Курси

Польська мова


  • 40 грн 

Центр Європейської Освіти постійно проводить набір на курси польської мови і дає 100% гарантію того, що Ви будете знати мову по закінченню курсів!

Наш метод грунтується на таких елементах:

►100% гнучкий графік занять
►На курсах Центру європейської освіти навіть дуже зайнята людина може вивчити польську мову. Ми даємо унікальну можливість самостійно планувати графік занять.
►Також ти обираєш:

  • формат проведення занять: звичайний або інтенсивний
  • Форму проведення занять: стаціонарна або Skype
  • 100% гарантія - Центр європейської освіти надає письмову гарантію результату. При підписанні контракту на навчання Центр європейської освіти оформлює додаток до договору – письмову гарантію. Згідно із цим документом, якщо результат фінального тесту покаже, що ви не опанували матеріал курсу, ви зможете безкоштовно повторити курс навчання.
  • 100% подолання мовного бар’єру -Навчання польській мові в Центрі європейської освіти спрямоване на розвиток комунікативних навичок. Це означає, що навіть на початкових рівнях наші слухачі розмовляють польською, а не лише читають та пишуть.

Пишіть або телефонуйте на інформаційну лінію в Україні: [відкрити контакти]098 50 50 507 / [відкрити контакти]067 670 98 68 / [відкрити контакти]050 076 89 83

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, коледжі у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові