Высшее профессиональное училище №22


  • Сарны · ул. Техническая, 4, Ровненская обл., 34500
  • (03655) 3-38-05
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Впу-22 просто супер навчався 5 років нічим не жалію, що пішов навчатись саме в це училище.Викладачі хороші. Гуртожиток 9 із 10. Дисципліна присутня.Все що вимагають від студентів це ясної голови та наполегливості. Присутні гуртки самодіяльності,також спортивні секції. Всім рекомендую.!!! Дуже хочеться вернути назад ті студентські роки.?

,

Навчалась на кухаря. Майстри виробничого навчання і викладачі привітні та чесні. Проживала в гуртожитку все сподобалось.? Отримала знання і вміння по своїй професії? Рекомендую сюди вступати?

,

2010-2012,ВПУ-22 найкраще,бармени всім привіт?️рекомендую)

,

я завершую 3 рік навчання в ВПУ-22. За ці роки навчання тут я дізнався багато чого цікавого для себе в цьому закладі нормальні вчителі та майстри виробничого навчання за професією будівництва за гуртожиток я вам нічого не скажу бо не проживаю там тому рекомендую навчальний заклад ВПУ-22 і саме головне тут найбільша база по об'єктах і є чому навчитись

,

Впу 22 афігене вже 2 роки вчусь, тільки погано те що гуртожиток рано закривається і ще вчителя думають що якщо вони старші то все їм можна, кажуть не любим хамів, але самі хамлять і є один з всіх вчитель який не знаючи ситуації не почне обзивати придурком, бидлом, я думаю всі хто прочитають то зрозуміють за кого говорю, але всеодно вчитись в впу 22 для мене радість велика, і тільки через те що люблю свою професію і через неї буваю радко на уроках.

,

ВПУ 22 не подобається.до хлопців не пускають. Вода на секціїв дівчат дуже погана, дівчатам краще не митись нею.

,

Привіт, я навчалась на бухгалтера і я б не радила нікому сюди йти навчатись, тому що вчителі тут так собі. Найкращий хто справді учить це вчителька з хімії і Тишковець. Гуртожиток просто дно, дуже холодно, як і в кіманатах так і в самому училищі. Є вчителі які не поважають учнів ( хто з впу зрозуміє). В гуртожитку лише 1 робоча кухня, воду на секції краще не чіпати і не вмиватися дівчатам, вона ваняє просто жах, а і ще ти маєш о 9 годині вечора вже бути в гуртожитку. Впринципі ні ого хорошого тут немає, ну хіба що диплом і все??‍♀️.

,

Ніколи в житі непішов в впу22. Гуртожиток ужасний! Вчетелі так собі. Є тількі 1 +++ гарні дівчата.

,

ВПУ 22 найкращий вибір після 9 класу раджу всім поступати сюди.

,

Отстой не раджу нікому іти

,

Впу найкраще!!!!!!!

,

Реальні позитивні зміни видно відразу... Респект поліщукам... Так тримать!!! флагман - вперед!!!

,

Всім салют. Сьогодні (1.07.2014) подав документи на "автомеханіка". Територія училища дуже велика, це дуже добре. Тільки прийшов в приймальну комісію відразу подав документи. Прийняли дуже добре. Зробили екскурсію по общазі. Народ привітний, дівчата з формами. З вулиці хуртожиток нормальний, в середині також. Сподобалось те, що є турніки, бруся, тощо. Саме класно, що є бокс.)) мені все сподобалось. Думаю вчитися буде зашибісь.

,

ВПУ-22 найкраще!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Я училась там просто супер!10 барменов.хочу ище.идить не пожалиете.

,

Найкраще училище, люблю його.

,

супер))))

,

Училище супер ,викладачі найкращі , вчилася з1998по2001р. Усім вітання!

,

ВПУ класне, правда деякі вчителя со странностями...

,

ВПУ-22 найкраще....

,

класне впу,класний викладач климець олександр миколайович,справедливий

,

Самое замечательное училище!..

,

3-група перукарiв найкраща,особливо: Цибак,Посипкiна i Хрупчик. урааа!!!!!!!!!!!!!!!

,

Училище то непогане,тільки мало спеціальностей

,

Наше училище найкраще, ми вас усіх любимо _)))))))))))

,

ВПУ-22 супер,найкращі вчителі-незавалюють.

,

Наше ВПУ найкраще..._)))

,

я учився там .полна фигня.фаза завжди достаэ.таранька коли місячні дуріє всим дни дає.В абщази холодно кухни нема до девок не пускають нада параши драїть,секцию.в їдалкі за бабки харчують.це не ВПУ Це сама натуральна бурса.І тут ще два не хароших человека всю жизнь портять...

,

ВПУ 22 лучше!!!!!!!

,

ВПУ 22 так собі опалення дуже погане! дубарина в деякіх авдиторіях в шапкі і в перчатках пишеш . скажу так мени нравиться в цьом ВПУ тікі учітелі і все!!!

,

Отличное заведение,хороший преподовательский состав, класные мастера. Я сам в нем учился с 1991го по 1994ый года. 6(шестая) група электриков. Жалко что электриков больше не выпускают.

,

хороші викладацький колектив

,

марценя ти лучший

,

Хорошее училище, отличные преподаватели, замечательный директор!


Оставить отзыв

Все колледжи в Сарнах, а также репетиторы в Сарнах, работа в Сарнах