коледжі все вивчається детально, підкріплюється практикою. Коледж дає знання та професійні вміння, а університет лише диплом про вищу освіту.

,

Я звичайно тут не училась. Але розумію що "кожна людина хвалить своє".

,

коледж найкращий.вчитись і весело і важко))знання дають дійсно хороші))

,

Заклад дає глибокі знання з предметів, вчитися весело, платити не потрібно ні за що...Поступайте, не пошкодуєте...

,

Один із кращих навчальних закладів. Тут дають хороші знання та високий рівень підготовки.

,

Діти, не гоніть на заклад. Я його закінчила в 1994 р.. Знання дали глибокі, уже в університеті ім.Лесі Українки не було що робити, так, чекала диплома про вищу освіту. Я з впевненістю можу сказати, що вчителі, які закінчили педколедж набагато кращі дають знання дітям, яких навчають, що не можу сказати про вищий навчальний заклад. Секрет простий - багато практики в школах і садках.

,

Коледж мені дав знання і зараз я маю роботу!

,

Класний заклад

,

Училище класне з класними викладачами. Навчалась 1989-1993 рр.. А все, що тут пишуть погане, пишуть ті, кого просто турнули звідти. Це такий захист.

,

сама там училась... вполне нормальный уровень, требовали достаточно строго... не знаю как сейчас, 10 лет уже прошло

,

ФІгня темна.Рівень знань нульовий.Сільський круг спілкування і взагалі краще відразу на двірника!Стан приміщення жахливий.Зброд там всякий

,

супер технікум. не пишіть дурниці про училище...

,

супер технікум. не пишіть дурниці про училище...

,

Фуфел!! Тупий технікум! Не раджу туди поступати, тому що там потолок падає.)

,

Круть)

,

Середнього рівня заклад.Провінційний


Залишити відгук

Усі коледжі в Луцьку, а також ЗВО (вузи) в Луцьку, курси в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку