Курси

Мистецтво крою та шиття  • 1495 грн 

Про курс

Мрієте швидко і легко навчитись конструювати, моделювати, шити та кроїти, проте не маєте жодних (або достатньо) навичок та знань, а тим паче досвіду? Не знаєте чим себе зайняти і шукаєте нове захоплення, новий напрямок, де зможете себе успішно реалізувати? Розгублені і невпевнені бо не знаєте з чого почати і як правильно навчитись створювати одяг з “нуля”? Читаєте різні статті, шукаєте відеоуроки, пробуєте шити та кроїти самій щоб навчитись, проте самій не дуже вдається?

Тоді курс “Мистецтво Крою та Шиття” від Львівської Школи Моди - це саме те, що вам потрібно!

По завершенню даного курсу, ви навчитесь з легкістю конструювати, моделювати, шити та кроїти поясні та плечові вироби, такі як штани, спідниці, сукні, блузки і т.д.

В кінці курсу ви розробите та пошиєте свої перші речі такі як спідниця, штани, шорти та сукню, блузку, сорочку і т.д. - на вибір. Ви будете вміти сконструювати та пошити практично будь-який одяг (поясний або плечовий виріб) “з нуля” для себе або для будь кого-іншого.

Ви отримаєте нове хоббі, нове захоплення, яким зможете заповнити свій вільний час (і не тільки). Вам відкриються двері у новий напрямок, нову сферу, у якій ви зможете себе успішно реалізувати і розвиватись як професіонал та творча особистість.

Категорії курсів

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси у Львові, а також ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові