Курси

English life


Напрямки «English Life»:

  • Дошкільнята (від 4-х років)
  • Школярі
  • ЗНО
  • Дорослі
  • Корпоративна англійська мова

Методика «English Life» базується на:

  1. Інтерактивній (ігровій) формі подачі матеріалу
  2. Ефективній граматиці в таблицях
  3. 70% часу консультації – розмовна практика, 30% — освоєння граматичного матеріалу

Особливості «English Life»:

Для кожного віку та рівня знань методистами клубу «English Life» розроблено програму, яка включає в себе необхідний обсяг граматичних тем, лексичний матеріал, аудіо та відео ресурс, рекомендований для розвитку розмовних навичок, а також розуміння іноземної мови. Ми пропонуємо цікаву насичену програму, захоплююче спілкування і обов’язковий результат для кожного!

Граматичний матеріал викладається за авторською методикою клубу – у таблицях-в яких всі правила структуровані, наочні та зручні для розуміння. Це дозволяє ефективно засвоїти граматику і влучно використовувати її в мові. Ви швидко зможете побудувати речення самостійно, а також легко повторювати матеріал вдома.

Основне завдання «English Life» полягає в тому, щоб кожен клієнт навчився розуміти англійську мову і спілкуватися нею. Методика розроблена таким чином, що кожен відчуває результат на усіх етапах навчання і може його відстежувати згідно з тестуванням. Ми разом прямуємо до конкретних знань і навичок (вміння підтримати розмову на будь-яку тему, сприймати англійську мову на слух, доцільно ввикористовувати граматичні структури, оріентуватися в перекладі, тощо)

Захоплююча інтерактивна форма подачі матеріалу, граматичні та лексичні ігри для всіх вікових груп та рівнів — роблять співпрацю насиченою, різноманітною й ефективною. Робота в групах і парах дає можливість максимально відтворювати життєві ситуації використовуючи англійську.

Невеликі групи (6-7 осіб для дітей і 4-5 для дорослих) дають  можливість успішно пояснювати матеріал, ефективно організовувати роботу в парах, а також чути та розуміти кожного під час дискусій.

Категорії курсів


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Кам'янському (Дніпродзержинську), а також ЗВО (вузи) в Кам'янському (Дніпродзержинську), коледжі в Кам'янському (Дніпродзержинську), репетитори в Кам'янському (Дніпродзержинську), робота в Кам'янському (Дніпродзержинську)

Також в Кам'янському (Дніпродзержинську)