Винницкий технический колледж


  • Винница · Хмельницкое шоссе, 91/2
  • (0432) 51-33-81
    (0432) 60-46-25
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Провчившись два роки,у мене склалося досить хороше враження про коледж.Викладачі приємні та відкриті у спілкуванні. На парах все чітко зрозуміло, пояснюють все навіть більше.Також є хороші консультації після пар , якщо шось не зрозуміло,це взагалі чудово адже можна дізнатися набагато більше так як мало часу дається на пари.На дистанційному навчанні морально трішки важко навчатися,але нам дають усе щоб ми мали знання. Звісно трішки важко,але це все на нашу користь.Прийшовши у наш коледж все таке було чуже,але за ці роки,він став для мене рідним,з яким не хочеться прощатися. На мою думку , викладачі оцінюють справедливо, також цінують і наше старання а ми їх труд❤️ Хочеться дуже подякувати їм за це!Адже я набагато більше дізналася за 2 роки в коледжі,ніж 9 років у школі.Тому хто думає вступати ,я хочу з впевненістю сказати що ви не пожалкуєте якщо вступите саме в наш коледж! Враження супер! Рекомендую!

,

Дуже дивують попередні відгуки... Чесно...Коледж, який дає знання тим, хто хоче їх взяти. Після школи - відчуваєш себе тут самостійною, потрібною, вагомою. Так, дійсно, є викладачі до яких потрібно "підлаштуватись", але ж так і в майбутньому професійному житті - немає ідеального колективу чи ідеального керівництва. Така собі "школа життя". Але загалом викладачі сильні, дають гарні знання, і студентів які дійсно цікавлятья навчанням ніколи не оставлять "в стороні", додатково можна відвідувати безкоштовні факультативних курси - так що не потрібно роповідати, що тут "ллють воду"... А чого варті усі можливі гуртки - вибирай кому що подобається - театральна студія, постмодерн, волонтерство, спорт... і все безкоштовно. Так що це дуже класний навчальний заклад. Пишаюсь тим, що тут навчалась!!!

,

Отличный колледж, нормальные знания дают.

,

1 зірка і це ще багато! Приймальна комісія - це взагалі жах не бачений! Неорганізовані, пообіцяли перевірити вступні іспити за 2 дні а то й раніше, натомість перевіряли 4 дні!!! Жах та й годі!:( Не раджу...

,

На парах льют воду и рассказывают истории из жизни, саму информацию преподносят максимально сложно, чтобы вы никогда не поняли её. 99% преподавателей дилетанты, которые сами не знают предмета и читают его с листочка, как это было на дистанционном обучении)) Проводили пары в которых просто открывали статью (которую итак было видно студентам) и читали её вслух в течении пары. Постоянные угрозы и унижение со стороны преподавателей. Колледж ужасный, если хотите чему-то научиться - учитесь сами, получите эффект намного лучше и быстрее, и не потратите деньги. Если же нужен диплом, лучше уже идти на заочно, но учиться при этом самому, здесь же вас лишь заставят зубрить ненужную информацию.

,

Я навчалася до 2018 року. Економяка під-тва Є курси для підготовки до вступу. Сильний викладацький склад , котрий дійсно хоче навчити. Для інногородніх студентів гуртожиток. Багато заходів та гуртків. Для випускників проводять зустрічі із університетами , де можна здати пробні іспити . Особисто я отримала масу знань , вмінь та навчилась самостійності. За 3 роки навчання -жодного хабаря. Навіть на держ.іспиті підійшла викладачка і запропонувала допомогти із працевлаштуванням. Тому можу із впевненістю рекомендувати.

,

Таке лайно, що шкода розповідати. Тут багато відгуків, тих хто закінчив його в 50-60 роки і вже на пенсії, тоді можливо було добре, а зараз це й не бурса і ні в якому разі не вуз. У вас буде тонна мукулатори списанної від руки, бо навіть на дистанційному навчанні примушують по кожному предмету переписувати лекцію, яку викладачі скидають, а потім відправляти їм фотки. Завжди питають тільки те, чого не задавали. І нічого, абсолютно нічого не вчать.

,

95% процентів того,що викладають вчителі нікому непотрібних знань,які ніколи не знадобляться в реальному житті.Якщо ж дитина хоче вчитися,то вчителі всіляко відбивають бажання занижаючи оцінки.Але ,чому дивуватися в краіні схожій на цирк.

