Політико-правовий коледж «АЛСКО»

Політико-правовий коледж «АЛСКО»
  • денна, заочна
  • Статус приватний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Прекрасный коледж, моя дочь учится на втором курсе, ни каких взяток, да преподаватели требуют знания, сама б туда поступила если б было заочное отд.Преподователи всегда идут на встречю и всегда можно перездать если что то не устраивает, Мы довольны!

,

Отвратительное отношение к людям, изначально им все уже должны. Реального эффекта от доп. предметов практически ноль. Детям совсем не нравится, постоянно жалуются.

,

Ужастно

,

Закінчив цей коледж у 2015 році. Наразі навчаюсь в університеті. Знань, що я отримав у коледжі, "з головою" достатньо, щоб без проблем продовжувати навчання на бакалавраті. Особлива подяка директору коледжу - пані Наталії Оніщенко, що вчила та виховувала мене на протязі 4-х років. Не скажу, що всі дисципліни мені давалися легко у коледжі, проте основні, фахові, викладаються на досить високому рівні. Вчитися у коледжі непросто, проте результат навчання - високі показники в університеті.

,

Дочка учится в этом колледже. Юридические предметы дают очень хорошо, сторого спрашивают. Думаю, при дальшейшем обучении в университете со спец. дисциплинами проблем быть не должно. Но вот школьные, как говориться, "в загоне"... По школьным предметам всего 8-10 уроков в неделю (против школьных 36-42), обычно это 4-я пара. Так что по школьным предметам дети просто "прослушивают" курс.


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві