Курси

Манікюр та педикюр


  • 1000 грн 

Курс «Манікюру та педикюру» 58 будинку офіцерів м. Львів.

Запрошуємо на 3-місячний Професійний Курс «Манікюру та педикюру» https://list.in.ua/69946  включає в себе доволі багато різних популярних видів та технік, це можливість почати кар'єру, перший крок на шляху до цікавої роботи (базові, для початківців з «нуля», та курс поглибленого навчання).

Під керівництвом висококваліфікованих викладача-професіоналу Ви навчитесь усім тонкощам на наших практичних заняттях. Отримані навики Ви зможете одразу ж застосовувати у своєму житті.

Під час курсу Ви навчитесь працювати по високим стандартам у сфері нігтьового сервісу. Будьте певні – попит на кваліфікованого майстра по манікюру ніколи не мине.

Максимально комфортні умови навчання:

  • Розташування – Центр міста Львів (Театральна, 22);
  • Зручна транспортна розв’язка;
  • Повністю обладнані класи.

По закінченні Курсу «Манікюру та педикюру» Ви отримуєте відповідний сертифікат двома мовами (українською та англійською), що дає змогу працевлаштування в Україні та за кордоном.

Випускники нашої школи продовжують свою діяльність у салонах та студіях краси, SPA-центрах, косметологічних центрах, фітнес-клубах або знаходять себе у самостійній практиці й власній справі.

Постійно діючий набір та запис. Початок: 1 грудня, 1 Березня.

Контактний телефон: [відкрити контакти](067) 907-35-38.

Передній запис та довідки за телефоном:

[відкрити контакти](097) 288-80-95, Дзендровська Катерина Михайлівна, аудиторія 26 (ІV поверх).

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, коледжі у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові