Репетитори

Омельченко Олена Анатоліївна


З радістю допоможу вам чи вашій дитині оволодіти українською мовою швидко та із задоволенням!
Підготую учнів 4-х, 9-х класів до ДПА з української мови, учнів 11-х класів до ЗНО з української мови та літератури, а також надання допомоги учням 1-11 класів у поясненні необхідного матеріалу за шкільною програмою.
До того ж практикую написання творів, рефератів, есе; створення презентацій в РowerРoint.
Є досвід роботи з дітьми, використовую індивідуальний підхід, враховую вікові особливості та рівень знань кожного учня, допомагаю підвищити успішність і відновити прогалини у навчанні. Працюю за власними методичними програмами.

Про себе - закінчила ХНПУ ім. Г.С. Сковороди, український літературний факультет, спеціальність - філологія, спеціалізація - редагування освітніх видань, професійна кваліфікація - філолог, викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури + редактор, журналіст. Таким чином бачити, виправляти і вчити не повторювати помилки - ось, що мені дійсно подобається і я добре вмію робити! Тому з радістю допоможу у подоланні комунікативних бар'єрів у вивченні української мови! Пояснюю матеріал зрозуміло і грамотно, працюю на реальний результат!

Середній бал у дипломі з навчання - 89,6 із 100 можливих!

Вважаю найкращим часом для початку підготовки - вересень-жовтень. Матеріал буде вчитись повною мірою, не поспішаючи. Встигнемо повторити ВСЕ! Найбільш пізній початок підготовки (оптимальний) - лютий. Але якщо ми тільки почнемо займатися у лютому, бажано відвідувати заняття хоча б 2 рази на тиждень по 1,5 години, бо залишатиметься не так багато часу для повторення всього матеріалу.

! ВАЖЛИВО ! З іноземцями не працюю!

Якщо Вам зручно добиратися до місця занять (Шевченківський район, від м. Наукова або м. Держпром 10-15 хв.) і є необхідність вчитися, звертайтеся. Ціна абсолютно лояльна та доступна!

Категорії курсів


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Очень хороший репетитор! Подтянули все темы, очень внимательная, прекрассно обьясняет


Залишити відгук

Усі репетитори в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, курси в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові