Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Курси

Дебет софт


Компанія “DebetSoft” входить у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси “BAS,” 1С:Підприємство” та ін.Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.

В квітні 2019 року ми набули статусу Центр сертифікованого навчання і оголошуємо про проведення сертифікованих курсів по роботі з програмними продуктами для бухгалтерів.

Категорії курсів


Курси1

  • Комп'ютер - Автоматизація підприємства (1С та ін.); Професійні, підвищення кваліфікації - Бухоблік, економіка
  • Студенти, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Проходила курси в даній компанії, перші та єдині в Чернівцях, ціна відповідає якості, сподобалось як викладач якісно та доступно роз'яснює тему, при необхідності підійде покаже, якщо щось не зрозуміло, використовуються реальні життєві приклади, що є дуже важливим у вивченні будь чого. В кінці курсів видали сертифікат про проходження та довідник з усіма завданнями, які були. Якщо хочете вивчити 1с рекомендую дану компанію.


Залишити відгук

Усі курси в Чернівцях, а також ЗВО (вузи) в Чернівцях, коледжі в Чернівцях, репетитори в Чернівцях, робота в Чернівцях