Курси

Авторська школа масажу родини Жили


 • Львів · вул. Зелена, 109
 • massagezhyla.lviv.ua
 • Мар'яна
 • (063) 072-07-72
 • ereshkigal@ukr.net

Авторська школа масажу родини Жила пропонує професійне навчання для отримання фаху масажиста.

На наших курсах ми вивчаємо такі види масажу як:

 • класичний масаж;
 • антицелюлітний масаж;
 • медовий масаж;
 • гречаний спамасаж;
 • стоун терапію;
 • тайський йога масаж;
 • масаж внутрішніх органів;
 • гуаша масаж.

Тривалість курсу залежить від вибраного напряму. Базовий масаж триває від одного до дев'яти місяців. Люди котрі навчаються або мають вищу  освіту за напрямом фізичної реабілітації, ерготерапії та медичним напрямом займаються за спеціальною програмою.

Для учнів у яких немає базової освіти за медичним напрямом та напрямом фізична реабілітація, ерготерапія  у нас є спеціальна програма у яку включений курс анатомії та фізіології людини.

Перше заняття у нас безкоштовне Ви можете прийти і спробувати та зрозуміти  чи підходить вам ця професія.

Крім того майже кожного місяця ми проводимо навчальні семінари та круглі столи. Науково-практичні конференції відбувається на базі нашої школи.

  Ласкаво просимо Вас стати нашими учнями.

Категорії курсів


Курси1

 • 100 грн -5%
 • Професійні, підвищення кваліфікації - Краса, здоров'я, Медицина, фармацевтика, Психологія, особистісний розвиток
 • Середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Чудова школа для тих, хто хоче навчитись якісно надавати послугу будь якого масажу. Індивідуальний підхід та доступні методи викладання інформації. Багато практики. Ведення і допомога порадами як під час навчання, так і після закінчення. Повчитись тут реально є чому. На курсі загального масажу Ви навчитесь окрім класики ще антицелюлітний, медовий, вакуумний масажі, корекцію фігури та вибіркові масажі при захворюваннях хребта. Я розпочала з цього. Продовжила лімфодренажним та дитячим масажем. А скільки ще всього хочеться навчитись?! Перед тим як йти вчитись, я шукала, читала, слухала відгуки. З усіх шкіл, які існують у Львові, я інтуїтивно вибрала цю! Не жалкую ні миті! ☝Ревізор реомендує!!!!!!♥️♥️♥️

,

Навчаючись у школі родини Жили, я зрозуміла, що вміння викладати - це покликання, саме цим можна охарактеризувати всіх викладачів даних курсів, які вкладають у навчання не лише знання і досвід, але й свою душу, переймаються кожним, та підтримують у будь-якій ситуації. Відчувається співпраця та розуміння. Рекомендую авторську школу масажу родини Жили!

,

Дуже задоволена, що пройшла навчання саме в цій школі. Багато знань і навичок здобула в процесі навчання. Викладачі просто чудові!!! Велике Вам спасибі !!!

,

Щиро вдячна авторській школі масажу родини Жили. Дуже задоволена курсами. Все почалось з класичного масажу, а тепер розумієш що для роботи що раз то більше потрібно знань. У школі всі як одна дружня сім'я від якої нема дороги назад, лише вперед. Тому приходьте, вчіться і допомагайте людям ставати здоровішими і досягайте поставлених перед собою цілей.

,

Найцікававіші, найінформативніші курси де мені доводилось побувати, купа практики, розбір клінічних випадків. Оксана Бонданівна, Богдан Богданович, Андрій Богданович - найкращі

,

Чудові компетентні спеціалісти. Вміють знайти підхід, допомогти в любій ситуації.

,

Дуже крута школа, багато практики, доступна теорія. Викладачі ставляться з розумінням, індивідуальний підхід до кожного, а найкраще - постійна підтримка і пояснення вирішеня проблем в роботі після закінчення навчання. "Прийшовши раз, залишаєтесь на завжди"

,

Пройшла курс загального масажу, де вивчила такі види: класичний, вакуумний, медовий, антицелюлітний. Повністю задоволена наданими знаннями і раджу ці курси. Це найкращі курси масажу у Львові.

,

Прекрасна школа, професійні викладачі та якісний навчальний процес. Рекомендую всім.

,

Закінчувала курси у 2014 році, зараз працюю за фахом. Дуже класні викладачі. Оксана Богданівна, Андрій Богданович, Богдан Богданович справжні професіонали своєї справи. У них глибокі знання з предметів, які викладають. Люди віддані своїй справі. Дякую Вам за квиток у життя. РЕКОМЕНДУЮ!!!!


Залишити відгук

Усі курси у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, коледжі у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові