Курси

Підготовка футбольних груп від 7 до 15 років


  • 16500 грн 

FUNDACIÓN REAL MADRID Clinic це програми підготовки футбольних груп від 7 до 15 років (хлопчики і дівчатка), які хочуть поліпшити і розвинути свої футбольні навички та освоїти ідеальні футбольні комбінації під керівництвом досвідчених тренерів Реал Мадрид.

Мета таких програм: відкрити новачкам професійний підхід до тренувань, і вдосконалити футбольні навички з методики Академії Реал Мадрид, показати і відкрити основи відомого клубу і навчити його цінностям: робота в команді, повагу до оточуючих, самоконтроль, працелюбність Ці навички знадобляться не тільки на поле, але і в житті. Але якщо дитина показує хороші результати і демонструє неординарні здібності, батьки таких дітей, можуть розглянути можливість на подальше навчання і продовжити тренування в нашому клубі.
Тренера, які проведемо програми і розробляють її навчальні заняття і методику, є тренерами молодіжної академії Реала і мають багатий досвід роботи в Академії. Навчальні спортивні заняття розробляються відповідно до методики використовуваної для навчання молодіжних команд академії Реала і в поєднанні з особистою підготовкою учасників.

Тривалість програми зазвичай це п'ятиденний курс, з понеділка по п'ятницю.

Групи по 25 учасників для занять з тренером.По закінчення програми всі учасники отримують диплом від Фонду Реал Мадрид, форму RMF, пам'ятні призи.

Все участінік будуть розділені на 3 вікові групи 7-9, 10-12, 13-15 років.

В Україні програми заплановані на період літніх і осінніх канікул.

На аналогічнин програми в Іспанії, наша компанія організовує набір в групи по 25 чоловік на літні канікули 2019 року.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Одесі, а також ЗВО (вузи) в Одесі, коледжі в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі