Чертковский гуманитарно-педагогчний колледж имени Александра Барвинского


  • Чертков · ул. Подольская, 41, Тернопольская обл., 48500
  • (03552) 2-29-11
    (03552) 2-05-80
  • дневная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы278

Оставить отзыв

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Закінчила коледж у 2014 році. читаю коментарі і просто не вірю, що то про один і той же навчальний заклад. Там вимагають, але й відповідно виходиш з великим багажем знань. Назавжди в моєму серці залишаються викладачі з музичного відділу Максимлюк Володимир Богданович, Матійчук Наталія Володимирівна, Тетяна Мирославівна Байдак, Надія Дмитрівна - куратор групи, Іван Володимирович Кікис, Ігор Тадейович. Це всі достойні і найкращі викладачі. Також є багато хороших з якими ми не так тісно спілкувалися. Але такого, що не поважали студентів, вимагали гроші, не розуміли різних життєвих ситуацій ніколи не було. Це навчальний заклад з високим рівнем. Порада батькам : Не потурайте примхам своїх дітей. А вам студенти висловлю прохання, щоб ви знайшли в своєму серці хоч краплю поваги. Коли хочете, щоб до вас добре відносилися, то і відповідно так само і ви себе поводьте. Зараз діти дуже жорстокі ростуть, знають свої права, а про обов'язки забувають. І що найгірше батьки цьому дуже сприяють.

,

Навчальний заклад-супер!!!

,

Коледж-жахливий!! Навіть однієї зірки не вартує!!

,

Майбутні абітурієнти! Не поступайте в цей жахливий коледж!!! Тут корупція процвітає на високому рівні!

,

Найжахливіший коледж! І керівництво!! Не поступайте, бо прийдеться мучитися 4 роки і давати купа хабарів !!!

,

Вибачте, та що тут мені довелося "пережити" залишиться назавжди зі мною... викладачі не розуміють що у студентів також є проблеми як і фінансові так із здоров'ям, ставляться до них як до "відбросу" суспільства.. принижуючи, говорячи обідні слова.. дивлюсь на це все і плакати хочеться, я не хочу оцінки 12 але гарне ставлення до студентки має бути. Для вас і однієї зірочки забагато... дякую за увагу!

,

Найкращі студентські роки пройшли в ЧГПК ім. О. Барвінського, зокрема саме в гуртожитку. Знання, які отримала у коледжі, стали хорошим фундаментом для продовження навчання в університеті. І зараз, працюючи на роботі, використовую ті знання, які отримала саме в цьому навчальному закладі. Тут дійсно всі працювали на результат. Навіть самі байдужі студенти починали вчитися, бо розуміли, що по іншому тут не вийде. Негативні відгуки пишуть ті, хто прийшовши в коледж, очікували, що як у більшості ВПТУ "Стипендію даватимуть за те, що два рази показався на очі викладачам". Тут треба вчитисяІІІ Особисто я, провчившись 4 роки, закінчила коледж без червоного диплому, з хорошими результатами, з хорошим досвідом, багажем знань, чудовими спогадами і не давши жодного хабаря!!! Окремо дякую за виховання і материнську любов протягом 4 років Кулій Надії Олександрівні, куратору від Бога, нашій Мамі!

,

Викладачі ставляться дуже погано до студентів, некомпетентні... Корупція! Хто платить той має і степендію! Я більше вже не можу цього витримати! хочу забрати документи і піти звідси! куди подалі! воно не вартує мого здоров'я і нервів... сумно дуже сумно, що умови всі в коледжі є, а мудрих людей немає!!!

,

Навчалась тут 2 роки, через погане ставлення викладачів та хамство вирішила забирати документи. На це рішення, кураторка заявила:"недостатньо розуму, щоб навчатись в Києві" (притому що декілька раз розпитувала куди надалі думаю поступати). Порівняно з Київським ВУЗом це реальне дно. Не раджу нікому навчатись тут.

,

Погане ставлення до дітей. Не задоволена.

,

Коледж так собі, но про гуртожиток гарно не скажеш, ставлення до студентів погане. В холодній період в гуртожитку холодно, студенти сплять навіть в куртках!!! Не дозволяють тримати техніку в кімнаті. Не задоволений!

,

Гуртожиток жах, виховательки жуть, замахають конкретно, не поселяйтесь

,

Коледж непоганий, більшість викладачів дійсно дають знання, компетентні в своїй справі, але гуртожиток.. це пекло. Виховательки та вахтери жахливо ставляться до студентів, постійний контроль, жодних прав, ні поваги, ні ввічливості, самі жирні корови, ледь пересуваються, втручаються в особисте життя, хамлять, погрожують, забагато собі дозволяють. Якщо поступаєте, то в жодному разі не йдіть в гуртожиток, воно того не варте, пожалієте мільйон разів!!!

,

Коледж жахливий Один з викладачів ставиться до студентів як до г*мна. Жодної поваги до студентів. Вихователька занадто багато собі дозволяє, нема ніяких прав в гуртожитку. Життя як в тюрмі. Харабрники та вимагателі. Позор. Які звідси можуть вийти гарні педагоги якщо їхні наставники дно. Беріть менше грошей і будуть поступати до вас діти. І звільніть тупих викладачів, а то без конспекту пару провести не можуть , а вимагають як професура. А самі тупі. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!

,

Всім привіт, навчалася у коледжі протягом 4 років, на музияному відділі і закінчила з червоним дипломом без жодної "взятки". Викладачі вимогливі, але тим не менш знають свою справу, коледж згадую постійно і дуже сумую, а ті хто залишають негативні відгуки що вам погано було, я вас розумію, ви хоча б писати навчіться, а потім щось говоріть... Раз в вас вчитилі а не вчителі і не викладачі, тоді вам явно не сюди...

,

ЧУДОВИЙ ЗАКЛАД!! ! ВДЯЧНА УСІМ ВИКЛАДАЧАМ за отримані знання, зокрема, із фахових дисциплін (Любов Михайлівні, Пахолку Івану Романовичу, моїй куратор - Рачкевич Ірині Володимирівні) бо за рік навчання у пед училищі протягом 2003/2004 н. р. за спеціальністю "Вчитель початкових класів, вчитель нім. мови у поч. кл", БЕЗ ЖОДНИХ ХАБАРІВ здала всі заліки і на високому рівні - всі іспити,( окрім того за рішенням педагогічної ради була обрана "Королевою знань - 2004" без жодного покровительства!!!) . У 2004 р. спробувала і вступила у ЧНУ ім. Ю. Федьковича на факультет іноз. МОВ, який закінчила з дипломом з відзнакою. Під час навчання у нагоді стали отримані поглиблені знання нім.мови. Тому, можу стверджувати, що це достойний заклад, який готує кваліфікованих майбутніх педагогів. Мої шановні викладачі, Ви - найкращі! Горджуся, що була Вашою студенткою! СПАСИБІ за ВСЕ!!! Шановні абітурієнти, не зволікайте, а вступайте!!! Щасти всім! З повагою, Зоряна Пазюк (Гоюк), "Королева знань - 2004"

,

Хотіла сюди поступати,почитала відгуки про цей коледж і перехотіла.Корупція,хабарі це все на що здатне наше суспільтво.

,

В гуртожитку працює «найкраща» вихователька !!! Одним слово « прийшли до влади» . Гуртожиток -тюрма !!! Платити 4000 за рік просто за ніщо !!! Виховательки входять до кімнат без встуку ! Беруть забагато на себе ! Вахтьорша не дозволяла піти в душ після 11, хоча скоріше просто не було можливості . Але я заплатила за це цілих 4000 тисячі )))

,

Найгірший коледж! За все треба платити, якщо не заплатиш за екзамене не здаш! Постійно потрібно на щось здавати гроші, а викладачі є такі, що взагалі не знають свого предмету! А куратори постійно лякають, і контролюють, і неправдиві слухи по коледжу пускають! А гуртожитки то взагалі жах, дуже холодно, з холодильників пропадає їжа, крадуть з кімнати, переважно холодна вода. А з групи є такі студенти, що їм оцінки кладуть халявно, бо вони або заплатили, або подружки кураторки! Коледж жахливий, не рекомендую!

,

Закінчила коледж у 2019 році, і читаю ці коментарі ?це просто зрив негативу, ви серйозно!? Я вчилася на вчителя інформатики початкових класів, і викладачі просто дуже круті, так бувають і з характером, але саме вони запам'ятаються найбільшене, і на мою думку, щоб таких проблем не було, треба було звісити всі "за" і "проти", а тоді вже поступати. Дуже сумуй за коледжем, викладачами, одногрупниками, гуртожитком, йому просто рівних немає ❤️

,

Коледж закінчила нещодавно!Є багато хороших викладачів, яких я згадую з теплом у серці!Але були й ті, яких терпіти не могла, ( на щастя їх було дуже мало) не те що вони хабарники і т.д.просто відносяться до тебе як до ..., і це дуже обідно!Щороку здавали дуже багато грошей на всякий непотріб! То на писанки, то на фотозони, я все розумію має бути гарно і т.д, але це має бути в міру! Чому я маю здавати гроші?!Предмет трудове навчання - це просто жах! На нього треба витратити просто колосальну суму грошей ,я вже мовчу за час який затрачається на виготовлення цих виробів!!Це мають бути картини, вироби з бісеру,фетру, квілінгу, картини простими нитками! І повірте вони не маленького розміру!А залікова робота - це взагалі нонсенс!До того ж всі вироби забирають і не повертають! ( їх потім можна зустріти у місцевому магазині)Також багато грошей виніс випускний , подарунок коледжу , адміністрації.. !

,

В цьому училищі просто жахлива система навчання. Моя дитина вчиться на музичному відділі і це просто жах! Навчання починається з 8 години і триває до 4-30. Потім ще грати ходять,і всякі додаткові заняття,дитина немає навіть часу на те,щоб перекусити, пообідати. В столові жахливо годували,лишень гроші здирали. Дитина бідна в 6 год.приходить кожен день і на 7год.знову іде грати.І приходить в 9 і навіть в 10 год. Це пекло. І вчити цілу купу предметів.Перші 2 курси то ще завалювали шкільними предметами, а тепер ціла куча інших всяких предметів, і дитина немає часу ні на що. А вчителі всі такі недобрі, до дітей відносяться як до бидла.І хабарі беруть,щоб залік чи екзамин здати потрібно дати взятку. І в конверти постійно гроші здають мало не щотижня.І в гуртожитку бардак! Деруть то на ремонти, то на ще щось. Вже мовчу про повну антисанітарію в гуртожитку.І волохаті комахи лазять, і таракани. Стіни сирі, ліжка взагалі бозна звідки.Совісті ні грама!

,

Викладачі відносяться до дітей як до скота.

,

Відверто поганий колледж.

,

Я чесний студент і не потерплю хабарництва! Має ж бути хоч якась справедливість у цій клятій системі! А з бідних дітей гроші дерти це вже ницо, я б вбив за таке! Ну нічого в НАБУ на гарячу лінію і там наведуть порядок! 5 років відповідальності гарантовано.Нехай хоть хтось лише попробує з бідолашних дітей хабарі тягнути ім мало не покажеться!

,

Це просто жах...З першого вересня в місті Чортків вводять червону зону, а директор стягує з дітей гроші за проживання у гуртожитку, та ще й за 5 місяців (1800) ...Не зрозуміло для чого, якщо студенти будуть навчатись змінно.Тобто два тижні дистанційного, а потім знову стаціонарно...Та тим більше гроші за три місяці які були витрачені за гуртожиток під час карантину студентам не повернули, і не повернуть, хоча могли б їх термін продовжити від вересня..Рівень знань дають хороший, хоча є різні викладачі, але кожен другий тут хоче здерти гроші. Справедливості мало

,

Коледж хороший,звичайно викладачі є різні, але базу знань тут дають дуже хорошу. Іноді буває важко, адже великі вимоги, але це того варте. Погані відгуки пишуть ті, яких швидше за все вигнали через неуспішність або байдужість до навчання. ЧГПК дає різні види практик, через які ти дійсно розумієш чи правильну ти обрав професію. Дякую коледжу і викладачам за набуті знання. Рекомендую поступати тим, хто дійсно хоче здобути високий педагогічний рівень знань ЧГПК♥️

,

Я тільки думаю сюди іти навчатись. Без страху сорому , не подобається не поступайте.

,

Суто я , як на мою думку цей коледж не є хорошим навчяльним закладом. І вчитилі тут недостатньо кваліфіковані. І нерівність між студеньтами.До одних ставляться непогано,бо вони мають бути відмінниками,а іншим покладуть 5-6 балів чи трійку і все. Те саме що і в школі.

,

Хабарництво тут на високому рівні.Шкода,що така несправедливість.

,

Колеж нічого особливого непредставляє.І вчитилі тут якісь дивні.А до дітей ставляться як до обєктів витягування грошей. Справжні хамелеони...

,

Поганий коледж...Не вартує потрачених 4 років навчання і витрачених коштів......

,

Білшість педагогів не мають відповідних знань і самі не вміють працювати з дітьми. Дивно як ім могли вищу категорію дати. Лише 5% дійсно нормальні вчитилі які добре знають свій предмет і знають як правилно подати студентам навчалний матеріал.Решта з фейковими знаннями...Коледж вартує 3 балів...

,

Колеж класний для тих хто справді любить много вчитися. І хоче стати чудовим вчителем. А іньшим тут буде дуже тяжко і не солодко.

,

Студенти самі виноваті в тому,що, викладачі з них взятки беруть. Бо ясно що вчитися як слід ліньки простіше заплотити взятку викладачеві і екзамен зданий. Але якщо нормально по чесноку всьо вчити і мати нормальні знання тоді і без взяток можна гарно вчитися і проблем не буде...Коледж норм.3 поставила лише через те,що вчитилі беруть взятки...А так хороший навчальний заклад!

,

Дарма згаяний час якого вже неповернути. Плюс куча викинутих грошей за роки учоби в закладді.....

,

Коледж не надто хороший і викладчі несупер. До дітей ставлаться як до обєкту втягуваня грошей.

,

Тут навіть нормалних якихось спеціальностей немає. І не факт,що роботу можно знаіти по закіньченю технікума...Білше 3 не поставллю.

,

Чеснг кажучи рерше враження хороше(впринципі тут до всі спочатку відносяться нормаль на 1 курсі)а потім вже відносяться по рівню того "чи заплатиш ти чи ні"......нерекоментую цей коледж,а за гуртожиток взагалі мовчу,і більшість педагогів пора на пенсію....навчаюсь на 2 курсі і вже жалію що поступила сюди

,

Мені наприклад цеі коледж несподобався.І особливо те як вони ставлаться до дітей. Студенти для них як обєкт для витягуваня грошей і не більше.

,

Коледж як не як хоть і суворий,хот і правила і система навчяння дурацька і вчитилі дуже суворі і мучтрують дітей але рівень знань всьо таки отриммати можна нормальний. Навіть,якщо ти був поганим студентом і лише на перекур бігав і вчився на трійки то всеодно якісь таки знаня залишаться.Навіть для себе...Суворий колеж але воно того стоіть.

,

Як добре ,що ввели в коледжі дистанційне навчання.Хоч не прийдеться вставати о 6 годин ранку і бігти 7-45на заняття.

,

Навчаня тут і справді дороге.Плотити треба багато за навчаня ще за проживаня в гуртожітку або квартиру зніммати, за харчуваня,за підручники які білшість тре за свій кошт куплати. І окрім того в кишеню взятки давти вчителям. Бідним або безробітним батькам не по кишені тут вчитися. Так воно є.

,

Коледж поганий.Нічого доброго з цього навчаня, лише стягування коштів з дітей і іх батків.Кожен лиш думає як би здерти побільше бабла із студентів.

,

Вчитилі в коледжі ненормальні. Вони толком навчити не можуть а лише психують і скаржатся на студентів.А теппер як карантин і зробили дистанційне навчання то вобще.Вони заставляють віртуально цілими днями вчити всяку всячину яка не потрібна взагалі. Ще й на виходних спокою студентам недають. За цю сістему один бал неварто навіть ставити......

,

Коледж чудовий!

,

Коледж,який абсолютно не готовий до дистанційного навчання,викладачі халатно ставляться до своєї роботи,загружають матеріалом,який в подальшому житті не знадобиться,завдання кидають серед ночі з пред'явами до завтра здати,це абсолютно не нормально.Є старші викладачі,які не вміють працювати з ікт і їхні форми роботи більше схожі на цирк. На пенсію пора йти,а не викладати зі своїм маразмом!

,

Жалію, що поступила в цей "коледж". Всім потрібні лише гроші, гроші, гроші.....

,

Нічого позитивного про колеж неможу сказзати. Щодня все білше розчаровуюся і шкодую що поступпила сюди.,...

,

Погане місце для навчаня. Білше 1 бала непоствлю.

,

Навели би порядки в гуртожитку. Там повниі бардак. Комендантка лише бабло з дітей тирить. А студеньти бухають в кімнаті. І приносять алкогголь сигарети... В кімнатах щурі і миші лазать, брудно і антисанітарні умови. А керівництву гуртожитку байдуже.Ще й опалення економили,в кімнаті холодно. Нічого немає і плитку і все тре з собою тащити.Немає де чай підіріти.Гуртожитток жахливиі і жити в нім неможлливо!

,

На всіх спеціалносьтях в училищі вчитися тяжко. Дітей надмірно нагружають всякимми занятями.Біда в тому що білшість з того що вчать в подалшому незнадобиться. Маю наувазі всякі другорядні і менш важні предмети,якими грузать білше аніж тими які справді відносятся до фаховоі спеціаліззаціі...

,

Жахливий коледж! А з дітей лише бабло вітягують.А самі іздять на лексусах і пежо.І це вчитилі колежу.

,

Педагоги никудишні. Вони зовсім невміють працювати з дітьми.

,

Хороший заклад для навчання , який дає великий багаж знань.Вчитись не легко , але цікаво.Закінчила коледж у 2018 р. Волощук Н. В та Мацуєва Т. С - ви найкращі педагоги. Дякую Вам за це.

,

ЧГПК найкращий педагогічний коледж, який дає надзаичайно великий багаж знань, дає змогу проходити різні види практик. Раджу усім поступати♥️

,

Якщо ви думаєте сюди поступати, не думайте.

,

Колеж ніби норм.Пока ще не знаю. Такий як і всі...

,

В коледжі є такі педагоги які взаглі не вміють працувати з дітьми. Які неможуть нормално зрозуміло пояснити матеріал. Є такі вчитилі про яких я дивуюся як взаглі іх допустили вікладати в коледжі.

,

Коледж не той яким здаєтся. Дарма що директор і вчитилі розхвалюють його і создають рекламу.А направді це негативний навчалний заклад в який беруть буть кого щоб було кому гроші плотити.Ім потрібні студенти для того щоб вчитилі мали години і ставку. А научити вони нічо толком неможуть лиш даремно мучать дітей і нагружують і то білше тими придметами які нестілки є важливими.А те що треба вони тому менше приділають увагу.Я рочарований тим що поступив у цеі начальний закляд... Оцінка 1 бал.

,

Цей коледж невартий таких важких зусиль через які я проішла навчаючісь тут на музичьній спеціалності 4 роки. А грошей скілки мені і моій мамі це навчаня вінесло. А вчитися було жесть.А перші 2 роки згадую зі страххом. Ціла купа придметів вчитилі жахливі з дітей так вімагали що просто жах...Порівняно з школою то небо і земля.Я скілки плакала бігала за перездачями,і пріходила в гуртожіток в 5 годині,ціла куча уроків,і маіже кождий день в 9 годині до 10-30 ходила грати на іструменті.А пріходила ничого білше не хотіла лише би скоріще закіньчити цеі жаливий коледж.Слава Богу я вже закіньчила цеі навчалний заклад і на на жаль ніччого доброго нескажу. А вчитилі жорстокі і до дітей ставляться жахливо. Ще совісьть хватає брати взятки на екзаминах.....

,

Коледж негативний. До дітеі ставленя жахливе. Студенти для них як знарядя для витягугуваня грошей. За все порібно платити і на ремонт,і на всакі благодійні внески, на взятки вчитилям. І навіть підручьники сьтуденти мають купувати за власні кошти. І харчуаваня і ідальні все білше дорожчає.Та іда там справді жахлива.А в гуртожитку коледжа жити то повниі бардак.Гірших беспорядків я небачила. Вже краще квартиру знімати на одно по коштах вийде. Білше одноі зірочки непоставила би...

,

Нікому не раджу сюди поступати,не витрачайте на це час. Цей диплом , навіть червоний нічого не вартий це раз, викладачі більшість тупенькі, і хабарники це два , англійську мову викладають на рівні садіку. Музичне відділення це взагалі. В директора манія величі. Йому тільки , щоб музичне співали , віршик написати , і гроші в кишеньку положити. Тут пресують не тільки студентів, а й хороших викладачів,які йдуть проти тої стаї, дійсно хочуть навчити чогось дітей, і не беруть хабарі, тільки таких одиниці ,та все ж таки вони є,кажу ,як колишній студент. В гуртожитках жахливі умови.Привикайте, що і в коледж і в гуртожиток,будете примусово платити данину ,і цих грошей " ніде не буде видно". Якщо ви з села ,а не з Чорткова,і ваші батьки прості робочі вас заклюють. Знання ні про що ,умови ні про що . Думай

,

Жахливе місце дла навчання. За 4 роки учоби лиш кучу грошей викинув і час змарнував,якого вже неповернути. Сам шкодую,що сюди посьтуппав...

,

Коледж хорошиі якщо бути опримісьтом і непомічати всі негативні сторони, яких є чимало. Зовні здаєтся чудовий колеж а коли стаєш студентом цього закляду то враженя стають змінюватися. І тоді вже важко дивитися кризь рожеві окуляри.Коледж якшо чесно невиправдав моіх сподівань.І педагоги тут тілки думають як би побілше із студентів бабла в конверт стягнути. Білше 3 непоставлю...

,

Коледж дискредитував, корупція очковтираня, зтягуваня грошей із дітей та іх батків..Це ще не всі мінуси.А вчитилі тут жахливі до дітей ставлятся як до якихось підневільних людей.Є такі педагого що лише поштійно принижують учнів,вказуючи на іх ,,умственну відсталість". А в гуртожитках несправедливісьть,одних контролють занадто,а до іньших правила недіють.Багатьом не забороняють приносити спиртні напоі до кімнати. А нова комендантша така ж сама хабарниця... Оцінила б в 1 бал цей колледж..

,

жахливий коледж і ще гірші умови

,

Як на мене можливиі колеж,вчитися можна. Аби бажаня тілки було.

,

Липовий заклад.А вчитилі колежу всі понтуються,на дорогих лексусах іздять,і костюми іх по 500 баксів.І звідки ж прості вчитили технікума такі гроши мають. Ясно, що вони з наших взяток і всяких приватних занять вони так розкошують. А ті кошти,які ми здаємо на всякі фонди,ремонти,благодійнісьть і інше вони ділять помиж себе і наживаються на тому. Цей коледж геть деградував. Шкода,що НАБУ іх не перевиряє.

,

Поступила сюда цього року,та зараз шкодую. Тут студеньтів ні за що немають.Лише бабло стягають і ім то баідуже,що невсі можуть здавати гроші на всакі потреби,що не у всіх однакові фінансові можливошті.За пів року мого навчаня я вже викинула близко 9 тис.І знаю, що це ще не кінець.

,

Без корупціі в цьому закладі ніколи необходилося.Більшісьть вчитилів привикли щоб за ними бігали і сунули ім в кишені хабар.

,

Більшість вчитилів колежу взагалі незнать тих предметів,які викладають.Як взагалі такі люди викладають в коледжі? Сами нічого незнають а від студеньтів лише требують.Ще й погрожують,що завалять на екзаминах.....

,

На мою думку це один з найкорумпованіших закладів, який не дає грунтовних знань, а лише здирає зі всіх гроші, особливо керівництво закладу і викладачі, що більше представляють з себе ніж важуть, які лише "обраним" за гроші ставлять хороші бали, а за знання завалюють. Із бідних студентів здирають останні гроші, я дуже сильно розчарований цим закладом, тут навіть на екзаменів не питають чи знаєш, а чи маєш гроші, а інакше не здаш. Умови жахливі гірше нікуди, тотальний контроль. Цей заклад не заслуговує навіть на 1 зірочку. Тут' дуже багато непотрібних предметів, що взагалі не знадобляться ні по професії ні по житті. І купу некомпетентних людей, що лише називають себе викладачами, самі добре не знають свого предмета. Якщо би в нашій державі була б справедливість хоч якась, то треба щоб цим закладом негайно зайнялось Антикорупційне бюро і закрило цей заклад, а хабарників покарало...

,

Училище непогане, Тут то можна маса чого навчитися почеркнути знань потрибних для себе які,знадоблятся в подалшому житті.За студенські роки тут я здобув і житєвий досвід. Сумую за цим училищем і за студенськими роками які я тут проввів. Гарне місьце дла навчання.Оцінюю позитиунно.5 балів.!

,

Училище можливе.

,

Мене саму маса чого тут не вляштовує,багато чого тут неподобається особливо іх система навчаня і те як вони бесовісно деруть взятки із дітей. Багато студеньтів коледжу є незадоволені тим що відбувається в коледжі та що поробиш.У них діють своі порядки. Найважче на музичному мисьтецтві там діти всі загружені немають взагалі вілного часу,а вчителям то байдуже.Оцінюю 1 бал......

,

Я б сюди поштупив лише нажаль тут немає тоі спеціальносьті яку я хочу здобути. А так колеж як коледж.

,

Вчитилі тут просто жесть.Совкова система навчаня,поштійний контроль за учнями, нагадує піонерську школу а не коледж.....

,

ЧГПК не виправдав моіх сподівань.дарма я сюди поступала. Шкода витраченого часу і грошей..,

,

Викладачі тут обнагліли далше немає куди. Займаются здирництвом,зі сьтуденьтів постійно тягнуть гроші на всяку дурню, а хабарі давати стало примусовим обовязком.Які нахабні стали і вимаггають подарків на всякі свята. Де ж справедливість? Чого вони вчать дітей?! Ці люди взагалі втратили всі залишки гідносьті якщо вона в них була. Ганьба ім, вони соромлать імя вчителя. Шкода.....

,

ЧГПК-це справді те місце,про яке можна мріяти. Я багато чого тут навчилася,дізналася нового і повчального. Буду сумувати за цим чудовим місцем? Цінуйте його і час свій проведений,в його стінах,адже час швидко збіжить і вас чекатиме робота,от тоді і зрозумієте. ЧГПК -назавжди в моєму серці ❤

,

Колеж жесть! Халява тут непройде. Двійочьникам і халявщикам тут буде дуже важко. Тут треба викладатись наповну.І перші 2 роки особливо тяжко...Оцінюю до 3 зірок....

,

Скажу одно вчитися тут дуже тяжко і вчитилі,вікладчі тут надто сурові до студеньтів...

,

Не знаю ще як навчаня а посьтупити сюди я чув що справди дуже важко...

,

Колеж негативно оцінюю.Вчитилі жахливі до студентив ставлення як до якогось ,,нижчого класу". Нас ніза що немають, ми немаєм права голосу,якщо висловлюєм свою думку ім це неподобаєтся, а якщо наші погляди і власна думка вирізнається від іх поглядів і порядків то стають нас чмирити і ображати.І Боронь Боже десь комусь щось на них поскаржітись і протестувати проти взяток і всяких подарків на деньАрміі день вчителя чи 8 Беризня то тому гарантоване відчислення з коледжу.А студеньтів привикли залякувати. Самі ж бессовісні які мордують студеньтів важким навчаням і немають ні грама совісті і співчуття до тих дітей.Це ж діти 15-18 років неможна іх так навантажувати всякими предметами які в подальшому ім і не знадоблятся.....Оцінка 1 бал...

,

Тут повниі бардак. Памятаю як 2 роки наззад в гуртожитку економили на опалювані і приходилось меррьзнути. В колежі тоже зимою зимно, батареі ледве гріють сидіти приходилось в куртках.І ще й підлога без підігріву.А в гуртожитку кождий рік творятся беспорятки а комендант лише дивиться як побільше грошей і з студеньтів стягнути.І всякі потасовки,алкоголь і сигарети на що комендант закриває очі якщо заплатиш взятку чи могорич.Шарашкина кантора одним словом.....

,

Я сам непосьтупив у цей колеж. І це я добре здав вступні екзамени.Вони натякали на хабар я не піддавався,вони стали засипати всяккими запитаннями, заставили іньший білет тягти і ще раз відповідати уже в усній формі.І тут вони обломали мене.І сказали що уссе я не пройшов я не здав.Я пішов з батьками розбиратися а вони і заявили 300 доларів. Ми не дали.Тепер я радий що не посьтупив у цей колеж.Тут ничого хоррошого немає...

,

Якби тут можна було поставити не 5 а 5 з великим МІНУСОМ я б це і зробила!!! Всі викладачі дуже вибагливі. На початку можуть усміхатися, а перед сесіями/екзаменами жорстоко завалюють. Неодноразово бачила як діти ридали і падали в обмороки. Жахливе видовище... коли ти стоїш і наблюдаєш за цим всім. Відношення до студентів - ЖАХЛИВЕ. Кажуть, що у кожного має бути своя думка. А ось коли цю саму думку ти й озвучуєш, то кричать і кажуть, щоб ми цю думку краще при собі тримали. Незрозуміло, що й робити...

,

В колежі несьправедливісьть. Викладчі пихаті та зарозумілі, а ще всі тут мають манию величі. До студеньтів ставлятся ненатто добре. Деякі лишен думають як з дітей витягувати гроші.І ще всякі подарьки,ожерелья,сувеніри окрім хабарів.А оцінюють сьтуденьтів не по знанях а по тому хто іх батьки.А тим хто з Чорткова ставлять кращі оцінки. Я оцінюю коледж в 1 бал через всю цю несправеливість.

,

В колежі вчитися дуже тяжко це я з свогго досвіду говору.,.

,

Колеж поганий. Вчитилі жахливі до дітей ставлаться надто приськіпливо. А самі лиш дивлаться де би білше урвати на лапу. Учні тут змушенні перед екзаминами платити бабки для заохоченя викладачам.А дирекція покриваєть вчителів - взаточників.

,

Халява тут непройде.А вимаггають тут по навчаню вище норми.Варто подумати перше ниж поштупати в цеі колеж.

,

Тут вчитися наіважьче з усіх коледжів у області. Вчитилі то жосткі до предєла...

,

В цьому колежі лише знають як зі сьтуденьтів кошти тянути. І перед святами чи перед екзаминами особливо.

,

Відстійний коледж.Нічого звісьно хорошого тут немає.Оцінюю в 1 бал.Більше 1 зірочки непоставив би.....

,

Поганий навчалний заклад. Сама закіньчувала його і знаю. Я б більше одноі зірочьки непоставила.

,

Коледж звисно заставляє бажати кращого. В останні роки в колежі посилилася корупція, здираня коштив з дітей, вчитилів жахливих багато які таке вражиня що спеціално завалюють дітей навчаням. Та вони строгі такі до тих пор поки ім гарненько незаплатиш в кишеню. А всі кошти які збірають для всяких внесків усім давно понятьно куди вони ідуть.

,

Погане місце для навчаня.

,

В коледжі процвитає корупція і хабарницьтво це всім і так відомо.

,

Коледж як і всі колежі,жкода тільки що фізкультурного відділу немає. Того я і не вступпав до цього коледжу. А заггалом ніби можливій колидж.

,

Шкодую шо поступав у цей коледж...

,

Хоч би за порядками в гурьтожитку слідкували. Бо бардак творится.І де справедливісьть одних коло 10 вечера вже непускають до гуртожітку,а інших перепуськають і в 11 год. Вже некажучи про то що маіже кожен день в кімнаті щось пропадає.

,

Вчитися до придєла тяжко. Вчитилі нікраплі нежаліють студдентів. Ім баідуже що ми нежелізьні. Що нам дужже важко! Що ми немаєм вобще вільного часу.Заввалюють всякими завданями.І в добавку ми обовязково маємо відвідувати усакі гуртки і борронь Боже пропусьтити хоча би день то тоді цілиі місяць бігати за вчитилями і просити щоб приіняли в тебе перезьдачу коли вже ім захочется. Щодо взяточників то є і такі.І ничого з цим непоробиш.

,

На музичному відділі вчитися саме тяжче . Жостко. На початковій освіті чуть легше,на дошкілному ще легше,а на соціяльній роботі вже посерредньо.Не скажу що легко але можливо порівняно з педагогикою і музичьним......А загалом в училищі залізна дисьципліна. І сачкувати краще непробувати......

,

Колеж як провінційниі навчальниі заклад.Сама 4 роки вітратила на учобу в ньому.Не брихатиму було страшенно тяжько. Деяких вчитилів згадую злим словвом.Досьтатньо нервів виіли мені.Доста всякких спогадів. Як чесно то я шкодуввала і зараз шкоддую шчо суди поступпала і проучилася тут цілих 4роки.

,

7Я не можу поняти чого в цьому колежі вчитися набагато важьче ніж у вищих навчалних закладах.Чого в інституттах і універсітетах набагато легше і викладчі нетакі вімогливі як тут.Чим цеі колеж такиі особливвий.../

,

А я ніколи не жаліла, що навчалася в коледжі. Закінчила ще 2 вищі заклади, но більше знань я там не отримала. Весь фудамент моїх знань педагогічних закладений в коледжі. Хоч я вже 17 років як там не навчаюся, але до сьогодні сняться викладачі і про них лише хороші спогади. Щиро вдячна всім викладачам, а особливо Поселюжному Т.Б., Мальованій В.Й., Бондару С.Ф., Врублевському П.І., Федоришину Б. С. Жодного поганого спогаду у мене нема. Ще раз дякую за їх працю.

,

Коледж нестерпний. Раджу подумати перш ниж поступати сюдди. Сам згаяв 4 роки своєі молодості, які вже неповернеш.Шкода тих років які я тут провів.Моі друзі пішли в інші навчалні заклади і незгаяли своєі молодості як я. Величезна нагрузка,тиск з боку вчитилів,(які ще ті фрукти) ціла купа науки, і маса додатковвих обовязків,немав часу навіть нормално як інші відпочитти.Та ще і здирництво,корупціі, які вже десятилітями присутні в колежі. І почувався тут нестудетом а якимось старшокласніком.В школі і то так неконтролювали і батьків часто невикликали з привводу неусьпішності.І раз похворобі варьто було пропустити навчаня то я 2 місяці як цуцик бігав за вчитилями і просив аби коли ім вигідно вони приняли в мене відробку.Пропущені дні я мав втричі відпрацьовувати. Інакше ставіли питаня про відрахуваня. Варто було посьтупати в будь якиі іншиі навчалний заклад.......

,

Каззати що училище хороше можуть хиба соціологи,яких сильно ненапрягають. Там легеньке навчаня.А музичники,дошкільна освіта і педагоги з початковоі освіти так нескажуть. Та так важко і загррузливо як тут на музичному то незнаю де ще так є........

,

Коледж нато суровиі.Вчитилі дуже вімогливі до учнів. Саме тяжьче вчитися на музичьній спеціалності. Тут спражнє пекло,цілиі день загруженниі,нема часу навить пообідати як слід. І грати мусимо і репитиціі до 10 ночі.Плус якшо після 9 клясу,то ще й ціла кучя шкільних преметів треба вчитти. Вчитися загалом дуже важько......

,

Коледж дійсно хороший, звідси ми черпаємо багато знань, жаліється лише той, хто не хоче або ж «не може» прикласти більше зусиль до навчання.??‍♀️❤️

,

Вчуся тут уже четвертий рік, не жалію, що сюди поступила, хоча моментами тут буває дуже складно. Так викладачі вимогливі, проте лише завдяки їм ми черпаємо багато нових знань, які знадобляться як у житті, так і у подальшій професії вчителя. Дійсно хороший заклад. На рахунок грошових внесків: саме завдяки нам, викладачам, а особливо директору, коледж процвітає та стає дедалі кращим, що і більше викликає бажання перебувати й навчатись тут.?❤️

,

Типова бурса! Та вчитися можно.Сам вчуса тут..........

,

Колеж не надто хорошій. Мій син закіньчів цей колеж має сьтупинь мол.спецяліста за спиціалністю музичне мисьтецтво( по баяні) з червонім дипломом.Толку з того і вже 2 роки сидить без робботи. Толку з того діплому коли нима де знаіти роботу пісьля закічення навчаня.

,

В коледжі несправедливість. До дітеі сталятся порізному.Роблать різницю,дивлатся по статках. Тим хто з Чорьткова ставлать завишені оцінки краче сталятся, а тим хто з сіл іх недолюблють, оцінки нище ставлать, вважають іх за тупіших хоть насьправді це не ім вирішуввати.А гроші тянуть кождий раз на всакі потреби.

,

Жахливиі коледж! Тут немає нічого доброго.Та вчителі тут не натто хороші.А до студетів тут ненадто прівітно ставяться. Надто предвзяті якійсь.

,

Шкода.Та колеж невиправдав моіх сподівань.Дарма 3 роки потратив.....

,

Тут маса позітивних уражинь.Є масса зяохочуваних гурьтків секций всілаккі змагана дуже часьто провадять. Хто має розюм тоі знаіде соббі тут занятя для душі і учітися буде нормално.А хто буде пропуськати уроки баллагурити неходдити на занятя ясно що тому будеть пльохо. Я пляную зякічити колеж піти у вуз і далше прійти уже судда віклядачем.Хоччу би так булло.Клошний колеж!

,

Ну ясьно що тут нетак усьо гладко.Є негатиуні сторони і хабарницво також присутне. Тут дієть сплянована корупціна сисьтема.А так учитися можно. Наука важька та в подалшому сьтане в приггоді........Колеж посередний..........

,

Колеж посередниі. Всьо устоює. Так усее суппер!

,

Ви чого училише нормалне. Вчитилі правда мені неподобаются вони несправедливо оцінують,оцінки заниженні клодуть а так сам коледж ніби ничого. Поступів після строковоі служби в арміі та пілгів немає. Вчуся на 1 курсі початковоі осьвіти і заггалом я задоволенниі навчаням. Є недолики та загаллом навчаня нормалне. .....

,

Та класьний колеж, тут я легко поступів.При всьтупі ниччо неплатив. Мене взяли недив лячісь на то шо в мене є криминальна судимість. Вчуся на дошкілному вихованю.І повнистью задоволениі навчаням в цьому колежі. А вчитилі чудечьні люди які жодого разу недорікнули мені про моє минуле. Я полубив цеі колеж......! Гарний колеж ......

,

Конешно строго тут і вчитися важько та з цього є якись плюс.Знання всеодо залишаться хоть якісь.Які можливо і пригодятся в подальшому......

,

Нічого особливого типповиі коледж в якому немає заочного навчаня. Шкода змарнованого часу.........

,

Це просто змарновані роки навчаня!

