Комунальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський медичний фаховий коледж»

Комунальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський медичний фаховий коледж»
  • денна
  • Статус комунальний. I рівень акредитації.

Спеціальності

Про коледж

Набір в коледж проводиться після 9 та 11 класів!


Відгуки

36
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Вчилась на медсестру. Військовозобов'язана (білет на війну у вас в кармані ((. Працювала в стаціонарі більше 5 років. Робота без присядки що вдень, що вночі (хворі в тому не винуваті): десятки крапельниць, клізми, миття дYп і т. д. Доводилось часто піднімати з полу з худою санітаркою хворих по 100 і більше кг. Геморой від підняття +- 100 кг. вже залікувавсь. )) "Заробила" тільки нервово-моральне виснаження, нічого фінансово не заробила бо грошей вистачає на 1 день життя, маю вигляд на років 45, постійна сонливість та сині кола під очима.

,

Закінчила в 2010р. Фельдшер. І що хочу сказати,це один з найкращих закладів,я так вдячна всім викладачам всі ази які я там здобула ну дуже пригодилися на роботі фельдшера швидкої допомоги. А Світлана Федорівна куратор фельдшерів то взагалі друга мама, завжди вислухає,порадить і допоможе. Так гуртожиток не ваув але все можна облаштувати головне бажання

,

Окончил в 1992 году. до сих пор встречаю выпускников более поздних лет и слышу комментарии о их работе, сам военный, ни одного плохого отзыва. парни фельдшера спасают жизни наших защитников.

,

Немає слів щоб описати це місце. Вступив сюди з високим середнім балом ЗНО, готовий був навчатися... Бали виставляють несправедливо. Викладачі звикли до низького рівня студентів,тому над викладанням ніхто не заморочується. В більшості: плати—будеш відмінником. Маєш знання? Байдуже. Навчальний заклад для людей,які хочуть навчатися хоча б десь,аби отримати хоч якогось диплома,вступити без ЗНО. Тут недобір,тому навіть найбільші вундеркінди залишаються. Так,тут є адекватні викладачі. Але,чорт,переважна меншість. Лише меншість не бере хабарів та оцінює за інтелект. Атмосфера в коледжі—жах. Жодної поваги до студентів, навіть якщо зрівняти зі школою,то там набагато краще. Для тих,хто справді хоче знання/яскраве студентське життя/умови як в більшості ВНЗ—категорично не рекомендую. Програма надслабка. Не повторюйте моїх помилок. Якщо у вас низькі бали ЗНО,або взагалі його відсутність чи ваша мамка хоче десь вас пристроїти—вступайте. На таких і розраховано.

,

Пішов на перший курс, через місяць уже хочу забрати документи. Навчання чудове,але гуртожиток... Жахливі умови: відсутність душу,гарячої води. О 8 годині ходить вихователь. вибиває двері якщо не відкрити за 3 секунди,за будь яке порушення-винний перший курс. Жодної поваги до студентів. Багато наклепів і жодної справедливості.


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Білій Церкві, ЗВО/ВНЗ в Білій Церкві, курси в Білій Церкві, репетиторів в Білій Церкві, роботу в Білій Церкві.