Курси

SEO з нуля


 • 7400 грн 

 • Compas Agency
 • Студенти, дорослі
 • Львів · вул. Героїв УПА, 73
 • compas.agency/academy
 • Артур Квак
 • (098) 298-76-03
 • info@compas.agency

Тривалість курсу: 1,5 місяці.

Викладач: Артур Квак.

Про викладача: Власник маркетингової агенції Compas Agency, викладач, спікер та засновник Compas Academy. Досвід в SEO більше 8 років, з них: 1,5 роки пропрацював на агентства, 2 роки на фрілансі, більше 5 років як керівник компанії. Працював з понад 20 різними тематиками сайтів: ремонт квартир, Медичні послуги, Інтернет магазини, новинні сайти, сервіси обміну валют і т.д. Сертифікований спеціаліст Google Analytics.
Вивів агенцію в лідери ІТ рейтингу-кращих SEO компаній. Входить в ТОП кращих SEO фахівців України за версією SERPSTAT.

Про курс: Курс передбачає детальне вивчення 7 базових тем, які необхідні для того, щоб оволодіти новою професією з нуля - SEO-спеціаліст.

 1. Поняття пошукового просування. Принципи роботи (що таке SEO та в чому його відмінність від реклами; як працює інтернет: домен, сервер, хостинг; протокол SSL; HTTPS з'єднання; поняття CMS; принципи роботи пошукових систем; індексація; ранжування; внітрішня та зовнішня оптимізація; оператори Google та ін.).
 2. Аналіз сайту, технічні фактори. Структура сайту. Перелінковка сторінок (типи аудитів; сервіси для аналізу; мета-теги; заголовки; alt і title картинок; аналіз URL; перевірка дублів сторінок; налаштування головного дзеркала сайту; налаштування файла файл robots.txt; карта сайту; налаштування пагінації; перевірка мікророзмітки, перевірка адаптивності; валідація html та ін.).
 3. Семантичне ядро. Мета-теги. Контент. Структура (способи збору самантичного ядра; релевантність сторінок; інтент запитів; кластеризація та робота із сервісами для кластеризації; класичні схеми внутрішньої перелінковки; SEO Копірайт і рерайт; ТЗ копіратеру; LSI слова; переоптимізація; текстові аналізатори; Огляди бірж копірайтерів та ін.).
 4. Посилальне просування. Крауд-маркетинг (зовнішні фактори ранжування; вплив посилальної маси на ранжування в Google; вага посилань; що таке анкори та які їхні види; складання анкор-листа; аналіз посилань; біржі посилань; крауд-маркетинг; аутріч; скільки закуповувати посилань; згадки про бренд та ін.).
 5. Зовнішні фактори. Поведінкові та комерційні фактори ранжирування (що таке поведінкові фактори та як їх покращити; як відстежувати поведінкові фактори; клікабельність; санкції пошукових систем та способи виявлення їх; як уникнути санкцій; як вивести сайт з-під фільтру).
 6. Інструменти пошукових систем. Важливі сервіси для SEO (Google Мій Бізнес; оптимізація картинок під Google Мій Бізнес; що впливає на Google maps та як просуватись в Google maps; робота з негативними відгуками; Google Search Console; Google Analytics; метрики інтернет-маркетингу; підготовка звітів по SEO та ін.).
 7. Інструменти пошукових систем. Важливі сервіси для SEO (що потрібно вказати в резюме; на яких сайтах шукати роботу; фріланс або компанія; поради щодо працевлаштування).

Що отримає слухач після завершення курсів:

 1. Тех.підтримка.
 2. Доступ до записів лекцій на необмежений термін.
 3. Електронний та паперовий сертифікати.
 4. Перевірка знань, допомога в засвоєнні інформації, яка незрозумала.
 5. Практичні заняття, що дають змогу відпрацювати усі вивчені методики та сервіси.
 6. Консультації викладача поза курсами.
 7. Допомога в отриманні сертифікації в Google.
 8. Доступ до часу спільноти, де можна обмінюватись інформацією, отримувати відповіді та професійні поради, знаходити корисні знайомства.
 9. Допомога в працевлаштуванні.
 10. Запрошення на усі тематичні події у Львові.

Усі заняття проходять в сучасній комфортні аудиторії.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Олена,18.10.2021, 14:19
Крутезні курси. Дуже вдячна Артуру за науку і за допомогу в пошуку роботи. Працюю за напрямком SEO-оптимізатор, виконую всі ті роботи, яких навчив Артур. Продовжую спілкуватись з лекторами і одногрупниками внашому спільному чаті. Тому не зупиняють в розвитку та навчанні. Дуже рекомендую. Це найкращі курси у Львові і за якістю, і за ціною.

Залишити коментар

Усі курси у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, коледжі у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові