Курси

Робототехніка


  • 625 грн 

Робототехніка 2.0 (6-8 років)

Опис курсу.

«Робототехніка 2.0» - яскравий пізнавальний курс, що дає можливість поринути у захоплюючий світ роботів, наукові проекти, вивчати тваринний світ, дізнаватися про новітні технології та досліджувати космічний простір, конструюючи і програмуючи автономних роботів.

На кожному занятті діти використовують спеціальний набір комплектації ТС «Винахідник», що дозволяє сконструювати та запрограмувати автономного робота.

Навички та здібності, що розвиваються: протягом курсу діти вивчають основи механіки, математики та програмування. Наші заняття сприяють розвитку мовлення, логічного та технічного мислення, вчать працювати в команді і знаходити спільну мову в колективі.

Перспективи для дитини:

  • Участь у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки у категорії WeDo 2.0;
  • Участь у виставці LEGO-творчості в рамках фестивалю ROBOTICA.

Вік дітей: 6-7 років(1 клас);Тривалість заняття: 1 год 30 хв;Частота занять: 1 раз на тиждень;Тривалість курсу: 2 семестри;Кількість дітей в групі: 10-12 дітей(робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Робототехніка 3.0 (10+ років)

Опис курсу. Перший рівень має на меті познайомити дітей з сучасним світом роботів, підвищити їх технічну грамотність та розширити світогляд. Основний акцент робиться на конструюванні роботів. Керування роботами відбувається за допомогою пульта дистанційного керування.

Учні аналізуватимуть зв`язок між призначенням і функціями різних роботів та їх конструкцією. Діти навчаться тому, як саме цілеспрямовано і обґрунтовано переходити від ідеї до проектування та побудови власного робота.

На кожному занятті діти будують нового робота і досліджують роботу вузлів, які в ньому використовуються. Вони дізнаються що таке сервомотор і мікропроцесор, диференціал і карданний вал, жорсткість конструкції і центр ваги, коефіцієнт тертя і питомий тиск, тощо. На уроці розглядаються приклади реальних роботів і аналізуються особливості їх роботи.

Навички та здібності, що розвиваються: Дрібна моторика, знання основ механіки, технічна грамотність, технічний словниковий запас, вміння працювати в команді.

Перспективи для дитини:

  1. Можливість пройти навчання другому рівню Робототехніки;
  2. Можливість прийняти участь в підготовці до Всесвітньої олімпіади з робототехніки.

Вік дітей: 10-16 років;Тривалість заняття: 2 год;Частота занять: 1 раз на тиждень;Тривалість курсу: 2 семестри;Кількість дітей в групі: 10-12 дітей(робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Запоріжжі, а також ЗВО (вузи) в Запоріжжі, коледжі в Запоріжжі, репетитори в Запоріжжі, робота в Запоріжжі