Курси
Інстітут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів

Дієтологія


  • 6800 грн 

Курси по дієтології призначені для вивчення основних принципів харчування людини і змін, які треба внести в існуючий режим, щоб добитися рекомпозиції (схуднення або набору маси) тіла.

Курси дієтологів відкриють Вам шлях не лише до здорового способу життя, але і самореализації, оскільки послуги дієтолога сьогодні затребувані і персональна дієта важлива для багатьох людей. Корекція фігури і ваги дає не лише естетичний ефект, але і чинить оздоровчу дію на увесь організм. Навчання дієтології дасть Вам нові знання і навички, які дозволять освоїти потрібну сьогодні професію персонального дієтолога.

Навчання на курсах дасть можливість отримати базові знання про правильне харчування, розібратися в процесах схуднення і набирання ваги, щоб уміти правильно складати програму споживання їжі, не просто замінивши одні продукти іншими, а підійти до клієнта індивідуально, забезпечуючи максимально здорове і комфортне схуднення, набирання ваги або рекомпозицію без зривів і переривань дієти.

Тривалість курсу – 48 ак.годин;  1,5 - 2 місяця (2 рази на тиждень по 3 ак.години)

Ціна:  

  • Індивідуальна форма навчання –8300 грн.
  • Групова фрма навчання -6800 грн.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Кривому Розі, а також ЗВО (вузи) в Кривому Розі, коледжі в Кривому Розі, репетитори в Кривому Розі, робота в Кривому Розі