Тернопольский центр профессионально-технического образованияСпециальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Підкажіть учбовий заклад де навчають на верстатників!!! Дякую.

,

Умов в гуртожитку 0,всім все виплачують вчасно, а на тільки за лютий дали степендію, за березень невідомо, коли буде, чому ми не можемо забрати свої речі з гуртожитку, чого нас не пускають, все розумію, що війна, але ж це наші особисті речі, невже так важко дозволити їх забрати?!

,

Умови гуртожитку не дуже, не має розетки в кімнаті, душ робить через раз, а взимку холодно тому що продуває через вікна і всі тільки руками розмахують, виховатилі придираються, і 2 поверх йде для показу, а на 3 поверху в них завжди ремонт ( але до цього ремонту руки не доходять)

,

Прекрасне місце для гавчання, навчаюсь на 1курсі і мені все подобається, вчителі чудові,вони зроблять все щоб ти вчився потрібно буде тільки твоє бажання до навчання і все, в гуртожитку правда Олександр,деколи не буває теплої води, і вихователі погано наглядають за дисципліною в блоках, но навчання і здобуття професії яка тобі подобається того варта!

,

гарный коледж

,

Навчаюся в ці бурсі. Поняв що зробив помилку пішовши туди, Одна корупція в училищі, за все потрібно платити гроші, запізнився на урок штраф, на 2хв пізніше виключив світло в гуртожитку - штраф, і це тільки квіточки, учнів заставляють їздити на виробничому на такі місця як цегольня, таскати цеглу за дарма, мерзнути і голодати там, хто не хоче того заставляють в прямому смислі цього слова, все потрібно драяти мити в училищі, чергував в класі прийшов чувак сказав шоб я йому помив в кабінеті і навіть подякував. В душі холодна вода навіть коли на вулиці +3 було

,

як навчальний заклад можна дати позитивну характеристику тому що сама закінчила цей заклад у групі художньо декоративний ткач - вишивальниця . З повагою Коцюбинська Марія


Оставить отзыв

Все колледжи в Тернополе, а также вузы в Тернополе, курсы в Тернополе, репетиторы в Тернополе, работа в Тернополе