Курси
Інновації, навчальний центр

Бухоблік для головних бухгалтерів, 1С 8.3, M.E.Doc


  • 1500 грн  -5%

Курси головних бухгалтерів + 1С 8.3 + M.E.Doc

Головний бухгалтер - дуже відповідальна посада, яка висуває особливі вимоги до фахівця. Без головного бухгалтера не обходиться жодне підприємство або некомерційна організація. І наш навчальний центр пропонує курс «Головний бухгалтер + звітність через М.Е.Doc» для фахівців, які вже добре знайомі з принципами ведення бухгалтерського обліку, але хочуть підвищити свою кваліфікацію і отримати нові знання.

Основна специфіка роботи головного бухгалтера це ведення не тільки фінансової, а й податкової звітності, відстеження змін в законодавстві. Наші досвідчені викладачі навчать вас всім нюансам цієї спеціалізації, адже теорія буде відразу застосовуватися на практиці. Ви отримаєте всі необхідні знання для того, щоб вести облік фінансових потоків, правильно працювати в сфері податків, нараховувати зарплату, оптимізувати витрати. Також значно поглибитесь у сферу аудиту, економіки, оподаткування.

Після того як закінчите наші курси бухгалтерського обліку, ви станете впевненим професіоналом у сфері фінансів і незамінним фахівцем на будь-якому сучасному підприємстві.

Тривалість навчання:

Група: 9 занять по 4 години, або 12 занять по 3 години
Індивідуально: 20-24 годин.

Для ознайомлення детальної інформації натисніть тут

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Херсоні, а також ЗВО (вузи) в Херсоні, коледжі в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні