Курси

Lego WeDo 2.0, для 6-9 років


  • 100 грн 

Об’єм курса:

  • Крок 1 Навчання. Кожен педагог усвідомлює важливість зацікавити учнів вже на самому початку навчання. Застосовуючи унікальну методику та планування занять викладач завжди матиме відповідь на запитання “А що ми будемо конструювати сьогодні”? А це гарантія того, що уроки будуть цікавими та захоплюючими. Кожен урок у науковій студії Robocamp розроблений щоб надихати і навчати. Використання зображень, фільмів та анімації інтернет-платформи Robocamp викличе енергійне обговорення робочих принципів і натхнення дизайну (дошкільнята вчаться за допомогою паперових носіїв та вказівок вчителя). Уроки навчать дітей усвідомлювати роль технологій у сучасному житті, та використовувати час навчання для вивчення азів: математики, техніки і технології.
  • Крок 2 Побудова. Будівництво роботів покликано розвивати у дітей моторику, комунікабельність, взаємодію та вміння працювати в команді. Під час конструювання, діти отримуватимуть покрокові інструкції щодо правильності побудови кожного елементу конструкції. Інтернет-платформа Robocamp забезпечить інформаційним та анімаційним супроводом кожну хвилину навчання дитини.Коли діти працюють в парах, у них розвиваються комунікативні навички. Коли конструктори зібрані, наступає час обговорення проекту та роз’яснення основних принципів роботи механізмів.
  • Крок 3 Програмування (не застосовується у дошкільнят). Програмування є грамотою 21-го століття, так що дітям які досягнули 6-сти річного віку, якраз на часі почати навчання азам програмування. Барвисті елементи електронних програм дозволяють зробити навчальний процес приємним та доступним.
  • Крок 4 - Гра. Коли справу зроблено, і всі роботи працюють належним чином, прийшов час для найважливішої частини уроку час гри. Це коли діти бачать своїх LEGO Duplo, Lego Technic, Lego Story Starter , LEGO WeDo 2.0 або LEGO Mindstorms EV3 конструкції в дії та можуть з ними експерементувати.

Гра в кінці кожного заняття є дуже важливою для оцінки результатів проведеної роботи та усвідомлення наукових основ.

Гра запалює бажання навчатись !!!

Навчатись програмувати за допомогою програми Skratch з LEGO Wedo або Lego Mindstorms допомагає учням зрозуміти взаємозв'язок між їх роботою та досягнутими результатами. Адже не існує кращої мотивації, як конструювання власного робота, який “оживає” завдяки Вашому інтелекту !!!

Час проведення: понеділок - п'ятниця

Тривалість заняття: 1,5 год

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, коледжі у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові