Кам'янський енергетичний фаховий коледж

Каменский энергетический профессиональный колледж
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

103
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Окончил техникум с красным дипломом. Было это очень давно. Учился в группе ИГ73 2/8. Сейчас на пенсии. До сих пор вспоминаю годы учебы только с благодарностью. Отличный был преподавательский состав, отличный учебный корпус, на то время новый, современный и столовая была через подземный переход. Три здания общежития. Учиться было одно удовольствие. Трудно, но интересно. В то время, естественно, не о каких платах преподавателям и речи не было. Огромное спасибо все преподавателям того времени! Научили уму разуму и не только в геодезии.

,

Отримала червоний диплом за спеціальністю інженерна геодезія,прекрасні спогади про викладацький колектив,студентів гр.ІГ-88/1/8.ДЕТ щиро вдячна .

,

Вспоминаю с глубокой благодарностью студенческие годы. Группа ГИГ-83 1/8. Отличные знания давали. Замечательный преподавательский коллектив. Паникарова Ирина Анатольевна - грамотный, честный и справедливый преподаватель.

,

сором, а не коледж! Хабарі, приниження, брехня. Вчителя просто ненормальні. Сама будівля в страшному стані, нещодавно хотіли закрити через те, що не були прийняті всі міри техніки безпеки. Дітей під час війни хочуть відрахувати, давлять на них, жах! Якщо хочете мати гарний психічний стан - не дивіться навіть на той коледж, фу! коледж купує гарні відгуки.. Сором

,

Вчилася в групі ГР- 01,здобула червоний диплом. Ніколи в житті не забуду,ті дивовижні та найкращі роки свого життя. Якість навчання на відмінному рівні. Навчалась в НГУ є з чим порівнювати. Працювала і працюю за спеціальністю. Шкода що закрили напрямок геодезії.Низький вам уклін за знання,та щасливі юнацькі роки.


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Кам'янському, ЗВО/ВНЗ в Кам'янському, курси в Кам'янському, репетиторів в Кам'янському, роботу в Кам'янському.