Курси

Перемогти проблеми


  • 100 грн 

Об’єм курса: Новий прикладний науковий семінар Центру Розвитку Особистості під назвою «ПЕРЕМОГТИ ПРОБЛЕМИ», розроблений Наталією Володимирівною Родіной з метою допомогти людям зорієнтуватися в умовах напруженості сучасного соціуму, пояснити причини прояву в житті особистості ситуацій, проблемного характеру і навчити вибирати правильні шляхи їх вирішення.

Вся інформація побудована на рівнях індивідуального сприйняття кожного для досягнення максимального усвідомлення причин і наслідків.

У процесі семінару ви дізнаєтеся про закони і взаємозв'язки внутрішнього психоемоційного стану і зовнішнього прояву фізичної реальності. Інформацію про останні відкриття в області тонких енергій і розгляд потенціалу людського організму, його особливостей і надздібностей свідомості.

Після виступу Наталії Володимирівни можна задавати будь-які питання

(крім політики ) .

Відвідавши семінари і курси Наталії Володимирівни, Ви отримаєте практичні знання з управління здоров'ям, енергією і емоційним станом, навчитеся відновлювати і зміцнювати своє здоров'я, будете розкривати свій внутрішній потенціал і приховані здібності, отримаєте можливість керувати подіями свого життя та бути захищеним від негативних зовнішніх впливів.

!!!Прийом на курс проводиться тільки після співбесіди з Родіной Н. В.

Час проведення:
Науково-практичний семінар "перемогти проблеми", участь 100 грн.

Для учнів Центру - вхід вільний.


Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові