Дніпровський політехнічний фаховий коледж

Днепровский политехнический профессиональный колледж
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

82
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Була з дитиною на дні відкритих дверей у коледжі. Дуже сподобалося, все розповіли, хоча питань задавала багато. Будемо вступати до вас

,

Що це за коледж, якщо мало того, що вони до сих пір працюють тільки дистанційно так ще під час онлайн відкритих дверей адміністрація не може запустити ні презентацію, ні вимкнити мікрофон у глядачів, які матюки пруть трьох етажні та навіть порно не вимикають яке триває більше 2х хвилин!Зрозуміло, що це спам! Але де реакція керуючих процесом ?! Позор! Ми вступати не буде після такого позору!!!!

,

Дуже ганебне ставлення до своїх обов'язків викладачів факультету Комп'ютерних наук і технологій. За час дистанційного навчання під час Ковіду та військового стану ніхто з них не напружувався, щоб навчити студентів хоча би чомусь в IT технологіях. Студенти мусили опановувати цю галузь самостійно по відео з Ютубу, бо вчителі давали тільки завдання, а самі не проводили ніяких лекцій в Зумі. Цікаво, за що вони отримували свою зарплату?! За написану у звітах нібито роботу. Повністю підтримую відгук про керівництво коледжу, яке дійсно не відповідає сучасним вимогам в освіті і не контролює належним чином роботу своїх викладачів.

,

Устаревшие методы руководства, пед коллектив ведет себя как надзератели пролетарские, ничего не меняется, великие мира сего. Разговаривают с высока, нехватает им образованности, воспитанности, чувства такта. Директору давно пора на отдых, старорежимные методы общения. Такие как учительница физ-ры ничему хорошему не может научить детей, т.к. сама ведет себя неподобающим образом и не является примером для подражания. Приходит на работу какмв кабак и ведет себя соответственно, т.к иначе неможет, невоспитали и хорошим манерам не наусили. Таких к детям допускать нельзя. А их там немало. Дорогу интеллигенции, вот кто поведет за собой юные души и будет примером во всем. Вот тогда нам дорога в Европу открыта и наши дипломы будут признаны во всем мире. А главное молодое поколение будет вести себя интеллигентно.

,

Огромная благодарность преподавателям!!! Жалею что не пришел не поблагодарил их ещё когда они работали!


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Дніпрі, ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетиторів в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, роботу в Дніпрі.