,

Зараз я навчаюся на 3 курсі) І хочу сказати, що навчатися тут - це класно) Багато різних секцій, гуртків) Затишні аудиторії) Хороші викладачі, які завжди підтримають і допоможуть❤️ Тому, якщо ви поступите в цей навчальний заклад - ви не пожалієте)) ЧГПК❤️❤️❤️

,

,Чесно кажучи,тут дійсно моментами дуже важко,багато часу йде на навчання,але коледж дає настільки велику базу знань,що навіть якщо ти нехтуєш вивченням пар,в тебе всерівно дуже багато відкладеться. Є багато видів практики:виховні,уроки,природнича практика,практика в таборі(сама крута), після цього дійсно прокидається неабияке бажання працювати з дітьми,сфера педагогічої діяльності точно буде вам по душі,бо коли до вас біжать діти обнімати це просто?Навчаючись на 4-му курсі,я боюсь уявити життя без коледжу,без одногрупників,без чудесних викладачів (вері бютіфулЬ,так щоб без уточнень) , без нереально крутих вечорів в гуртожитку,посвят,прощань,випускниці,чарівниці,лицарі-це дууже круто Люблю ЧГПК❤️

,

Дуже подобається тут навчатись. Креативні та розуміючі вчителі.. Кожного року коледж змінюється, і тільки у кращу сторону. Це чудове місце для творчих людей. Ніколи не пошкодую, що обрала саме цей заклад. Рекомендую тут навчатись усім.

,

Заклад 4/5, викладачі хороші

,

, коледж - це любов. Дійсно, вчитися важко але результат вартий того. Навчаюся вже 4 рік тут і не уявляю свого майбутнього життя без нього. Буду дуже сумувати і плакати за ним...

,

Коледж - супер. Хороші викладачі і розумні студенти. Люблю цей коледж)

,

ЧГПК - найкращий заклад освіти,чудове місце для розвитку творчості. Тут дійсно ми отримуємо багато потрібної і корисної інформації. Люблю цей коледж))

,

Коледж випускає студентів з великим багажем знань, вчителі вимогливі та розумні, саме тут є і потрібна практика з дітьми, обожнюю і буду сумувати(

,

Коледж - супер!!! Спочатку було важко, але згодом все змінилось))) Різні змагання, конкурси, святкування... щотижня щось відбувається цікаве. Не шкодую, що обрала саме цей заклад!

,

Закінчила цей заклад у 2014 році. Коледж з кожним роком змінюється лише в кращу сторону. Викладачі найкращі, ті знання які я тут здобула запам'ятаю на все життя. Тут одна з найкращих баз освіти адже так ґрунтовно та доступно як тут навчають немає майже ніде! Не вірю тим що пишуть за хабарництво, адже за 4 роки жодного разу з мене не вимагали за оцінки нічого!! Надіюсь коледж буде процвітати і надалі адже він заслуговує бути одним із найкращих в Україні! Якщо хочете дійсно здобути знання то вам лише сюди! Рекомендую тут навчатись усім!!!!!!!!

,

Заклад супер! Щиро рекомендую !

,

Колеж всебілше паде в очах студентіу. Особливо вчитилі. Я вчуся на музичному на 2 курсі і хочу пошкаржитися на всіх дурних вчителів які уже діштали і особливо вчителькка укр.літиратури. Вона знає! Вона нашшу групу терорезує, засьтавляє вчити то шо непотрібно обзиває нас і погрожуєть що ми недовчиммося до 3 і 4 курсу і нас відчисьлять і ми ганбимо іі. Шо ми дурні і ми незможем нічо здати і натакає на хабар. Вона дісттала нас усіх. І це вона неможе нічого навчити.І через такіх вчителів відпадає охота далше учитися в цьому зякляді!!!

,

Тепре р недивнно чого цеі коледж називають бурсою. І чого його студєнти такі замуччені..... І невдоволенні.

,

Тут спраді вчитися дуже тяжко.Наітяжче музичниккам і соціологам іх наібілше грузять. Та на іншіх спицялностях ненаббагато легше. І студентом тут сибе аж ніяяк непо чуваєш , просто затянувшаяся школа хотя в школі намного легше небо і земла!

,

Учитилі тут залякують часто батььків віккликають всьо як у школі.Батківські збори робять чуть не кождий місяць. Це ше невсе ше мовчу як вони нагло хабарі біруть і просьто встид і совисьть утратили цілком.Прамо кажуть скілки тре здати аби оцінки піднялися! Геть зьнахабніли.А вчитилька матиматики то жахх,вона нинавідить всю нашу групу непонятно за шо і зялякує каже шо ми дібіли шо ми Зно низдамо що ми вілетим післа 2 курсу! Я нечикатиму цього я самма забіру документи і ми всі і на 3 курс непідимо ізза деяких вчитилів які вже досьта нам витріпали нерви! Це несьправедливо!

,

Погане місьце дла навчаня.! Низка акредітація колеж має рівень училиша.Лучче іти зразу у виш. Нашо тут мучітись як мож зразу в унівєр пітти.А нимарнуввати час на це учілище.Це училише саме гірше в украіні....Посьтавіла б 0! Та тре 1 ставлю!

,

Жяхливе училише! Дивуся як взяглі суда поштупають. Це строжайша бурса де нагрузка білше як у вузах! Бідні діти тут дуже силно загружжені. Спічуваю тим хто тут учится мучится а діплом такий шо нігде роботи ненаідеш! Оцінка 1 бал.

,

В цьомму колежі навіть воєноі кафідри немає.І цей техникум нимає не готує подалших бакалаврів як в іших колежах тут лиш готуют молодшіх спиціалістів а ббакалавра тут нимає.Ше і викладаці тут нимають навить магистратури білшість не кажжучи вже про асьпирантуру.Чого взагалі можьна навчитися в цьому низкоквалифіковваному закладі! Оцинив би не біше 1,2 балів.....

,

Та наведіт хоть якись порядок в гурьтожітку технікума.Тутбезьпорядки учні курять пють займаються хто зня чим.А комендант требує лішень подячки хабарі. Він за гроши покриваєть тих хто байдикує і пє спиртне в гурьтожитку. Та гроши ми групою вже 3 рік здяємо а римонт ніхто і недуммає робіти ні в училиші ні в гуртожітку. І де ті гроші наші дівають?! Всудди бардак! Оцінив би 0 та мушу 1 бал натисьнути!

,

Коледж несупер.Уже мовчу про вчитилів які немають ніяккого дошвіду вікладаня.І які нимають ні аспірантурри ні магісьтратури! Чого тут можут вобще навчити.Дарма суди посьтупати......Оцінка 0.

,

Сюда в цеі заклад поштупають самі невдахи двойочники і ті хто білше нигде ниможе поштупити.Або немудрі діти з сіл забитих.Розумна людинна суда ніколи нестане поступпати!

,

Погане місьце для навчаня не ражу сюда поступатти. І дипломи дають нікудишні з якими нігде робити не можно.......!!!

,

Це училише змінилося та нев хорошшу а тільки в поггану сторону.Що тут скажжеш........

,

Недурно прошло 60 років а училище так і не змінилося в ліпшу сьторону. Лише зарузло в хабарьництві.При всьтупі платять,під час учоби платтять і екзамини здають за хабарі.Сказав би щось добре про колеж та немаєть що сказяти.Так є ви ж вибачаіте за відгукк....

,

Коледж непоганниі не кажу шо поганиі.Хоть вчитися тяжько і хабарництво тут такі є. Учитилі чи викладочі можливі ще.Але директор поганиі.якби не він я б далше тут научався і посьтавив би 5 оцінку.загалом в колежі можливо не скажу що вчитилі такі ж погані.Та лише діректор взяточник і звісьно підтримує корупцію.Позвілняв він багато хоррошіх викладачів. Рівен знань нормалниі тут мона получити.

,

Просила б вас шаноуне керивництво коледжю щоб ви навели поррядок в гурьтожитку колежа.Тут полний бардак комедант тягне взятки порядку немаєть. Це я уже моучу про то що тут потійно у дівчат все проппадає. Крадіжьки траплаются майже кожнний день. І гроші потійно стягують на ремонти.А ремонт тут робили ше десь 35 рокіу томму. А через комарі і миші вночі спокііно спати ниможливо.Тут і таракини звісьно є і щурі водятся.Квартира в комунальці одно словво. А коледж сравляє враженя простоі занудлівоі бурси.А викладачі суворі до неможливості.....

,

Сюди страшьно поштупати.Тут дуже дуже сурові учитилі староі зякалки. Вони дуже неправедливі до дітеі мучать іх.Постійно зяставлають чергувати і прибірати у ідальний.А в столові іжа повне лайно. Лише бабки плоти. І гурьтожиток в училиші нехорошій. Там ниякого порядьку німає....

,

Це звичаіне училише і нічого білшого. Воно має уже 65 років а змін не має.

,

Настояша бурса. Сувора сістема навчаня і викладячі з застарілими і неактуалними знанями. Сами вчителі дуже настирниві і чіплаються до всякіх дрібниць. Вчити багатто нараз задають. Особиво вони муштрують дитей після 9 го класу. І хабарництво тут таки є. Неражу сюда поштупати.

,

Колеж підтримуєть старі прорядки. Тут нияких зьнань недобудеш. А вчителі вобше жах,вони підтримують рядянську ситему навчаня і вихованя. Як так тут виклядає вчитель старий що є прихилником радяського союзу.Це неприпутимо!!! Як такі вчитилі будуть учити наших дітий?! А про то шо тут муштра і за коний пропуск тре втричи відробяти це я уже мовчу.Тут совкова сисьтема навчаня. Шкодую що дав своіх дітий суда учитися.Тут нема правди. Зовні училише непогане але навчаня тут обяжліве!

,

Училиче нехорьоше. Тут непочвашся студетом. Всякі лінійки вихавні години ,політфомаціі на 8-00 як у школи. Куратор достав мене, чіплається за всяку дурню. І одяг будь якій німожно носитти і чергувати у авдиторях і лінійки усякі нашо намь це?! Нашо куратор продить ті віхоуні бесіди. І зразу доносів дірекціі що впімав нас як ми курили. Бред якісь. Це таке студеське житя! Я неможу вічути себе студенкою. Почуваю себе якоюс школякою....

,

В колежі хабарі звісьно берутьь,я плятив за екзямени за всьтуп плотив. І благодійно прімусові унески обовязкові для всіх учнів коджу.....

,

Що тут вчітилі надто прідирливі. Всяку непотібну дурню заставяють вчити. Тут мона провети найгілші студєнські роки. Ще всякі моралі учителі і куратор чітають. Ніби ми дітки з 5 классу. Мені вквзуютьь чи можьна курити.... Тут я себе ніякою студеткою неможжу відьчутти. Враженя стають всьо білше негативні чим позітиуні. А на початьковіі освітті саме ваче взагалі учитися.

,

Коледж гарний. Тут звісно беруть хабарі, за вступ трете платити, за екзамени також. Я за екзамени не платила і здала норм. А директор самий найкращий)))

,

Хочу пошкаржітися на комеданта гуртожитку! Це взяточнік і здирало! Я запінилася всого ліш на 5 мінут і він не путив нас з одногрупницею до гутожитку.І ми змусені ночувати на автобусний. Він нас і слухати не хтів! А інших дівок покріває ть і то шо вони стінах гурьтожітку п'ють,курять... Та як йому чайові і взятку дают то покріває іх! А до нас потійно предірається! Не говорім що в гутожітку барьдак ужясниі. Ми будим скарьжитися на тогго комданта! Колеж нехароший!1.

,

В учілиші добра німаєть лише бабльо часто тянуть то на всяки рімонти то на фонди,блягодійні унеські які скорьше прімусові а не благодіині. Всі три рокі на рімонти бурси тянули гроши а ремоньтів ніяккіх нігде ні видко. А гроши розьікрали помижь себбе. Добре шо хоть того року місце для куриння зробіли.А так ничогго доброго в коледжи німаєть.Плохе учіліще!!! Не совет!

,

Корупция і безляд тут уже ні перші 10 рокіу.При вступі тре плотити при науці плотиш за навчаня плотиш маса гроший дерьжавні екзамини здаєш і гроши клядеш у конверт.А дирекция і виклядачі чи учителі неважно доре користают.Вони ділятся поміж себбе і ничо з цим не пробіш.Хоч діплом то тре плотити і згожуватисся з усим......

,

Попросив би насямперед дирекцию коледжу вплинути приіняти міри щодо дівчат. які курять при задному вході до колежу.Смітять окурки і лише прібирай за ними.Діло нев тому що вони курять а в тому що смітать і то багато! ......

,

Я вчуся на дошкілному виховані і тут завал. Нема нігде порядку.Всуди беспредєл. Мовчу про гуртожіток. А сама наука грузять всяким непотібом. Вчат що треба і не треба. Вчився на музичному мене віперли з музичного і я дурень зновву суда поступив на дошкілну освіту.Нащщо! Тут те сяме шо і в музичьників.Нагрузьки такоі що жестт. Далше не буду іти на 3 курс.З менне вістачить. А даллі нічо доброго нескажу.Краше промовьчу! Оцінка учише 1 бал.....

,

Не куплайтеся! Училише погане.Нічо харошого тут немаєть. Не варто всьтупатти. .

,

Корупційна павутинна всюди.Як не заплотиш в вступі в коледж бабки то не посьтупиш.Завалюють на вступнихх і особливво на державних ісьпитах.І не факт що під час учоби не тре бабки здавати. Тут немає ничого доброго я це знаю.....

,

Совкова сістема навчаня. Застарілі неактуалні знаня. Викладачі чи учителлі як іх там величати нічого тольком навчити не можуть.Дарьма змарнуєте час.

,

Погане місце для навчаня.Тут мрачно вчителі якісь як роботи весь час нарікають на житя на низьку заплату.Ніби це ми винні. Тут не має навить гарних дівчат, всі якісь некрасиві і товсті. А так цеі колеж нічим не лучче обичного ПТУ. Один бал....

,

Як це викладачі тут не мають аспіратури.Білшість з них равить не закічували магістратуру.Жахх. А директор по блату вібився на посяду. І лише має манию величі.Любить аби його величали,вихвяляли.Аби йому почесті давяли.Аби пісні йому музична группа спивала. А всіх зняйомих повляштовував на посяди.Дітей своіх зняйомих і родиців взяв по блату на дерьжавне.Дурьдом!

,

Погане училіще ничо доброго не скажу.І базу знань дає слябу.Ще хабарництво за яким стоіть дірекція колежу.Достяло постіине збіраня з студентів грошеі.Дітям що добре учать дають прездячі.Як не заплотить клядуть 3 і то ше требба побігати за учитилями.А 5 то вобше требя заплятити збір грощей.Це діректора вквзівки.Виклядачі діляся з ним хабарямі.А червониі діплом шоб дістати треба дати 2 тис.долярів. він взяточник і лиш шукає зьвідки мож потягнутти.Він нашу группу лиш третирувау шоб ми музич співали йому всяккі пісні,ми шо арьтисти пріватні.А з минулих ліш требував пісні співате. Дурьдом русалка.Каждиі день ми мали йому післа уроків вишпівувати по 2 години якшо хочим діплом полючити. Барьдак і мука що ми перижили. Ничого доброго не скажимо....

,

Ці виклядачі і директор коледжу геть зьнахабніли.Навчилися дерти бабки. Добре наживаються на чужих грьошах.Збирают гроші нібито на ремонти,в фонд кабіетів. На розбудову коледжу,на закупівлу парт, на харьчуваня,а самі крадуть собі у кишеню.Вони всі роблять оборюдки і діляся міжду собою. З студентів побори,бабло мито деруть осьобливо при всьтупі. Оцінюю хіба лиш 0 балів!

,

Постійнно тре здавати бабки на всякі ремонти.Примусьові відвідини різних платних заходів. Як не зяплатиш в карман директору коледжа то неможливо отрімати стипедіі.Хабарництво процвітає.Це правда!

,

Колеж посередний лише керывництво мені не подобається.Я непереношу його. Позвілняли масу хароших вчителів.Скіки працівників змушені були писати заяви про звілненя.Як так! Я маю вичу освіту і пішов в колеж вляштовуватися на работу,викладати біологію. А мене непривітно зустріли,неприязьно баллакали.Сто раз чітали моі виписки з оцінками діплом.До дрібничок прискіплювалися. Все завертали бо неставало нібитто якогось документа.А іншого разу взагалі нагрубили мені бо я ніби без стуку в двері зайшов. Натякали на хабар яж очі іскрилися.Почали якусь співбесіду і тупі питаня давати шо не стосуються роботи.І роздратовано прогнали мене ніби я некомпетентний ніби я балван і який з мене виклядач.Я не давав взятки і мене прогнали. Бо такі як я викладачі їм не потрібні. Я цього так не залишу! Я знайду управу на це хабарництво і неправедливість.Я донесу але й ви тут довго не засидитесь це вже я вам гарантую! Будьте певні це так вам не мине,я поскаржуся до Мін.Освіти

,

А чо тут в цьому училищі так много платити так дорогго! Це техникум а ціни як у вузі! У вузі хот професию получают а тут ні так ні сяк. Ще такі спецальності що раз нема що вібрати.Хоть би юридичну спецялність ввели,,а то нема на що судди іти! Лиш гроші вікинути. Ще і ставлаться до студетів коледжу плохо! Оціную негативно і точькка!

,

Скажав би щось хароше про коледж та нажяль не маю що сказзати! Відстой!

,

Що з того як з діпломом цтого коледжу-училища нігде на роботу не мож устроітися.Викинеш лище куччу бабла на воздух! Плохий технікум 1 бал став'ю....

,

Всьо в точку ничого доброго в цьому училищі немма.Не варто марнувети свій час.А толку з цього училиша не будеть.Добре шо я суди не поступау. Плохий технікум!

,

Научайний закляд оцінюю незадовільно. Поклав би 0 та змушений поклясти одну зірочку.Незадовійно!

,

Погане місьце для научаня. Ще й хабарьництва процвітаєть!!!

,

У колежі є працівники шо схвалюют радянську сістему научаня.Так,це жаххх!І списувати дітям не дают ні на яких екзаменах.Всьо жостко! І не дивно шо відгуки про це училище негативнні.А що ж скажати. ...

,

А таракани по стіннах в общагах у гуртожитку лазять.А щурі це вобще.І миши і мурахи крилаті чого лише в гуртожитку нема.Жахх....І стіни сиріють,лужка риплять, вікна з дешевого матерялу.Який колеж такий і гуртожиток шо тут сказятти......

,

Чесні і добрі учні тут довьго не затримуються. Ім вони невигідні.А коледж низький рівень вікладаня.

,

Специальносьті никудишні.Що це за такі факультети,,що з них де работу іти. Зробіть якісь нормальні факуйтети і спецяльності!

,

Поганий заклад,ничого доброго сказати не можу.

,

Чудовий заклад! Розумні викладачі, особливо ті , що викладають предмети по соціальній роботі. Не шкодую, що поступила, хто хоче дійсно вчитися, поступайте!

,

Дуже гарний заклаз, з дуже хорошими викладачами) особливо хочу вімітити вчителів музичного мистецтва -дуже хороші і багато вкладають своїх сил в своїх студентів.

,

Куди вони дивляться?! Хто знає чим займаються студєнти. Про вчителів окремо розкажу багато чого.А в гуртожитках студенти займаются всяким бредом.Там вживають алкоголь,наркотики, сігарети курять прямо в кімнаті.там накурено,часто бувають розборки,шум. Комендант покриває все.Ще клянчить гоші за те шоб дозволити проносити алкоголь.Дурдом! Шо робиться.А вчителі несправедливі до дітей,зразу чогось возненавиділи мою дитину.Ми заберем документи з цьоі бурьси!!!

,

Дурдом веселка! Що це за такий заклад.Навіть ремонт нормальний зобити не можуть.Стіни і стеля здається ось упаде! Відстій!!!

,

Поступив сюди з дурі,зараз жалію.Отстойна бурса,дурдом.

,

Тут шкуродери і хабарники.Ім заплати не стає і вони наліво клянчать. А бабоси то деруть добрі.А на музичному то взагалі ті музиканти якісь чокнуті.Ще підробляють нелегально. Не поступайте сюдди...

,

Не поступайте сюди! Будете шкодувати,це натуральна бурса! Тут так грузять,що жость. Багато вчити дають і то непотрібного. Займаються всяким непотрібом.Я вже мовчу про беспредєл після пар.Про бардак в гуртожитках, про пихатих вчителів. Про хамовитий обслуговвуючий прсонал. Про немиті туаєтти. І диплом цьоі бурси гроша не вартий.А ще взятки і таке ссяке.,....

,

В колежі вчаться і поступають сьюди не дуже розумні і бідні діти з навколишних сіл. А вчителі зібрані то повний відстій.Нічо самі не знають і навчити як тре не можуть і оцінюють неправдиво. А рівня знань не дають потрібного.А вчать непотріб.А викладачі музики самі не знають ничого.Сами грати не вміють.А лише вимоги непопрауні ставять.А відміників вони по блату роблять.І як почнуть комусь завишувати,а кому занижувати оцінки,бо не злюбля відраззу.Не обєктивність,і мало того офіційно збирають гроші в конверти і несуть,дають вчителям на взятку. Ще даруваня кульчиків побрякушок.Це що таке! Хіба це борба з карупцією!!!!!!!! Та почніть з себе безтолоч захланна.Ще в Європу хочуть!

,

Де вони дивяться! Тут не стезать за дітьми! Тут лиш бабки тирять! А в гуртозитках то вобше бардак! Мало шо скіни сипляся ше й крадізки усякі стаюся. В моєі дитинни обкрадали і іду і горнята і гроші пропаддали.Навіть туалетну бумагу крали! Свинюшник там ніто не убирає.ужас.А в коледжі безридєл закривают очі на сігарети,алкоголь. Наука то вчат таке шо не треба.Нагруджають всяким непотрібним.Шкодую шо я дала свою диттину в цю бурьсу.

,

Тут діє спланована корупційна система.Зі вступників беруть мито. Щоб сюди поступити тре заплотити бабло. Після 11 класу ЗНО і хабарі не проходять,но після 9 клясу екзамени вступні здають уже договоренно бабки на стіл і всьо.Щетай поступив.А на державне беруть всякий зброд який дасть на лаббу!!!

,

Це ще мовчу,що тут проводили відкриту агітацію! Агітували за Порошека! Залякували!!! Так є!

,

Бісять учителі які обнагліли до узаса.Достали вже всяким бредом страдають.А ще відкрито в конверти бабки діруть.Ми групою скидалися аби екзамени здати!!! Що не так! Не так!!!!!!!!!

,

Коледж такий до місця.Тут бурсівський кантроль,а в гуртожитку крадіжки,всьо пропадає! Речі,іжа,навіть сигарети стирили! Бардак!

,

Тупа бурса,навіть ремонт нормальний не зробять. Стіни сипляться, в кабінетах,класах хоч хтось провітрює,вонь така , потами смердить ,що задихнутися можна.Я немогу.А зимою я весь час мерз,бо гади скупі опаленя ні включчили. А в парашах,лучче промовчу,там вобше,нормальних унітазів нема,саме доробало, стеля в параші далі на голову паде. І немає відведених місць для перекуру,щоб на перерві нормально мона було покурити і ніхто не донімав.Короче бурса ,ПТУ отстой!!!

,

Тупа бурса,з якоі нема толку.Я іі не закінчила, бо нехотіла тупо тратитичас. А викладачі,учителі якісь тупорили.

Я поступила без хабарів і зараз на першому курсі. Важко,але це перший рік,думаю далі буде легше,якщо звичайно буду вчитися! Викладачі хороші,але є одна дуже строга,ще з вересня знала про неї і не хотіла,щоб вона мені попалася(вчитель математика),все ж таки вона і вчить мене. Оскільки в мене з математикою проблеми,я її не вчила і не переношу,то мушу терпіти її приниження,як і всі хто не знає математики. З рештою на математиці світ не зійшовся. Якось буде...

,

Дуже класне училище! Сама закінчила його в 1996 році, група 44 -хореографи. Велика дяка і шана всім педагогам, які вчать життєвої мудрості та педагогічної майстерності. С.Г.Лакіна- мій куратор і найкращий педагог. Та весь педагогічний колектив -супер! Творчого натхнення всім і успіхів!

,

Знання дають грунтовні. Багато чого вчишся як для професії, так і для життя. Плюсом є те, що ти попадаєш в середовище таких же охочих бути вчителями і з задоволенням вчишся з ними. Хабарі є, але можна і без них. Щодо вчителів, то мені сподобались: Ануфрієва Н.П. і Мацуєва Т.С.. Це самі ті люди, які дійсно є розумними і розуміють тебе з півслова. Коледжу бажаю процвітання, а вам, студенти, терпіння і бажання вчитись. Хай щастить!

,

Доброго дня всім.Закінчила цей чудовий заклад в 2005 році і тішуся тим ,що я провела частинку свого життя там.Але на жаль,з приходом нової влади в коледжі теперішні студенти не поставлять такого плюсу як я.Корупція процвітає.Викладач у свій час вчив мене французької мови,як тільки дізналася ,що він став директором була шокована і не тільки я...Знаю ,що там працювали і працюють мої натавники,яким низький уклін-Кікис І.В. ,Андріїшин І.Т., Подольчук О.О.,Подольчук В.О.,-з муз. відділу,А з ПО належне потрібно віддати Коцюк І.М.,Войтович О.Г.,Степанюк О.Д. Після закінчення закладу слідкую за змінами в коледжі .Шкода ,що на краще зміннився він лише ззовні...Шановний,пене директоре,дізналася про ваші плани звільнити цінних працівників,яких люблять і поважають всі крім вас .Добро завжди перемагає зло пам,ятайте про це !!!

,

Коледж супер!!! Викладачі дають більше знань і практики ніж в інших закладах. Всім хто хче працювати з дітьми раджу саме його.

,

Дурний коледж. Нічо цікавого.Офігеть,мене звідти відчислили козли.Зашибісь це триндєц.Лиш на лапу охоче беруть,взятки не даш то хана.Коледж тупий,лиш час на цю херню витратила.

,

Коледж дуже класний ! Викладачі чудові ! Вони вселяють у студенські серця любов до знань , до Батьківщини. Умови хороші, коледж дуже красивий. Навчатись у ньому -велике щастя. Усім рекомендую.

,

Директор самий кращий!!!!

,

Шуригайло Н. О. найкраща!

,

Коледж не поганий... але постійно потрібно здати гроші на різні ремонти, добровільно/ примусові ПЛАТНІ відвідини різних заходів... Не можливо отримати стипендії якщо не давати в кишеню... Хабарників дуже багато...

,

Коледж просто супер умови хороші викладачі теж лише Колубаєва хабарниця уже достала!!!

,

там прекрасно

,

Ми сьогодні здали єкзамен нікому нічого не платили, нізким не домовлялись, по ідеї пройшли.

,

Училище не погане і базу знань дає добру, але є одне но, корупція, взятки, якщо не заплатиш буде 3 - 5 балів, постійне збирання із студентів коштів дирекцією та викладачами на що ніхто не може пояснити, хочеш червоний диплом плати, як може бути 40 відсотків випускників закінчили із відзнакою коли вони незнають таблиці множення із них 20 відсотків повірте мені це правда через що я пройшла, а директор любить славу і тільки щоб його величали і плескали йому. ніколи незабуду тієї ночі коли нас підняли в гуртожитку і цілу ніч чекали під дощем бо директор має припровадити автобус. Викладацький склад і студенти які привикли не вчитись а платити.

,

Просто все шикарно...))))

,

Юрій Степанович найкращий!

,

Коледж - супер!!!

,

Училище класне,викладачі суперові особливо Сергій Михайлович Ковалів,це найкращий викладач,куратор і просто золота людина.Сергій Михайлович,ми вас любимо,в найкращий!!!

,

Коледж дуже і дуже хороший, особисто мені дав багато, хороші педагоги, які діляться знаннями) але щоб поступити потрібно багато заплатити, це дуже великий мінус , а протягом року постійно потрібно здавати на щось гроші, як не на квитки на примусові концерти то на ремонти(

,

Коледж просто супер!!!

,

Якщо чесно заклад непоганий....та ось на вступних правда завалюють!!!

,

Училище просто суперове!!! Є досить жосткі вчителі, але вони справді багато навчать!!! Я взагалі про всіх вчителів поважаю!!! Особливо мені подобаються, Оксана Казимирівна, Ірина Михайлівна, Тарас Богданович! Ганна Андріївна, Надія Олександрівна!!! А також особливу увагу хочу звернути на нашого директора він золота людина!!! Я був провинився і мене мали висилити з гуртожитку (я на вікні сидів 4 поверх), але Роман Іванович зрозумів і пожалів! А якщо короче, то Пахолок найкращий!!!

,

В училищі мені подобається..тут вже не школа але й не універ..викладачі стараються для студентів, помагають чим можуть,підтримують...тай взагалі вчитись весело...тут дійсно чогось вчать,а саме того що пригодиться у житті!

,

Чортківське педагогічне училище дійсно залишає хороше враження, а ще цінніше знання ,які так необхідні для подальшого розвитку молодого спеціаліста а все за допомогою прекрасних викладачів даного закладу. У шкільному відділі напрям ''соціальна педагогіка'' працюють дійсно чудові викладачі Савінська С.І, Гавриленко Н.М, Гаєвська Г.М . Дякуємо вам за вашу хорошу роботу та зусилля.Наснаги вам і терпіння!

,

Кулій Надія Олександрівна- найкраща просто незрівняна, любимо Вас)))

,

я вважаю, що студенти, які тут навчаються. повинні гордитися тим, що їм дано такий шанс) тому, що не ісля кожного навчального закладу є така можливість поступити в майже кожен вуз України)))

,

ШАНОВНІ МАЙБУТНІ ВИПУСКНИКИ ШКІЛ і ПОТЕНЦІЙНІ АБІТУРІЄНТИ, які з різних причин не потрапили в наше училище на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ! Приходьте в НАШЕ УЧИЛИЩЕ в будь-який день! Впевнені, що навіть "найзапекліші" шкільні прогульники захочуть ВЧИТИСЬ в ньому! І не лише тому, що в ньому працює дуже багато добрих і відданих своїй СПРАВІ професійних викладачів. Варто вам буде лише побачити нашу Наталю Василівну - НАЙЧАРІВНІШУ з УСІХ ЖІНОК – і ви самі (без вмовлянь!) захочете ВЧИТИСЬ у нас! Приходьте – НЕ пошкодуєте!

,

Вітаємо з Днем студента всіх своїх однокурсників і нашу незрівнянну у всьому, завжди чарівну і жіночну Наталю Василівну! Бажаємо їй лише позитивних вражень та емоцій, приємних несподіванок і мудрих студентів! Нехай їй щастить завжди і всюди, де б і з ким би вона не була! Gaudeamus igitur, juvenes dum sumus!

,

Наше училище – найкраще! Вітаємо нашу незрівнянну у всьому і завжди чарівну і жіночну Наталю Василівну з Днем студента! Бажаємо їй лише позитивних вражень та емоцій, приємних несподіванок і мудрих студентів! Нехай їй щастить завжди і всюди, де і з ким би вона не була!

,

Вітаємо нашу незрівнянну у всьому і завжди чарівну і жіночну Наталю Василівну! Бажаємо їй лише позитивних вражень та емоцій, приємних несподіванок і мудрих студентів! Нехай їй щастить завжди і всюди, де і з ким би вона не була!

,

Вітаємо нашу незрівнянну у всьому і завжди чарівну і жіночну Наталю Василівну! Бажаємо їй лише позитивних вражень та емоцій, приємних несподіванок і мудрих студентів! Нехай їй щастить завжди і всюди, де і з ким би вона не була!

,

Прикольно в училищі, Ракоча - найбільше вчить, я ще з пешого курсу памятаю усе-усе....а англійська - Ірина Володимирівна супер, тільки важко , важко, і ще раз важко!

,

Ніколи не забуваю колишніх педагогів: Ярмоленко Надію Іванівну.Козакову Катерину Іванівну, Пономаренко Ніну Якимівну, Макотерську Неонілу Паньківну,МатвійчукМаріюДмитрівну,ГаврисьоВолодимираІвановича,Гаврисьо Наталію Купріянівну, Коршака Петра Мефодійовича,,Білого Володимира Дмитровича,Компанійця Андрія Андрійовича, Компанієць Валентину Семенівну, Москальонову Валентину Григорівну та інш..Все ЖИТТЯ згадую з вдячністю моїх РІДНИХ ВЧИТЕЛІВ, молю БОГА ЗА НИХ , про блага та процвітання УЧИЛИЩА

,

а мені подобається_)є дуже чудові вчителі_)

,

Тут класно, а хлопцям тут просто казка, завжди в ціні (якщо не дурні звичайно ж, я про хлопців). Якщо думаєте вивчитись на педагога - сміло поступайте, а після училища - на заочно в любий інститут і на роботу. Проведете прекрасні студентські роки (думаю навіть кращі ніж в інститутах). Творчих вам успіхів та розумного вибору !

,

з першого розу як я побачила це училище мені сподобалося...

,

Викладачі супер, особливо Тарас Богданович!!!!!!!!!!

,

Викладацький склад супер, особливо Тарас Богданович!!!!!!!!!!

,

Найкращий заклад)))))))

,

надія володимирівна супер

,

Категорично і зненацька вітаємо всіх жінок і дівчаток зі святом Жінки-Весни!!! Бажаємо всім жінкам і дівчаткам світлого прекрасного свята, море квітів та посмішок. Ніколи не втрачайте бажання подобатися, бути жіночними, цікавими і привабливими, як Весна!

,

Це навчальний заклад, який дає міцні знання.Після його закінчення легко працювати у школі.Ніколи не забуду колишніх педагогів: Пономаренко Ніну Якимівну, Макотерську Неонілу Паньківну,Матвійчук Марію Дмитрівну,Гав- рисьо Володимира Івановича,Гаврисьо Наталію Купріянівну, Коршака Петра Мефодійовича,Ярмоленко Надію Іванівну,Білого Володимира Дмит- ровича,Компанійця Андрія Андрійовича, Компанієць Валентину Семенівну, Москальонову Валентину Григорівну. Вони стали для мене " хрещени- ми батьками", дали путівку в життя.Це безкорисливі,порядні, чесні,пра- цьовиті люди.Я вдячна їм усе життя за вимогливість і велике бажання збагатити знаннями своїх вихованців.

,

Вітаємо нашу Наталю Василівну з Днем УСІХ закоханих! Кохання Вам вічного і щастя магічного, сонячних днів і здійснення мрій! Залишайтесь собою, але й зміни Вам не завадять – від них Ви стаєте ще кращою!

,

Вітання Квітославі Йосипівні .

,

відмінний навчальний заклад : я задоволена , що там навчалась.

,

Найкраще училище де можна навчатись і здобути такі великі і багаті знання. Хороші викладачі .

,

Студентські роки незабутні, в будь-якому закладі!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Вітаємо нашу незрівняну Наталю Василівну з Днем студента! Бажаємо успіхів, міцного здоров'я, ніколи не засмучуватись, завжди бути усміхненою всюди і завжди! Gaudeamus igitur juvenes dum sumus!

,

Я не знаю хто може погано відгукуватись про цей заклад.Хіба що ледарі,які не хотіли вчитись.Сама закінчила його в 1998р.Своєю професійністю завдячую всім викладачам.А люди всюди зустрічаються різні.ВІДМІННИЙ ЗАКЛАД!!!

,

Я закінчила цей заклад в 2005:) Це були найкращі роки, і я провела їх в найкращому навчальному закладі. Можливо весь секрет в тому, що я навчалася на відділенні "Музична педагогіка і виховання;)"

,

А я зовсім не жалію, хоча були різні моменти: і плакала, і раділа. В подальшому хотіла б, щоб мої діти тут теж навчались, якщо не для професії, то хоч для життя... :-))))))

,

Училище просто супер, училище просто клас, поступайте ви до нас!!! Вчителі тут суперові, а директор клас. Побуринний і Безпалько будуть вчити вас. Ми студенти, практиканти, всі багаті на таланти, тож приєднуйтесь до нас!

,

А чому ніхто не пише про хабарі,які давали при вступі до училища?Чому дітей завалюють на вступних екзаменах?Адже,що грошей немає і вам тут не місце???

,

Кожен розуміє що навчати дітей дуже тяжко,та мало хто розуміє як тяжко навчати майб вчителів.Непишіть погано про тих викладачів які відають вам душу.

,

Повірте на слово найкраще в цьому закладі це його деректор.Пахолок.Р.І

,

А Юрій Степанович і Савінська дійснго чогось навчили.Дякую!Училище суперове і найрідніше.

,

Навчання в училищі - це щось!!!!!!!!!!!!!!!!Незабутні щасливі роки навчання!!!!!!!А особливо, коли ти активний і маєш багато друзів!!!Не розумію вас, колишні студенти, як ви можите погане про училище писати????Я в шоці!А Казимирівну мені не ображайте.Дуже розумна жінка.І дякуйте Богу , що там вчилися......Пака!!!!

,

Це дуже гарний заклад

,

Вітаємо нашого куратора Наталю Василівну із світлим святом Великодня! успіхів вам, міцного здоров'я і нев'янучої краси!

,

Найбільш людяна, досить мудра і хороша людина - Інна Петрівна

,

Наталія Василівна - найкращий викладач і найчарівніша жінка!

,

Наталія Василівна - найкраща і найчарівніша!

,

не зрозумієте поки не закінчите його самі...3-4 курс найкращі рокми мого життя!! Пахолок Р.Р. - ВИ СУПЕР!!красивий, гарний, розумний, винахідливий, цікавий, най най най....ВИПУСК 2011...МИ ВАС ЛЮБИМО!

,

Це училище - супер!!! А головне,що усі в ньому дружні, і йдуть на зустріч один одному...Я не хочу покидати стіни цього закладу...

,

Я закінчила це училище в 2010 р. і ніскільочки не жалію, що там вчилась. Зараз навчаюсь в університеті, що хочу сказати то не училище, і ніхто тут не панькається.... Поступайте в ЧПУ :-)))))

,

Тут просто чудово, поступайте не пожалієте.

,

Наше училище суперове!!!!!!!!!!!!! А СП взагалі супер!!!!!!!!!!!

,

погане училище... суто мені не сподобалось..(

,

погане....

,

варто посткпати, я сам закінчив сп в 2007 році

,

училище просто супер, а сьогодні щей випускний це підтвердив

,

Про Казимирівну підтримую!!!

,

Я вам скажу так, немає найкращого навчального закладу у цілому світі, бо у кожному є свої плюси і свої мінуси)))) Щодо цього училища можу сказати, що викладачі досить нормальні, якщо прислуховуватися до їхніх порад, можна багато чого навчитися, найважливіше подумайте собі наперед чи ви дійсно хочете бути педагогм. Я є студентка 3 -го курсу, була безліч разів на практиці, це не так легко як здається)))) Ну загалом нічого поганого сказати не можу!Усім хто буде поступати -Удачі!!!!

,

Викладацький склад супер.Крім Помозибіди,жахливий і підлий викладач.

,

Погане училище. не повторюйте моїх помилок.

,

Ні в якому разі не поступайте на соціального педагога. Пожалієте. 1

,

Це саме найкраще училище!!!!!!!!!!!!

,

Хочу сюди поступати на соціальну педагогіку...підкажіть чи варто???

,

Найкращий заклад!


Оставить отзыв

Все колледжи в Черткове, а также репетиторы в Черткове

Также в Черткове