Вінницький технічний коледж

Винницкий технический колледж
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

86
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчання в ВТФК було цікавим, але не легким. Деякі викладачі можуть розповідати про своє цілу пару і навіть не пересіктися з темою заняття, але все-таки БІЛЬШІСТЬ відповідальні та розумні, знаючи свій предмет, люди. Навчаюсь на факультеті Комп'ютерної інженерії, деяких предметів не вистачає, адже напрям дуже широкий і ми все вчимо поверхньо. Але при бажанні можна контактувати викладачем та вчити щось більш глибоко.

,

Прочитав усі відгуки. Коледж має багато позитивних сторін. Хто реально бажає вчитися та отримувати знання - знайде себе тут. А хто прийшов для розваги та просто протерти штани - буде писати про хабарі і поганих вчителів. Вчитися завжди важко і не має легких шляхів щоб одразуж стати якісним спеціалістом. А у ВТФК окрім навчання, вам допоможуть і в інших напрямках: секції, гуртки, факультативи. Просто потрібно докладати зусиль. Проблеми є у гуртожитку, але вони цілком зрозумілі за таку низьку ціну. Гуртожиток не фінансує держава, він на самообслуговуванні. Щодо поганих вчителів, тут дійсно варто адміністрації провести контроль та профільтрувати. У цілому, позитивне враження від навчання. Дякую коледжу за науку та досвід.

,

Ну такоє=( Раджу краще піти в 11 кл,а потім у якийсь універ, ніж тут калатати 3 чи 4 роки і потім непонятно, ким вийти звідси. А ті суперпозитивні відгуки, шо отам нижче, такі красочні, шо навіть і не впізнаєш шо це про втк все пишеться, такі вже розписують дефірамби цьому училищу, що аж млосно робиться. Насправді там все не так весело й щасливо, на жаль....

,

Поступаючи у коледж очікувала менш приємного,аніж отримала насправді. Загалом можу сказати,що хто хоче вчитися,той вчиться,як на мене мінімальну оцінку можна отримати без вагомих зусиль,викладачі привітні,добрі,відзичливі,є й такі,що їхня поведінка бажає кращого. Робота під час дистанційного на рівні,дисципліна та відвідування контролюється класним керівником,старостою та зав.відділенням. Мої враження від коледжу неймовірні,однозначно раджу поступати у ВТФК. Щодо гуртожитку,то вцілому наче не погано,але за рік в гуртожитку надмірна увага була наділена всім які проживали,а саме те,що коли ми заселялись нам надали певні умови, не найкращі,проте коли почали вихователька ходи і перевіряти чистоту кімнати, почалась не аргументовані та безглузді слова з її сторони

,

Коледж - це одне з прекрасного, що було зі мною з 2012 по 2014 рік. Вчителі дійсно хотіли навчити. Навчалася на факультеті ЕП. Вчитися тоді було не важко, але зусилля прикладати треба було завжди. Ніякі хабарі не давали нікому. В коледжі розвинена спортивна база, є спортивні секції. Жодного разу не пожалкувала, що пішла вчитися саме в ВТК. Проживала в гуртожитку. За нього можу сказати, що умови не самі погані, вода, світло і газ були завжди. Зимою в кімнатах було тепло. На кухні їжу готували щоденно і всім були задоволені. Ремонт бажав кращого, але можна було для себе зробити такий, який хочеш ти. Навіть після гуртожитку залишилися дуже хороші враження. Всім, хто думає поступати, скажу так....Краще вчитися в такому коледжі ніж в школі це однозначно. Кому не сподобається, можна після 2 курсу також здати ЗНО як зі школи і піти вчитися далі, а можна отримати молодшого спеціаліста та довчитися. Коледж рекомендую!!!


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Вінниці, ЗВО/ВНЗ в Вінниці, курси в Вінниці, репетиторів в Вінниці, роботу в Вінниці.