Курси

Pins, школа шиття


По-перше що хочеться сказати, що таке Пинс - Pins. Ви вже, напевно, подумали що це за слово? Пинс перекладається з англійської мови як "булавка". Над цією коротенькою і простою назвою, а також над логотипом до нього, ми думали цілий місяць! ​

У нас в школі завжди панує затишна атмосфера. Ми вчимо Вас шити з нуля стильний комфортний одяг. Наші викладачі допомагають Вам втілювати Ваші ідеї в життя. І бачучи Ваші яскраві враження і захоплення від першого пошитого виробу, щиро радіють разом з Вами!

​Але проте, це високопрофесійні практикуючі майстри, які із задоволенням вчать Вас усім секретам швацької майстерності! І Ви легко створюєте унікальні образи, перетворюючи їх на шедеври!

В наших студіях сучасне швацьке устаткування! У нас тільки 100 % практична форма навчання і індивідуальний підхід до кожного студента (навчання в групі від 4 до 6 чоловік)! Ми стараємося, щоб Ваше навчання проходило легко і невимушено! У нас завжди є чай/кава, цукерочки/печиво. А ще ми відкриті для Вас в денний і вечірній час по буднях і у вихідні дні! ​

Створена Вами власноручно стильний і якісний одяг для Вас, Ваших діток, близьких і рідних, - це наша гордість! І ми завжди виставляємо фото і відео Ваших виробів, тому що це, і у тому числі, результат роботи нашої команди!

​Ми завжди раді бачити Вас у нас в гостях, навіть після закінчення курсу!

Категорії курсів


Курси1

  • 7080 грн 
  • Мистецтво, творчість - Шиття, вишивка, в'язання
  • Студенти, дорослі, пенсіонери

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Запоріжжі, а також ЗВО (вузи) в Запоріжжі, коледжі в Запоріжжі, репетитори в Запоріжжі, робота в Запоріжжі