Курси
Європейський вибір

Китайська мова для дорослих


  • 400 грн  -5%

Мовна школа "Європейський вибір" пропонує курси китайської мови для дорослих:
Навчання проходить у нас на офісі чи онлайн

  • Курс "Початковий рівень":

В даному курсі студенти отримають уявлення про тонах і складах, поєднанні тонів в промові, базових рисах (складових) китайських ієрогліфів, навчаться читати складні слова і словосполучення. Після проходження курсу, студент буде готовий вивчати китайську мову за основною програмою.

Об'єм курсу: від 5 годин.

  • Курс "Елементарний (початківець)":

初级 一 В даному курсі студенти вивчать самі повсякденні фрази для спілкування на різні побутові теми, наприклад, хобі, розпорядок дня, робота, подорожі, шопінг і т.д. Навчаться будувати розповідні, негативні і питальні пропозиції в китайській мові. Курс охоплює приблизно 300 лексичних одиниць і 60 часто вживаних фраз.

Об'єм курсу: від 45 годин.

  • Курс "Нижче середнього":

初级 二 На даному етапі студенти отримають хороші базові знання для того, щоб спілкуватися в ситуаціях повсякденного життя і подорожах. Основна увага приділяється граматиці, словниковому запасу і розвитку навичок розуміння мови на слух. Після закінчення курсу учні навчаться: розмовляти на такі теми, як кіно, будинок, музика, хвороби, прикмети і ін .; описувати свої мрії і плани на майбутнє; виражати свої переваги; перевіряти отриману інформацію і т.д. Курс підійде студентам, чий рівень відповідає ≈HSK2 або тим, хто відучився в групі для початківців.

Об'єм курсу: від 30 годин.

  • Курс "Середній":

中级 一 Після закінчення курсу студенти зможуть спілкуватися на такі теми: професії і робочий процес, подорожі, телебачення, особисті проблеми, відносини, зовнішність і ін, Після закінчення даного курсу ви вже готові до самостійного подорожі по Китаю. Курс підійде студентам, чий рівень відповідає ≈HSK3.

Об'єм курсу: від 40 годин

  • Курс "Вище середнього":

中级 二 Курс охоплює приблизно 1500 лексичних одиниць
По закінченню курсу студенти будуть вільно володіти мовою в різних ситуаціях, проходити співбесіди, виступати з доповіддю, вести ділову та особисту переписку, спілкуватися з носіями мови, читати адаптовану літературу. По закінченню курсу студенти можуть складати кваліфікаційний іспит з китайської мови HSK5.

Об'єм курсу: від 50 годин

  • Курс "Діловий китайську мову":

У програму курсу «Діловий китайську мову» входить: вивчення спеціальної лексики; основи ділового листування на китайській мові; робота (читання і обговорення) з текстами економічної тематики.
Цей курс охоплює всі найпоширеніші життєві ситуації, з якими ділові люди (бізнесмени, менеджери і т.д.) стикаються при поїздках в Китаї. Це досить інтенсивний курс, який дозволить опанувати базовими знаннями в короткі терміни.

Об'єм курсу: від 60 годин.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Полтаві, а також ЗВО (вузи) в Полтаві, коледжі в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві