Курси

Акторська майстерність


  • 100 грн  -10%

Школа акторської майстерності "Актер-псих" - це золота середина між театром, психологією та розвагами. Ми - експериментальна школа, яка постійно змінюється в залежності від потреб людей. Кожна група займається в своєму режимі, тому що для нас важливо, щоб ви не просто пройшли курс, а взяли для себе щось цінне, що допоможе вам почувати себе впевненіше і щасливіше в житті.

Всі заняття спрямовані на комплексну опрацювання психологічних затискачів, які осідають в тілі й мові, емоційне прокачування, роботу з впевненістю та підвищення самооцінки.

В рамках курсів розберемо півтіні самого себе: починаючи з уміння контролювати емоції і закінчуючи презентацією отриманих навичок і умінь на звітному театральному виступі перед справжнім глядачем.

  •  Курс "Базовий". Комплексний розвиток вас, як особистості. За допомогою різних вправ ми опрацьовуємо свої затиски в тілі і мові, вчимося правильно виражати емоції і імпровізувати, чути себе і працювати у команді.

Вікова категорія: 16+
Форми навчання: ранкова, денна, вечірня, вихідного дня
Тривалість зайняття: 24 заняття по 2 години

Адреса: площа Захисників України 7/8 (вхід з вул. Військова, будівля Протона)

Ми в Instagram https://www.instagram.com/actor.course/

Ми в Facebook https://www.facebook.com/actor.course/

Ми на Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCLI8N0CD7jnqW5CPgyD3vYA

Наш сайт: https://actor-course.com


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові