Курси
Eadric, цент іноземних мов

Російська для іноземців


  • 150 грн 

Навчання російському як іностранному для іностранних громадян за спеціальним програмою по російській мові для іностранців, розробленим на базі державних університетських стандартів України.

Наша ціль - допомогти іностранним учасникам осладити речевимі навички, забезпечивши полноценну комунікацію на російській мові як іностранному у різних сферах громадськості. У відповідності з цією ціллю у нашому центрі можна запропонувати курс вступу російського мови як іностранному по спеціальній інтенсивній методиці, відповівши саме вашим необхідним і цікавим, а також визначте свій рівень управління російським мовою як іностранним.

Вашій увазі пропонуються курси російського мови як іностранного - від "починаючого" (А1) до "продвинутого" (С1) (всього 6 рівнів і подуровней) в повному обсязі з загальноєвропейською системою формування та оцінки язиковою відповідальністю. При випробуванні миші визначимось, в якому степені Ви владеєте російським мовою як іностранним і пропонуєте Вам програму необхідного рівня.


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Миколаєві, а також ЗВО (вузи) в Миколаєві, коледжі в Миколаєві, репетитори в Миколаєві, робота в Миколаєві