,

Тупо дай бабла. На все вопросы игнор. Как хочешь так и вертись. На дистанционке преподы самоизолировались от студентов. Все, что было на дне открытых дверей полнейшая ложь. Реклама хорошая, а коледж отстой... Загубите жизнь. Все чем вы будете заниматся, это переписыванием биографий по зарубежной и украинской литературе, и готовтесь полностью переписать Ющука "Практикум". Прислушайтесь. Все хорошые коментарии оставленные либо очень давние, либо оставленные бессовестными детьми преподов. Спасибо каждому, кто прочитал

,

Скажу честно - думал, что здесь более-менее норм , а тут .......:((( без комментов вообще........ жжжжуть .... попортите себе и своим детям жизнь, если подадите документы сюда.........потерянный рай

,

Коледж - лайно 90% всього, що ви тут будете вчити - ви ніколи не використаєте в реальному житті Більшість учителів веде предмети жахливо Не рекомендую сюди поступати

,

Скажу то, с чем сталкивался каждый студент в ВТК - это взятки,за пол года 500грн на коледж просто так + ещё нужно сдавать деньги в итоге на бесплатном получается где-то 2000-2500 грн в год просто так. Ещё хочю сказать что не стоит сюда поступать, так как на ЗНО очень сильно валят, что бы вы остались ещё на 2 года- у них есть мотивация- студенты почти все будут закрывать сессию за деньги вот так вот коледж и живёт. Не советую сюда идти, лутше уж остаться в школе на 10-11 клас, так как ничем особым не отличается!!!

,

Коледж непоганий. Хто хоче вчитися-прийдеться докласти багато зусиль, але на високі бали не розраховуйте. За період, що навчаюсь, не заплатила ні копійки. Підготовка до ЗНО-не дуже. Потрібен або репетитор, або платні курси. Окремо про викладача математики. Знань не дає, користуючись положенням(працює в коледжі з 1968р.) психологічно принижує дітей,використовуючи при цьому ненормативну лексику та виконуючи неправомірні дії, чим, на жаль, ставить під сумнів репутацію даного закладу. Найгірше те, що ти мусиш проковтнути всі образи, інакше самі розумієте...В гуртожитку гаряча вода є лише під час опалювального сезону, далі- забудьте, не кругом помінені вікна,але атмосфера хороша, студенти дружні, дисципліна підтримується, працівники чемні та привітні.

,

Дуже сподобався коледж, але в нього пруть всі кому не лєнь. Більшість студентів не зацікавлені в отриманні знань. Для тих, хто все ж таки хоче вчитися викладачі завжди знайдуть час та ресурси. Немає такого, щоб заставляли платити гроші. Все можна здати самому і тобі навіть допоможуть. Багато коментарів про хабарництво. Я вважаю, що коли 80% групи взагалі нічого не роблять і їм немає за що ставити навіть 3 і ці студенти самі гроші носять тільки щоб їх не відрахували не брати хабарі було б дивно. Рекомендую коледж для початку кар'єри.

,

Навчався на радіотехнічному відділенні після 8-го класу (1985-1989). ВТЕП - це пуnівка в життя.

,

Перешел на 2-ой курс (ОК). Колледж не плохой, но есть некоторые минусы, а именно: 1. Есть очень странные учителя, которых реально стоит опасаться (если вы ей не понравились, про нормальную оценку независимо от знаний можете забыть). 2. То, что мне не нравится больше всего, так это тупизм одногруппников. 90% моей группы не заинтереснованы в программировании, хотя поступили на такой факультет. Скорее всего это чисто мои придирки, но всё же. Пока минусов не нашел. Через год оставлю ещё один отзыв и скажу, что поменялось во время обучения на 2-м курсе. P.S. Я не живу в общежитии, но судя по тому, как мои знакомые про него отзываются - оно не самое лучшее.

,

Збираюсь поступати. Після прочитаного і відчутно на курсах - розчарування. Гроші за курси взяли і не малі 2000. А навчити не можуть. Обзивають всіх.

,

Вниманию родителям самый побор начинается со второго курса,нагло и в лоб и суммы космические.Осадок негативный

,

Коледж жах,гроші,гроші,гроші.Поваги ноль,ігнор.

,

Загалом коледж приємний по першим коментарям , але насправді він зовсім їм не відповідає .Головна причина цієї оцінки гуртожиток який знаходиться на "самоврядуванні" ціни які по невідомим обставинам ростуть з кожним семестром в гору .Але в порівнянні з іншими "колоніями" коледжами прекрасної вінничини він є найкращим .

,

Колледж хороший НО Избегайте общаги. Сдирают деньги за все, с каждым годом дорожает, гарячей воды нету, даже в отопительный сезон.

,

Ті, хто хочуть отримати знання - отримають їх. Ті, хто звик не вчитися - нічого корисного, як і з будь-якого іншого закладу не отримають. Не все гладенько, але загалом дуже пристойний коледж та викладачі. Зі школою - не порівняти. Адекватне оцінювання, допомога та вимоги. Не розумію психозу щодо відробітків (можливо це так важко для тих хто і дома не звик працювати), і як багато таких, цікаво мені... хто в 14 років в коледжі вже навчається? :) Більшість питань можна вирішити без матеріальний вкладень, хоча є і виключення. Підготовка до ЗНО значно вищого рівня, ніж у школі.

,

Відучився 4 роки у цьому НЗ. І загалом ніби все нормально, так, поверхнево складається хороше враження, але у ВТК є просто "черпак дьогтю"! Перше з чим ви зіткнетесь - це "відробітки", де вчорашніх школярів змушують повний день працювати як різноробочого (щоб ви розуміли, бетон для огорожі коледжу, возили і замішували 14-15-річні діти) Як вже писали - "деруть бабки по-чорному". Постійно на щось потрібно здавати. Хабарі - окрема розмова, навіть "розумникам" іноді потрібно платити щоб просуватись далі. Ті студенти які "не тянуть" знання, замість допомоги, отримують заганяння в ще більшу яму щоб схилити їх до хабаря. Конкретні прізвища назвивати не буду, їх уже написали нижче. Є хороші спеціалісти і люди у викладацькому складі, але таких меншість. І не ведіться на байки про працевлаштування і ті казки які розповідає адміністрація. Рекомендую пошукати альтернативи перед подаванням сюди документів, а ще краще - закінчити 10-11 класии і одразу в університет, по грошах те саме вийде.

,

Ви мені зіпсували житяяяяяяя"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Я б хотел вам рассказать об учительнице английского языка. Вообщем учитель понимает предмет и хорошо его объясняет но есть множественно причин по которым она просто невыносима и на Ее папах не возможно высидеть! 1-резкая перемена настроения 2-очень много кричит на студентов причём не по факту ! 3-у некоторых студентов появляется мнения что она стоит где-то на учете в психиатрической больнице 4-учитель собирает деньги на какие-то олимпиады и если кто-то не задаст она придирчиво будет относиться к студенту ;( 5-у неё есть любимчики которым она ставит оценки с потолка а не любимчики которым ставит просто плохие оценки без проверки знание !

,

В цілому коледж був би нормальним, якби не ГУРТОЖИТОК. Якщо можете, то йдіть жити на квартиру. Гроші дерут за все, що тільки можна. Проживання постійно дорожчає, а умови не покращуються. До того ж окремо деруть гроші за електроенергію і охоронців, якщо лише й можуть , що після кожного слова матюки вставляти. Крім того у гуртожитку є вихователька та паспортичка, які тілки й роблять, що втручаються в особисте життя студентів. Ремонт ви робитиме самі, а виселити вас можуть у будьякий момент. до того ж 6 раз на рік ви маєте ПОСИДІТИ ДОБУ НА КОРИДОРІ(це там таке чергування) і байдуже, що пропускаєте через це пари чи не поїдете додому. У кімнатах таргани,толком нічого не ремонтують, гаряча вода лише взимку і то не завжди, + платити 110 грн за холодилник , який ледь працює. Тікайте звідси!!!

,

Пацани не вірте коментам що хвалять коледж цей вони лживі я сам їм повірив поїхав вчитись в же 3 рік вчуся ще ні одного пацана ніразу не чув що цей коледж понравився большенство шкодують що вобще тут навчаються з кожним роком цана за залік дорожає на першому курсі до до 100грн на другому є педмети заліки доходять до 500 грн на 3 курсі до 900 грн доходить за залік і це в жаочном міділені а на стаціонарі то вобще капец на заочном дешевше тут толька время і денги впусту потратете і спеціалістами не станете лопата і то більше навчити може

,

В коледжі одне хабарництво. Знань ніяких не дають, лише вимагають (щоб грошей збити). Адміністрація в повному неадекваті.

,

Коледж просто супер!!!

,

Найкращий коледж!!!!! Вчуся на першому курсі, але вже зрозуміла: в цьому коледжі потрібно вчитися . Якщо шукаєте коледж щоб отримати диплом вам не сюди. Я не відмінниця , але вчуся нормально, на стипендії. Можу сказати одне якщо ви плануєте так само як і я вчитися не на відмінно, а так щоб не злетіти зі стипендії то вам не буде складно, і головне робити хочаб половину з того що задають. P.S. Я навчаюсь на ЕП

,

Отличный колледж был. В институте такой базы не давали, как там...

,

коледж дуже класний

,

Хочу поступати коледж хороший!

,

На перший погляд норм коледж ... Але спихають сильно при вступі на інші спеціальності ... Менш популярні.

,

закончила колледж в 1996 году. только хорошие воспоминания и слова благодарности педагогам. За 4 года обучения никому ничего не платила, закончила хорошисткой. Учителя требовательные, но мы и учили. Просто так ничего не было. Была и практика, и отработки, и кто помнит колхоз 2 месяца. Было классно. Сын подрастает. Может и он попробует поступать в мой колледж.

,

Что я вам скажу, если вас интересует окончить техникум ради "корочки" -милости прошу. Преподаватели - отзывчивые, если нужно помогут : Непыйвода, Харченко, Богомолов !, Трояновська, Бородай, Захарченко, Никитюк, Домишкан, Росахатська. Весьма рекомендую сторонится таких как: Загоруйко, Можаева, Полищук (обоих), Погосян (без денег диплом завалит), Колесник (семейная мафия друг к другу отправляют бабло сунуть). Остальные преподаватели которые меня обучали за мои 4-ре курса которые не попали в списки или мало значимые, или абсолютно некомпетентны. Бывший студент отделения ОК-а окончивший учебу в 2013 году. З.Ы. Для людей которых интересует именно практические знания - не рекомендую поступать в этот колледж, так как теория и та не на высоте.

,

Хароший коледж поступайте

,

хочу поступати шукаю хороший коледж відгуки нормальні поки він в мене лідирує

,

Закончил в 2007 году, колледж просто отличный, преподы супер. Взяток за 4 года не давал, только купил один раз пачку бумаги (лентяй), а так учился отлично. Требование очень высокие, так что те кто просто хочет поставитьо чередную галочку в учении - поступайте в ПТУ P.S.:учение труд а неученье тьма!

,

Закончил колледж в 2014 году РТ. Колледж супер, преподаватели супер.Советую всем - не пожалеете)

,

вот заканчиваю в этом году колледж , отличные преподаватели , кафедра финансов отличная , все преподаватели толковые с умом .

,

Колледж просто супер, учителя добрые и отзывчивые, общежитие близко. Закончила в 2013 году, очень скучаю за всеми.

,

Закончила этот колледж в 2004 году,замечательный колледж и замечательные преподаватели,я могу сказать,что это заведение дало мне путевку в жизнь,на сегодняшний момент я занимаю очень хорошую и высокооплачиваемую должность и с теплотой вспоминаю годы проведенные в этом замечательном месте и годы проживания в общежитии..сейчас наверное мало кто вспомнит гром-бабу, в хорошем смысле, Лукиничну (комендант общежития),которая к сожалению уже на небесах,или дискотеки у Телефуса...надеюсь,этот преподаватель от Бога здравствует...в общем..сильная база и отличный колледж.

,

работал там 8 лет назад, сменил много направлений и проффессий, но кажу лишь одно: кто хочет учится - учись, не хочешь - уберись, и нечего осквернять труд тех людей, кто отдает вам, уважаемые, столько времени, за те гроши что платит государство. Берегите и цените это учебное заведение.Честь и хвала его преподавателям!!!!

,

вчуся і подобається)))класні прєподи))

,

Тоже хочу поступать в техникум,коментов вижу больше хорошых

,

хочу поступать

,

Найкращий коледж Вінниці. Закінчив у 2009 році(ТО відділення).за час навчання не дав жодного хабара, тому люди , які пишуть про високий рівень корупції- справжні дебіли.

,

Найкращий коледж у м.Вінниця, один з найкращих в Україні!!!

,

Мні нравицяра цей заклад

,

ВТК THE BEST!! Действительно очень хорошее учебное заведение. Преподы просто супер. Взяток не берут в основному, есть правда несколько уродов, которые немного тянут, но как без них. Обучают очень хорошо. База даных на самом высшем уровне ( притом на всех факультетах без исключения ). Закончил в 2011 году. Не жалею ни про что. Нашел настоящих друзей.Лучшие годы моей жизни..

,

На мою думку чудовий навчальний заклад!

,

Cool!

,

В колледжі навчається мій син . Він задоволений , що вчиться на тій спеціальності, яка йому подобається (ОК). А я задоволена двічі- він не гуляє в 10-11 класах , а дійсно отримує знання, які не одержить ні в одній середній школі, Взяток не беруть , а ми не спішимо давати , тому що у дітей є знання, то для чого. А саме головне- дисципліна в гуртожитку. Не задумуйтесь, поступайте у ВТК. Там викладачі працюють як при соціалізмі-"потрібно навчити і перевірити, що я навчив"

,

а чи можна після 11-го класу вступити в коледж на обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж?

,

Коледж отстой, очень желею что сюда поступила. Вокруг одни взяточники. Все слухи про этот коледж-вранье, Матери поберегите деньги.

,

ВТК не просто коледж..... тут пройшли мої найкращі роки життя. Він дозволив мені розвинутись не лише як спеціаліст-фінансист, але і як особистість. Всім раджу вступати саме в цей коледж!!!

,

в цьому коледжі навчається моя донька , вона задоволена, що вступила в цей коледж. Там розумні і чемні викладачі, дають гарні знання,дуже гарно все пояснюють, і навчається вона навіть дуже добре. Взяток ми нікому не давали, а поступили по своїх знаннях. Дехто пише , що навчаються одні селюки, то насам перед хочу сказати, що багато наших вчених теж з села. Ми проживаємо в місті, але люди, які ділять місто і село вони погано вихованні і нехай копне в глибинку своєї родини то побачить, що він теж має сільське коріння. А ті люди. які нічого не вчать і не хотять вчити напевно і дають взятку, щоб викладач поклав в залікову книжку цьому баранові оцінку, а тепер він кричить, що всі беруть взятки,а він такий "розумний" міський і крутий навчався разом з "тупим" селюком. Р.S. Я теж народилась у селі і цим пишаюсь. Р.S. будьте чемними один до одного і поважайте людей, не залежно міський він чи селюк.

,

не поступайте, навіть і не думайте

,

Я сам там вчуся і мені дуже подобається!!!=) Викладають чудові викладачі, тому вчитися справді цікаво.

,

В житті довелось пройти (не рахуючи школи) чотири навчальні заклади. Так от - маючи вже другу вищу, я називаю alma mater саме ВТК. Як і мої друзі, які після коледжу вчились в університетах. Тут нам дійсно дали потрібні знання, навчили нас говорити, виражати свою думку. По закінченні коледжу ми перевелись(на 3 курс) в університет, і там (хаха) з'ясували, що всі лабораторні роботи нам тьху - поки тамтешній третій курс лише вникає в методичку, ви вже все зробили і забулись. Щороку збираємось і приїжджаємо в гості нашого класного керівника Коледж дає базу - це чудовий щабель для подальшої освіти. Я дуже радий, що не сидів в 10-11 класі. P.S. ми дійсно не давали хабарів. P.P.S. "бывшый студент" - був у групі в нас один такий, теж кричав, що навколо селюки. Він тепер, кажуть, модний - носить кепку і миє автівки.

,

Дуже гарний коледж. Задоволена, що вчився в ньому

,

Коледж просто отличный. Сам учился на автоэлектрика. Преподаватели супер. Советую поступать всем, не пожалеете.

,

Колледж такой себе!База знаний не очень...условий для обучения мало!!!70% всех студентов одни селюки!!

,

Обучение супер!!!! Я горжусь, что получала образование в этом уч.заведении, хотя не работаю по специальности. Советую всем!!!

,

кулл)

,

ЕА-супер,поступай не пожалієш.

,

норм

,

Фуфло полное. Без взяток ни один экзамен невозможно сдать

,

Дуже гарний коледж. Задоволений, що вчився в ньому

,

Коледж просто супер!!! Чудесные знания дарит наш коледж и розкрывает творчиские способности студентов!!! Море поездок,концертов и интересных событей!!! (и нету некаких взяток,даже понятия о таком вопросе ни стоит, в отличии от других учебных заведений) !!!!!!!!!!!

,

мені подобається....

,

офигенній коледж

,

Більше зірок не заслуговує

,

Можно себя проявить и без денег. Класные преподаватели!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

учусь сам и советую поступать всем)

,

крутий коледж

,

не то...

,

Коледж хороший!!! Викладачі супер, а головне, що дають грунтовні знання, і цим можна пишатись!!!! Поступайте, НЕ ПОШКОДУЄТЕ!!!!

,

Поступайте!!! Не пожалеете!

,

Классный колледж!

,

Класный коледж! У них уже давно поменялся номер телефона. Новый номер: 51-33-81


Оставить отзыв

Все колледжи в Виннице, а также вузы в Виннице, курсы в Виннице, репетиторы в Виннице, работа в Виннице