Роменское высшее профессиональное училище


  • Ромны · ул. Корживская, 44, Сумская обл., 42000
  • (05448) 2-11-94
    (05448) 2-10-28
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Мені подобається тут навчатися. Гарні педагоги. Сильна матеріальна база. Жаль, скоро випуск. Вчилась би ще.

,

все нормально,только в столовке,кормят как я не знаю где,а в прочем все нормально,ну и чуть чуть персонал грубоватый

,

Все супер!!!

,

А мені все сподобалося! Дуже сисьна матеріальна база та гарні спеціалісти! Я задоволена!

,

Думаю, варто ще зазначити деякі ньюанси. Фінансів треба більше, ніж я очікувала. Ми здавалися 20 грн. в міс. на розвиток бази, 5 грн. на прибирання класу, іноді, коли ламався душ чи кран (гуртожиток), скидалися на новий. Зі стипендії в обов'язковому порядку відраховували на столовку 160-200 грн. в міс. (для тих, хто не жив у гуртожитку, чуть менше, напевне 130-160 грн.). За диплом віддали 110 грн. І, нарешті, протягом періоду практики також треба перераховувати певну суму на рахунок училища (читай законодавство України). Взагалі, проблематично було знайти місце практики. Столовка, звісно, не кафе "Мрія", але є досить смачні страви, ну і розладів травлення в мене не було. Іноді, бувало, напартачать, та не дивно: на кухні поварята проходять виробниче навчання) Загалом гарна матеріальна база, всі корпуси розташовані поряд. Вчитися не складно, вивчитись можна, але якщо захотіти. Треба було ще ходити на різні конкурси, вечори, виховні, ранкову зарядку.

,

Для училища рівень достатній. На спеціальності "Монтажник ІКУ" мені сподобалося ставлення вчителів до учнів із розумінням, в міру можливостей іти на уступки, але і не надто давати спуску. Ставлення персоналу загалом добре, якщо, звісно, ставитися до нього також із повагою. Але це моя суб'єктивна оцінка. Щодо рівня освіти, то проблема була в тому, що вчителі не могли адекватно розподіляти навчальний матеріал через погану відвідуваність групи і небажання деяких учити його. Але коли я просила щось пояснити, то мені відразу пояснювали, ми обговорювали матеріал, мені давали виконувати завдання, тому в компетентності вчителів можете не сумніватися. Це училище - непоганий варіант для тих, хто хоче брати участь у різних конкурсах, заходах, отримувати грамоти, підвищену стипендію, хороші рекомендації на майбутнє, суміщати навчання і роботу Мінуси: може не пощастити з гуртожитком (мало місць), але якщо пощастить, то умови там не найгірші. Для більшої об'єктивності краще сходіть на екскурсію.

,

Вполне нормальное учебное заведение. На счет "гопоты", то это единственное доступное место, где этих людей, при их собственном желании, могут воспитать (во всех смыслах). Не место красит человека. Если есть люди,которые плохо о чем-то отзываются, значит эти люди просто приняли правила, насаждаемые такими же другими людьми. Учебное заведение здесь ни при чем.

,

Все просто супер!!!!!

,

Все супер

,

Это худшее место где можно "учиться" в Ромнах и идет туда одна гопота которая и читать толком не умеет

,

Мне бурса понравилась)) Я ходил на занятия раз в месяц)))

,

А столовая там просто супер

,

Я учусь и мне нравится))

,

вполне нормально.

,

Если польностью осмыслевать весь уровень етого уилища то он полность соотвнтствует уровню обучения,который там очень изменился за последние годы.И тот кто хочет закончить училище на отлично тот закончит,и главное это то что там преподаватели умеют обьяснять и учить,остальное зависит от самих студентов!!!!!

,

возможно тупо но перспективы есть)

,

просто шик

,

Хотите потерять три года впустую,хотите поесть в столовой тараканов,хотите быть униженым,обосраным и никому ненужным-поступайте у впу №14


Оставить отзыв

Все колледжи в Ромнах, а также работа в Ромнах