Подробная информация о репетиторе

Природа і саме життя навколо нас – це безперервний розвиток и рух вперед. Людина, яка є частиною цієї природи, по суті просто зобов’язана постійно вчитися і розвиватися. Мудреці всіх часів так і казали: «Хочеш змінити світ - почни з себе». Насправді лише такий шлях є правильним для кожної без винятку людини.Тренінг – один із найефективніших групових методів активного навчання, розвитку і самопізнання, який дає можливість отримувати потрібну та цікаву інформацію із одночасним застосовувати її на практиці.

Якщо Ви, або організація, яку Ви представляєте, шукаєте тренера для організації та проведення тренінгу –психологбізнес-тренер і тренер особистісного росту Ігор Федоришин до Ваших послуг! Спеціально для Вас, я готовий запропонувати умови від яких Ви точно не зможете відмовитися. Давайте навчатися і зростати разом!

Основні напрямки проведення тренінгів:

  • Тренінги особистісного росту: відносини між чоловіком і жінкою, пошук себе та свого власного “Я”, вибір професії згідно індивідуальних особливостей людини, методи і техніки покращення здоров’я і самопочуття.
  • Корпоративні і бізнес тренінги: морально-психологічний клімат колективу, тренінги особистої ефективності, мотивація і самомотивація, тренінг продаж, навчання і підвищення професійних навичок співробітників.

Як замовити індивідуальний тренінг для Вашої організації?

Мабуть найкращий спосіб домовитися щодо проведення майбутнього тренінгу і обговорити всі важливі деталі – це особиста зустріч. Для цього телефонуйте мені за номерами мобільних телефонів:

+38(096) 092 10 67, +38(066) 449 48 20 – дзвоніть щодня з 9.00 до 22.00 (без вихідних).

Або скористайтеся меню «Замовити тренінг», де вкажіть свої дані: ім’я, номер телефону, E-mail, тема повідомлення (замовлення тренінгу), та коротко про суть Вашого замовлення, при першій нагоді я одразу Вам перетелефоную.

Крім цього, Ви можете написати електронного листа на мій E-mail: psyholog@igorfedoryshyn.com.

Вартість тренінгу узгоджується із замовником в індивідуальному порядку в залежно від структури тренінгу, його тривалості, та затраченого часу на його організацію. Проте в любому випадку Ви отримуєте найвигіднішу ціну, тому що, як незалежний бізнес-тренер я не працюю ні в одній із компаній, що дозволяє мені надавати послуги нижче середньої вартості послуг на ринку.

Ігор Федоришин – Ваш тренер у Львові

Пока никто не дал оценку этому репетитору, и вы можете поставить свою оценку первым.
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете репетитора и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить

Все репетиторы в Ивано-Франковске, а также вузы в Ивано-Франковске, колледжи и техникумы в Ивано-Франковске, курсы в Ивано-Франковске, работа в Ивано-Франковске

Обратная связь