Репетитори

Ворник Володимир Григорович


Ворник Володимир Григорович - сертифікований консультант по бізнесу з 20-річним досвідом комерційної діяльності в Україні. З них 11 років - проектний консалтинг, консультації з підвищення ефективності бізнесу компаній. А так само проведення семінарів, тренінгів. Має авторське свідоцтво ПА №41-21 від 8.05.2001 на п'ятнадцять бізнес - тренінгів під загальною назвою «Техніки та методи досягнення великих обсягів продажу». У матеріалах тренінгів та методики їх проведення є «ноу-хау», на прийоми і методи: активних продажів, стратегічного маркетингу, створення бізнес-команд, логістики, та ефективного управління підприємством, продажами і персоналом. Дані методи та інструменти, розроблені ним на основі практичної роботи над різними проектами в Україні.

На замовлення підприємств, Володимир Григорович проводить корпоративні бізнес-практикуми та тренінги, розробляє проекти з виведення українських компаній в лідери ринку, проводить атестацію і тестування персоналу з метою видачі рекомендацій щодо подальшого підвищення кваліфікації співробітників їх ефективної мотивації та кар'єрного росту.

Спеціалізація

Криза менеджмент, бізнес-тренінгові програми, бізнес-консультації, бізнес-проекти, аудит бізнес-процесів на фірмі і складання плану з усунення факторів уповільнюють розвиток підприємства. Розробка структури підприємства, з описом кожного бізнес-процесу та їх взаємодію між собою. Тестування персоналу, курси підвищення кваліфікації для корпоративних тренерів.

Чим відрізняються наші бізнес-програми - бізнес-практикуми, тренінги.

Вони містять методи і техніки, що відрізняються, від загальновідомих, тому на них є авторське свідоцтво, що підтверджує їх нестандартність і ефективність. Вони складені фахівцем-практиком, що має великий практичний досвід у комерційній діяльності.

На заняттях застосовуються методи і технології, прийоми ведення бізнесу, які вже випробувані на практиці на українському ринку. Підприємства, які впроваджують ці методи і техніки - збільшують обсяги продажів своєї продукції в кілька разів.

Ворник Володимир Григорович має тисячі позитивних відгуків, від власників і керівників підприємств які реально досягли успіхів, застосувавши на практиці отримані знання.

Категорії курсів


Курси2

  • 2500 грн -5%
  • Професійні, підвищення кваліфікації - Керування, менеджмент
  • Дорослі
  • 2000 грн -5%
  • Професійні, підвищення кваліфікації - Продаж, переговори
  • Дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі репетитори в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві