Дубенский колледж Ровенского государственного гуманитарного университета


  • Дубно · вул. Шевченко, 54, Ровенская обл., 35600
  • (03656) 4-25-55
    (03656) 4-26-69
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы104

Оставить отзыв

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Добігає до кінця моє навчання в Коледжі. Я студентка 4 курсу, спеціальності 012 Дошкільна освіта щиро хочу подякувати дирекції та викладачам, які навчали мене усі чотири роки. Перебування в коледжі, це яскрава сторінка у моєму житті. Завжди відкриті до спілкування викладачі та студенти, світлі, теплі кабінети в корпусі N 2, незабутні враження від практичної підготовки на базі дитячих садків. Однозначно, буду рекомендувати вчитися в моїй Альма-матері.

,

Я батько вже колишньої наголошу на колишньої студентки цього ,"гарварду" викладацький процес в цій установі,бо інакше цей заклад не назвеш,ніякий вчителька математики постійно пригнічує учнів на рахунок ЗНО,хабарництво процвітає,так є в колективі дійсно викладачі які правильно оцінюють студентів за що їм велике спасибі ,а саме батьки перш ніж відати вашу дитину в цей заклад зважте як це відіб'ється на подальшому !!!!!

,

Кожного року погіршується опалення, як в гуртожитку так і в старому корпусі. Сидиті на парах не можливо. В гуртожитку теж саме!

,

Панасюк Ірина Віталіївна, Дуже хороша викладачка, справедливо оцінює, розуміюча. Дуже дякуємо вам!

,

Анатолій Іванович, Павло Васильович та Богдан Петрович. Дякуємо вам за найкращі години проведені з вами!

,

В цілому все ок, вчителі вимогливі, в більшості справедливі. Але окрема тема - це математика... Вчителька - жах! Кожну пару одні тільки розмови за складання ЗНО, а на пояснення матеріалу теми - часу вже просто немає! Навіщо студентам знати те, що вони і так знають, і до того ж слухати кожного разу одне і те ж саме!? Дітям потрібно пояснювати матеріал по зно, а вчителька під час дистанційного навчання просто кидала відео "кращих вчителів" України і таким чином студенти повинні були зрозуміти весь матеріал, вибачте, але "кращим" вчителям по відео запитання не поставиш, і не відразу можна зрозуміти матеріал. А вчительці просто всеодно на те як студенти повинні зрозуміти матеріал, за те "клює" всіх за зно, а не пояснивши матеріал самотушки, вона дає самостійні і контрольні, які більшість студентів просто завалюють.. За те за зно поговорили)

,

Дуже багато учнів йдуть сюди, щоб скласти ЗНО з хорошим результатом. Більша частина вчителів дійсно є професіонали свого діла, які вложують душу у свою працю, і в цьому допоможуть. Хочеться виділити викладачів історії, української мови та літератури, фізики, деяких вчителів англійської мови, велике ВАМ спасибі!!!! Але скажімо так, гарно скласти математику вам ніхто допомагати не буде.

,

Ще окремо хочу поставити оцінку двом,неймовірним і корисним для життя,жінкам-викладачам англійської мови! В цьому вся сила,яка знадобилась мені на майбутнє! Олександрина Анатоліївна і Тетяна Василівна!!! Спасибі Вам за підтримку,стимул,цікавий досвід і знання! Директор теж неймовірний і чудова душею Людина!

,

Беруть хабарі-це раз. Для прикладу,вчитель з фізичної культури: низенький,молодий,не пам’ятаю його імені,бо закінчила вже 6 років тому,а також вчитель з музики-були з його боку домагання,коли залишались один на один у кабінеті старого корпусу на другому поверсі,не буду називати імені,а тоді,тим паче,боялась говорити,також викладач математики (практика) - неодноразові Домагання та хабарі!!! Втікала від нього в прямому сенсі цього слова,втікала дорогою додому увечері після заняття! Збочинець,що казати,відомо,що одружений на молодій студентці цього ж коледжу! Дуже «полюбляє» молоденьких і лякливих студенток. Кошмар! Вчать добре,але,як написала нижче дівчина,якщо не покажеш себе на 1 курсі,до 4 ледь доживеш! Бо викладачі оприділяють улюбленців і потім,вчи не вчи,оцінок хороших тобі не бачити! Викладач зарубіжної літератури Вовк тому підтвердження! Її прізвище відповідає її сутності! Вона часто принижувала студентів,відчували себе нездарами і не було стимулу вчити,навпаки-опускались руки!

,

Дуже хороший заклад. Я провчилася 4 роки, закінчила на червоний диплом і не заплатила нікому ні одного хабара. Я думаю, хто має знання - неодмінно буде задоволений закладом. Після коледжу навчалася в університеті, то навіть порівнювати не буду. Всі знання, які в мене є, я здобула в Дубенському коледжі РДГУ. Коли пішла працювати, то вільно володіла матеріалом, було дуже легко проводити уроки.

,

Найкращий коледж і найкращі викладачі. За міцними знаннями-лише в Дубенський коледж РДГУ. Залюбки провчилася б тут ще 4 роки ))не хочеться покидати вже настільки рідні стіни(((

,

Дуже вдячна за міцні знання, взаєморозуміння та чуйне відношення до студентів.

,

Чудовий коледж із професійним та людяним колективом. Найкраща підготовка, яка допомагає протягом всього життя. Низький уклін директору та педагогам, особливо куратору Шевчук Н.П. )

,

Найкраща підготовка до роботи з дітьми. Ніякий ВУЗ такого не дасть. Особлива ПОДЯКА вчителям та керівництву! Привіт всім випускникам 1993 року!!!

,

училище - супер. Ніякий інститут не дасть такої підготовки. Я дуже рада, що тут навчалася. Випускники 1995 року відгукніться.

,

Училище- супер! Я дуже рада, що саме тут навчалася .Найкраща підготовка для життя. Викладачі - прекрасні! Я випускниця 1988р. група В . Прошу відгукнутись однокурсників. Є що згадати... За цими роками справжня ностальгія. Величезне спасибі класному керівнику Цимбалюк Галині Іванівні і низький уклін всім викладачам!

,

Училище - найкраще! Привіт випусникам 1988 року, особливо групі "Г"!!! А також всім вчителям та викладачам, що вчили мене і нас - Небожинській Н.В., Вовк В.В., Хуріній В. М. - і всім-всім-всім, хто був з нами! Ми вас любимо і памятаємо!

,

Найкраща педагогічна та загальнолюдська підготовка. Велика вдячність і низький уклін усьому педагогічному колективу.

,

Дуже сумую за коледжем та його дружнім колективом

,

Привіт усім випускникам ювілейного 1985 -го року! Тільки найкращі спогади і слова безмежної вдячності людям, які працювали в ті роки (як шкода, що багатьом запізнілі...) і працюють донині. Звичайно, умови були спартанські, але як було цікаво жити і навчатися! Зустрічаймося!

,

коледж супер!!!вчителі теж особливо наша мама Янчук Вікторія Юріївна і наш тато Вавренюк Ростислав Ростиславович. Ще супер весь музичний колектив вчителів.!!

,

Хороший навчальний заклад, порядний і толковий директор. Більшість викладачів вболівають за результати своєї праці, намагаються навчити, по-людськи ставляться до студентів. Проте, є і ті, хто на перший погляд виглядають "білі і пушисті", а в дійсності - підлі і хвалькуваті. Особливо це стосується кандидата психологічних наук, який бере хабарі і розпинається який він чесний , прихильно ставиться до "своїх", але гнобить інших , випинається про людську гідність, а сам принижує...

,

коледж дуже хороший:)

,

Світлі і теплі спогади про роки навчання на шкільному відділі/1979-1983/.І.М.Галан-мій ідеал Вчителя! Привіт усім,хто пам’ятає групу Б!

,

Коледж дуже хороший, викладачі найкращі та найлюдяніші, і зрозуміють і пожаліють, та відчути цінність усього цього - більшість здатні лише по закінченню навчання. цінуємо, коли втрачаємо. Привіт випускникам 2005 " Г "

,

коледж i справдi самий найкращий)я рада що сюди поступила!...а всiм тим хто пише жахи на цей коледж-бажаю працювати в колгоспi!...i ляпайте своiми язиками там,а не тут!

,

Коледж класний))) зараз навчаюсь, подобається, але дуже зрізають оцінки**

,

я научаюсь у этому колледжи мне подобається хоча дуже важко.

,

Час навчання в училищі залишив незабутній слід у моєму житті. Привіт випускникам 1988 р. групи А, і персонально класному керівнику Хуріній Валентині Михайлівні. Сумую, згадую, чекаю зустрічі.

,

Коледж-найкращий з усіх педагогічних закладів.ТУТ ви отримаєте Найкращі знання.!ПРИВІТ кл.керівнику Семещук В.М.

,

Рік закінчення-1997.Саме в цьому коледжі я отримати достойні знання. Велика подяка всім викладачам, а особливо Самарській В.С. Ви - найкращі та найрозумніші. Дуже всі за вами сумуємо. 4роки, проведених в м.Дубно-незабутні!!!!!!!!!!!!!!

,

це найкращий коледж* люблю його))

,

А насправді це найкращий навчальний заклад з найкращим колективом педагогів)))

,

Щоб там хто не говорив, та це були незабутні роки...по-своєму божевільні та цікаві))) Коледж просто супер

,

Год окончания 1978. Самые наилучшие воспоминания, самые любимые однокурсники и преподаватели. Прочные, глубокие знания и методика преподавания. Спасибо училищу за все. Вознюк О.М., приятно читать о тебе такие хорошие отзывы студентов.

,

супер пед коледж! одногрупники, відгукніться!!! 1988 рік випуску.

,

Особисто я обожнюю цей коледж!!! Він найкращий!!! Валерій Павлович - дуже хороший директор!!!)))

,

НАЙКРАЩИЙ КОЛЕДЖ У СВІТІ !!!!!

,

На жаль цей коледж ніякого хорошого враження в мене не викликав,навпаки, все в ньому огидне,особливо ставлення викладачів,не справедливо оцінюють студентів,кого треба ,то на червоний диплом "тягнуть",а на справді- червонодипломники ще гірше вчаться за нас....але де ж,вони заплатили великий хабар щоб отримати диплом з відзнакою! Саме в цьому закладі вимагають гроші на будь що,то на пожертву аудиторіям,то -викладачам!!!!з уст деяких викладачів можна було почути непристойні грубі слова... Багато хто з вас буде суперечити моїм словам,але мене ваша думка не цікавить,оскільки ті студенти які вступили в цей коледж ВЛАСНИМИ СИЛАМИ,а не так як всі ті,що його РОЗХВАЛЮЮТЬ,мене зрозуміють і підтримають!!!

,

Найкращий викладач на мою думку--- Тимощук Микола Олександрович. А кращої людини за Валерія Павловича я не зустрічав. Привіт Ерні Ананіївні!

,

Найкраще місце на Землі!Дякую Вам, шановні викладачі, за найкращі студентські роки!!!!!!

,

я закінчила вже коледж тому кажу шо коледж супер!!!!!!!

,

Навчався у 1982-1986 роках. Багато з того, чого вчили пам'ятаю дотепер. Викладачі просто ліпили з нас учителів. Мушу зізнатись, їм це вдалоссь. (це про себе, хоч, даруйте, нескромно). Метелюк Святослав Степанович - велика людина, яка працювала у висококласній команді професіоналів. Велика дяка і низький уклін. А терміну хабар тоді не існувало взагалі у природі навколо нас.

,

Коледж СУПЕР

,

Закончил педучилище в 1978 году. Наилучшие воспоминания.Все было прекрасно. Всех помню и люблю. С уважением и благодарностью Бовгиря Виктор Адамович.

,

Відгукніться,ті хто закінчив дошкільний відділ у 1970 році!!!Група В

,

Коледж найкращий,хоч і важко навчатися.Викладачі теж найкращі,студенти найталановитіші,і найрозумніші,а неперевершена- Руслана Григорівна,бо вона наша мама!!!!!!!!

,

Я дуже рада, що навчалася саме тут. Про Дубенський коледж знають далеко за межами регіону, адже ВІН найкращий!!!!! Викладачі - СУПЕР!!! Таких знань, які здобувають тут, в університеті не здобудеш))

,

Коледж дійсно класний....Викладачі найкращі таких ніде не знайти,вони заставили полюбити предмети яких в школі терпіти не могла........А які концерти на день студента - це щось*) Хто дійсно хоче бути вчителем вступайте не пожалієте, наврядчи ви знайдете кращий коледж..... Так напрягають тут сильно, він студентів вимагають високого рівня знань, але це того варте, тут завжди допоможуть з розібратись проблемами і підтримують*))))) Люблю вас......передаю привіт: Янчук В.Ю, Вознюку О.М, Кокорському А.І, Семещук В.М, Яковенку Ю.Г - ви найкращі*))))

,

Найкращий коледж для життя!!! Викладачі просто ідеали, їхня робота - профі, атмосфера - рай!!! Вступайте туди і не пожалкуєте! Випуску 2005 року особливий привіт, групі ІV-В та Семещук В.М., Омельчуку В.В., Вознюку О.М. та всім викладачам, хто знав цю групу !!!!! Всього Вам найкращого!!!

,

Навчання в педучилищі 83-87рр. (а група) залишило в пам'яті найкращі спогади. Тут дають високий рівень теоретичних знань та практичних вмінь. Великий привіт всім викладачам, які працювали в той час. Всім бажаю успіхів.

,

Коледж найкращий! Я навчаюсь на ІІ-Д курсі. Всі викладачі які нас навчають всі-супер. Низький їм уклін і дай Боже їм міцного-міцного здоров'я...

,

Ми навчаємося у цьому коледжі і хочемо щиро подякувати викладачам за їхню підтримку , повагу, розуміння) Великий уклін Вознюку Олександру Михайловичу-ви для нас НАЙКРАЩІ,щиро дякуємо Вам за все ми вас ніколи не забудемо,і Ви завжди залишитеся незгасаючим промінчиком у наших серцях)))))))))

,

Коледж чудовий і викладачі суперські,а які талановиті!Хто бував на дні студента або на інших концертах мене розуміє. Звичайно трохи важко, але де буває легко. ЛЮБЛЮ ТЕБЕ КОЛЕДЖ.Яковенко Ю.Г. , Гаврилюк Г.Г. ,Бондарчук Р.С. , Голяченко М. О. , Ваврилюк Р.Р. і всі-всі люблю вас!

,

коледж класний, викладачі - супер

,

Привіт випускникам 1988 року група "А". Особливий привіт Хуріній Валентині Михайлівні. Педучилище було найкращим навчальним закладом області. Є що згадати. Теперішнім випускникам таке життя і не снилося. За тими роками справжня ностальгія. Величезна подяка і низький уклін викладачам.

,

Минуло багато років, але спогади про студентські роки полонять душу.Це найкращий коледж!!!!!Привіт передаю випускникам 1987 року, групі Б та чудовому викладачу Озірському Івану Миколайовичу!!!!

,

коледж класний, викладачі - супер.

,

Привіт із ужгородського біофаку всім викладачам коледжу (особливо викладачам природничих дисциплін), колишньому академнаставнику Наумчук М.К., а також моєму викладачу індивідуального музичного інструменту Вавринюку Р.Р.. Особливе вітання випускникам 2010 спеціальності "іноземна мова".

,

випуск 1989-1991 мої найкращі побажання викладачам. і нйкращі роки (дошкільний відділ)

,

Дубенський педколедж дуже хороший навчальний заклад. Тільки приємні спогади. Викладачі найкращі. Навчатися важко тим, хто не хоче цього робити. На рахунок хабарів -100% брехня!!!А в РДГУ рівень підготовки дійсно набато нищий ніж в коледжі.

,

Як на мене, то цей заклад - рай на землі. А навчання в ньому одне лише задоволення. Прекрасний викладацький склад, чудові, обдаровані, талановиті, симпатичні, енергійні студенти. Я б ще разочок сюди вступив би. Цілую всіх-всіх хто має хоч якесь відношення до цього закладу, люблю вас))))

,

Цей коледж в цьому році закінчує моя дочка. Про хабарі дехто писав - наклепи!! Викладачі - просто супер!!! Велика їм дяка. Здоров'я, терпіння і відповідної платні за працю

,

Моя подруга навчається в цьому коледжі. Каже, що важко..

,

Я погоджуюся з хорошими відгуками про коледж.Ось уже пройшло 17 років після закінчення, а спогади найкращі.Щиро дякую усім викладачам. Здоров'я,успіхів, хороших студентів.

,

випуск 1982, Дубнівське педагогічне училище, яке я закінчила, дало високий рівень академічної і ,особливо, методичної підготовки, але , на жаль, багато що змінилося , і свою дитину я не послала сюди вчитися, контингент сучасних студентів відверто слабкий.

,

Після цього колежду на роботу беруть без проблем, адже всі знають, що там бають чудові знання, з учнів роблять справжніх вчителів., на яких можна покластися. Дякую викладачам за те, що вони так віддано ставляться до своєї роботи.

,

Найкращий коледж!!!!!!!!!!! Провчилась в ньому 4 роки.Враження тільки позитивні! Великий привіт випуску 2009 року та всім викладачам,які робили з нас"Людей".Особливо не забуду класного керівника-маму:Семещук Віру М.Ви були для нас більше ніж куратор.А психологічні лекції і настанови Омельчука Володимира В. дуже допомагають не тільки в професійному,але й в особистому житті!

,

Коледж дає нормальні знання, а хабарів там ніхто не бере... На цей заклад багато іниших рівняється, тут опікуються кожним студентом і хочуть виховати висококваліфікованого спеціаліста.

,

На час , коли я навчалась , це був престижний навч. заклад ,що давав високу професійну підготовку . Наша " Г" група отримувала масу знань з музичного мистецтва ( додаткової спеуіальності) , і це дуже допомогло в працевлаштуванні . Великий привіт класному керівнику Цимбалюк Галині Іванівні а також вовк Валентині Володимирівні .

,

Коледж так собі!!! Якби там ще перестали хабарі брати ксероксною бумагою і файлами, було б 4....

,

коледж ( педучилище) чудове. Керівником була Поніманська. Дошкільне виховання. група Л. Роки навчання 1989 - 1991рр.

,

я теж навчалася, тільки тоді ще педучилищі, 89 - 91 рр. училище дало дуже хорошу як теоретичну так і практичну основу, що в подальшому допомагало в роботі, саме завдяки хорошим знанням отриманим в училищі, нас випусників 1991 року взяли на роботу в молоде, перспективне місто Кунецовськ де ми і працюємо по даний час. 2011 рік ювілейний - випусники відгукніться.

,

коледж прекрасний! привіт однокурсницям випуску 1987 року "в"група та керівнику групи Дусь Емілії!

,

Коледж супер ! Провчилася тут 4 роки. Тут дають быльше знань ніж в самому РДГУ.

