Репетитори

Федоришин Ігор Васильович


Природа і саме життя навколо нас – це безперервний розвиток и рух вперед. Людина, яка є частиною цієї природи, по суті просто зобов’язана постійно вчитися і розвиватися. Мудреці всіх часів так і казали: «Хочеш змінити світ - почни з себе». Насправді лише такий шлях є правильним для кожної без винятку людини.Тренінг – один із найефективніших групових методів активного навчання, розвитку і самопізнання, який дає можливість отримувати потрібну та цікаву інформацію із одночасним застосовувати її на практиці.

Якщо Ви, або організація, яку Ви представляєте, шукаєте тренера для організації та проведення тренінгу –психологбізнес-тренер і тренер особистісного росту Ігор Федоришин до Ваших послуг! Спеціально для Вас, я готовий запропонувати умови від яких Ви точно не зможете відмовитися. Давайте навчатися і зростати разом!

Основні напрямки проведення тренінгів:

  • Тренінги особистісного росту: відносини між чоловіком і жінкою, пошук себе та свого власного “Я”, вибір професії згідно індивідуальних особливостей людини, методи і техніки покращення здоров’я і самопочуття.
  • Корпоративні і бізнес тренінги: морально-психологічний клімат колективу, тренінги особистої ефективності, мотивація і самомотивація, тренінг продаж, навчання і підвищення професійних навичок співробітників.

Як замовити індивідуальний тренінг для Вашої організації?

Мабуть найкращий спосіб домовитися щодо проведення майбутнього тренінгу і обговорити всі важливі деталі – це особиста зустріч. Для цього телефонуйте мені за номерами мобільних телефонів:

[відкрити контакти]+38(096) 092 10 67, [відкрити контакти]+38(066) 449 48 20 – дзвоніть щодня з 9.00 до 22.00 (без вихідних).

Або скористайтеся меню «Замовити тренінг», де вкажіть свої дані: ім’я, номер телефону, E-mail, тема повідомлення (замовлення тренінгу), та коротко про суть Вашого замовлення, при першій нагоді я одразу Вам перетелефоную.

Крім цього, Ви можете написати електронного листа на мій E-mail: [відкрити контакти]psyholog@igorfedoryshyn.com.

Вартість тренінгу узгоджується із замовником в індивідуальному порядку в залежно від структури тренінгу, його тривалості, та затраченого часу на його організацію. Проте в любому випадку Ви отримуєте найвигіднішу ціну, тому що, як незалежний бізнес-тренер я не працюю ні в одній із компаній, що дозволяє мені надавати послуги нижче середньої вартості послуг на ринку.

Ігор Федоришин – Ваш тренер у Львові

Категорії курсів


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі репетитори в Івано-Франківську, а також ЗВО (вузи) в Івано-Франківську, коледжі в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську

Також в Івано-Франківську