Репетитори

Загорулько Анна Русланівна


Я - студентка 2 курсу КНУ ім. Тараса Шевченка філологічного напрямку з медійним нахилом. Залюбки допоможу пізнати та опанувати глибинні знання української та англійської мов.

Я емпатична, терпляча, добра, уважна, ініціативна, відповідальна, вихована, різностороння особистість. Завжди готова відкривати для себе щось нове, вчитися та самовдосконалюватися для досягнення кращого результату та ділитися знаннями з оточуючими. Володію комунікативними навичками, інтелігентна та ерудована.
Навчаюся у КНУ ім. Тараса Шевченка, Інститут філології(спеціальність "Українська мова та література, іноземна мова(англійська", спеціалізація "Медіалінгвістика" 2016 - 2020рр).
Захоплююсь написанням статей на політичну тематику, віршів, поглибленим вивченням української мови та літератури, історії України. Рівень володіння англійською - Upper-Intermediate, вільно розмовляю. Маю високі показники ДПА та ЗНО.
З радістю допоможу опанувати глибинні знання предметів та довести, що вчити - цікаво!)
Я вважаю, що поєднувати навчання та розваги для дитини потрібно так, щоб у доступній формі (якщо стосується маленьких діток, то у формі гри) донести інформацію та взаємно отримати задоволення від процесу навчання. На мою думку, дитину постійно потрібно мотивувати та заохочувати, обговорюючи необхідність вивчення того чи іншого предмета, адже таким чином вона розумітиме наскільки корисними є отримані знання. Переконана, що найменші досягнення виховання завжди мають поміченими та відзначеними. Володію доступними на необхідними матеріалами для досягнення бажаного результату.
Нині займаюсь репетиторством двох хлопчиків, намагаюсь у доступній формі довести, що ерудованим бути нині модно)

Категорії курсів


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі репетитори в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві