За рубежом

Смотри шире


  • Львов · ул. Пекарская, 4/4
  • dyvys.org
  • Дмитрий Выговский
  • (067) 674-52-26
  • info@expert-portal.org

Смотри Шире — команда экспертов по высшему образованию в Австрии и Германии. Мы помагаем выбрать университет и специальность, готовим и подаем документы, сопровождаем до начала обучения.

Короче, мы делаем все, чтобы вы вступили в университет и не волновались лишний раз.

Наша команда:

  • прошла путь обучения за рубежом
  • знает немецкий и все нюансы поступления
  • работает семь лет и помогла поступить более чем 200 студентам.
  • А еще наши менеджеры есть в каждой стране, чтобы сопровождать вас на месте.


Обращайтесь ;)


Программы1

  • Высшее образование — Австрия; Подготовка к поступлению в университет — Австрия; Программы для студентов — Австрия

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Хочу подякувати компанії «Дивись Ширше» за реалізацію мрії навчатися за кордоном. Були важкі моменти з переносами, відкладеннями та невизначеністю деякий час в зв’язку з ковідом, але завдяки професіоналізму і терплячості персоналу «Дивись Ширше» мета досягнута). Окремо хочу подякувати менеджеру Ілоні, яка вчасно і привітно відповідала на всі питання, які подекуди повторювались). Низький Вам уклін і успіхів в такій необхідній справі!

,

Огромное спасибо всей вашей команде , в частности менеджерам Светлане и Елене ! Дочь студентка ! Все получилось как мы хотели ! Рекомендую от всей души !

,

Приємно співпрацювати з командою професіоналів з Дивись Ширше. Збір документів та організація вступу пройшла бездоганно. Самі ми б не подолали цей шлях так швидко та безболісно.

,

Дуже дякуємо команді «Дивись Ширше» за допомогу зі вступом, враження залишились тільки позитивні!

,

На даний час наш син навчається на підготовчих курсах, оскільки він не мав можливості в Україні підтвердити рівень знань німецької мови. Минулого року ми звернулися до агенції "Дивись ширше". Чому саме "Дивись ширше"? Тому, що переглянувши декілька подібних сайтів, саме тут отримали більш конкретну інформацію. Після першої зустрічі з паном Дмитром, ми впевнилися, що обрано правильний шлях. Потім почалась робота з підготовки документів. Варто відмітити, що в команди "Дивись ширше" дуже професійний підхід до справи. Які б труднощі не виникали, тут завжди порадять як краще їх вирішити. Особливо приємно, що навіть після проведеної роботи та вступу до Відня, завжди можна звернутись до будь-кого з команди та отримати пораду чи допомогу! Хочеться особливо подякувати Дмитру Виговському, Ковальській Олександрі, Іванович Марії, Околієловій Тетяні. Дякуємо, що ваша команда надає підтримку у досягненні мети: вчитися у такому чудовому місті Відень. Бажаємо вам успіхів у нелегкій праці!

,

Ось вже майже рік я навчаюся у Відні. В цьому мені допомогла команда "Дивись ширше ": починаючи від збору та підготовки необхідних документів для вступу та завершуючи адаптуванням у новому для мене місті. Навчання в Австрії дає мені можливість порівняти системи освіти різних європейських країн. Мені дуже подобається тут навчатися: подобається ставлення викладачів до студентів; організація навчального процесу ( ніхто не змушує ходити на заняття, але результат обов'язково має бути позитивний. Це виробляє відповідальне ставлення до того, що ти робиш); у мене з'явилось багато нових знайомих та друзів з різних країн світу. Я сподіваюсь, що отримаю знання найвищого рівня і зможу їх вдало використовувати у своєму житті.

,

Компанія ''Дивись Ширше'' зарекомендувала себе найкращим можливим способом. Є така поговірка: ''Друг пізнається в біді'', саме в такій ситуації мені випала можливість оцінити їх роботу. Чесні і щирі люди, котрі дійсно допомагають мріям збуватись, по крайній мірі мою мрію реалізували, за що їм дуже вдячний!

,

Я вдячний команді “Дивись ширше” за те, що тепер вчуся у Віденському технічному. Документи підготували, у Відні зустріли та поселили, адаптуватися допомогли. Справді, цей процес пройшов простіше з допомогою Дмитра. Зараз розумію, що самому зробити усе це було б значно складніше. Та й не факт, що я б встиг (або й взагалі, я міг у чомусь помилитися). Рішення звернутися до “Дивись Ширше” виявилося правильним.

,

Я мріяла вступити до Віденського університету і звернулася за допомогою до Дмитра Виговського. Що ж, Дмитро виконав свою роботу на усі сто відсотків: уся паперова робота, банківські та візові питання, прописки… У Відні Дмитро допоміг знайти потрібні мовні курси, тож за пів року я склала іспит на потрібний мені рівень мови, тобто B2. Усе було легко і без проблем. Рекомендую звертатися до команди “Дивись ширше”!

,

Обучение в Австрии организовано гораздо лучше, чем у нас: уровень преподавания выше, литературы больше, преподаватели используют современные технологии. Также, жить и учиться в другой стране — это уникальный опыт. Это новые вызовы и открытия каждый день. Я стала гораздо самостоятельней и уверенней в себе. И конечно, за два года я познакомилась с многими интересными людьми из разных стран. Еще когда я училась в школе, мы советовались с родителями, куда же поступать. Процесс поступления в Австрие совсем другой, нежели в Украине. Справиться самостоятельно трудно, особенно, если не владеть свободно немецким языком. Я очень благодарна Дмитрию Выговскому за помощь с поступлением в Венский Университет. Команда Дмитрия сделала все: от подачи документов на визу до краткого краш-курса жизни в Вене. Сама б я с этим всем не разобралась.


Оставить отзыв

Все вузы во Львове, а также колледжи во Львове, курсы во Львове, репетиторы во Львове, работа во Львове