,

Цей коледж най-най-найкращий! Ми провчилися тут 4 роки і це були найприкольніші роки нашого життя. Ми зустріли тут багато друзів. Передаємо великий привіт всім, хто зараз навчається в коледжі, а особливо випуску 2010 і викладачам, які нас навчали!!!

,

Самий найкращий коледж .

,

Коледж просто супер. вВикладачі прикольні

,

дуже важко вчитися ((((

,

мені з одного боку там подобється,а з іншого дуже велика не справедливість....а також треба міцні нерви

,

на даний час я ут навчаюсь 2 курсі коледж сам класний дуже в столовій справді ціни високі але зате дуже смачно.... вчителі в основному нормальні особливо з історії всесвітньої.... правда на 1 курсі ну дуже важливо показати себе бо потім будуть придиратися до тебе.. трохи пари прада деякі дуже скучні 1 .20 висидіти нереально але взагальномуу все супер!!! поступайте не пожалієте!

,

Це справедливий коледж, маю на увазі вступні іспити.Хвала директору.

,

Коледж - супер. Тільки в їдальні ціни - више "облаков".

,

Коледж- найкращий, просто супер із усіх, особливо викладачі- вони прекрасні, навчатися в коледжі дуже круто, а те, що після коледжу не можназнайти роботи - це не правда, після нашого коледжу на роботу беруть залюбки...... Привіт Тетяні Вікторівні та Ніні Павлівні - ви найкращі..... Сумую за коледжом.....(((((((

,

Так це найкращий коледж в світі

,

Коледж супер......Вчителі класні......привіт Ганні Миколаївні.....Досі пам*ятаю її уроки німецької.....=)))

,

великі вітання ковальчук наталі дмитрівні, коледж найкращий

,

коледж класний......

,

не поступайте туда бо після пту немає де працювати.В нього немає майбутнього,та роботи точно не буде.Плюйте на такий заклад.

,

найкращий коледж, випускники 1997 група б , класний керівник Бойко Р.А всім привіт

,

Коледж найкращий і мені дуже подобається тут навчатися... Привіт усім викладачам та студентам цього навчального закладу!!! Ви супер!!!

,

такого коледжа більше немає, тут найкращі викладачі!!!! особливий привіт Яковенку Володимиру Геннадійовичу!!!!

,

ну ви даєте...коледж супер

,

Завдяки хорошому викладацькому складу я здобула перепустку в майбутнє. На даний час я юрист. Дуже дякую Вам, дорогі викладачі. Привіт Ганні Богданівні та Володимиру Васильовичу!

,

Коледж суперовий. Викладачi неперевершенi. I, взагалi, студентськi роки - найкращi. Велика вдячнiсть викладачам, якi мене навчали та виховували протягом 1997 - 2001 рокiв.

,

Це найкращий коледж! У ньому викладають найкращі викладачі. Дають відмінну підготовку для подальшої роботи в навчальних закладах.

,

Для мене цей коледж найкращий. Багато приємних спогадів. Якщо чесно, я б залюбки повернклася у ці роки назад. Передаю привіт усім викладачам, а особливо Омельчуку В.В, та Грудові Л.М. Чао:)

,

Не варто оцінювати рівень коледжу по навчальних досягненнях учнів, що в даний момент навчаються в цій установі. Викладацький склад і методики викладання- на вищому рівні. Що стосується контингенту- це питання спірне......... Коли моя мама закінчувала цей заклад, то він був найкращий і контингент відповідний! Привіт Яковенку Володимиру Геннадійовичу!!!

,

Цей коледж найкращий навчальний заклад, де викладають найкращі викладачі. Я там провчилася 4 роки,найкращі роки

,

Я тут вчуся! Не поступайте сюди!

,

Коледж прикольний !!!!!!!!!!!!!!!!!!5

,

так себе

,

Коледж супер

,

самий кращий коледж в рівненській області


Оставить отзыв

Все колледжи в Дубно, а также вузы в Дубно, работа в Дубно

Также в Дубно