Винницкий транспортный колледж


  • Винница · ул. Некрасова, 28
  • (0432) 26-32-05
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Колледж не плохой. К сожалению работники с гнильцой. При эвакуации пришлось обратится с просьбой переночевать в общежитии. На что дежурившие в воскресенье 6,03,2022г в один голос врали что нет условий воды тепла и электричества. В тот день ракета упала на Винницкий аэропорт. Мы двое суток ехали в машине. Уставшие и голодные. Ночевали на трассе в машине. Было холодно. Бензин экономили так как заправки не работали. Просили ночлег хотя бы для женщин и детей или просто принять душ и приготовить пищу. Деньги предлагал. Тетрадочку потеребили со списками кто когда приедет и отказали. Как же пустить, ведь увидят что все есть. Вот так. Я на повышении квалификации там был. Может еще когда буду. Подойду в глазки посмотрю тем дежурным)

,

Всем привет. Закончила колледж в 2012 году. Огромное спасибо всем преподавателям.

,

ужасный коледж объясню почему, зачем группам давать анонимный тест а потом делают всем нервы не поступайте!

,

Закінчила цей коледж цього року. Отримала спеціальність " Лісове господарство ". Я б з задоволенням поставила б ці 4 роки на " повтор". Можливо, хтось пише ,що не задоволений і " обливає " коледж і викладачів брудом, але я думаю, що це досить негарно зі сторони студентів ( бувших теж)! Адже, хто хоче навчатися і отримувати знання на повну, тому нічого не завадить! Кожен з викладачів ( на нашому відділенні точно),викладався на парі, на всі 1000% ,аби вкласти в наші голови якомога більше знань і випустити нас добрими спеціалістами. Усі висококваліфіковані,чуйні,справедливі,розуміючі! Особливо дякую Варгатюк Олічці Володимирівні - за те, що не тільки навчала нас своїй предметній дисципліні, а й стала для нас подругою ( а це надзвичайно круто, коли викладачі молоді, перспективні, розумні, і прекрасно ладнають зі студентами)! Загалом, я з впевненістю можу сказати, що цілком задоволена, що навчалася в Вінницькому транспортному коледжі. Дякую!

,

А мені подобається Вінницький Транспортний Коледж, хто прийшов вчитись той отримує знання, а хто косить від армії, або вибачте за слово прости Господи,.... То їм всерівно де Не вчитись і коледж тут ні дочого!!! Викладачі суперові Своїми силами шукають методи і способи щоб цікаво проводити заннятя..... Особливо подобається спеціальність "Лісове господарство" Ви найкращі❤️

,

Теж мала щастя навчатися в даному закладі, роки пролетіли дуже швидко, корисно, цікаво та насичено. Старанно навчалася, викладачі завжди протягували руку допомоги. Роки проведені в даному навчальному закладі пройшли не даремно.....

,

Нормальний коледж! Хто бажає отримати знання той отримає і без хабарів! А хто не хоче читати і бажає отримати диплом, а не освіту хай платить!!!!

,

Не одне покоління моїх рідних закінчили цей навчальний заклад! Я особисто вдячний працівникам коледжу за те, що вони роблять! На сьогоднішній день я працюю на УЗ та маю зарплату та роботу та за це все я завдячую Вінницькому транспортному коледжі. Рекомендую заклад тим хто дійсно хоче здобути освіту!!

,

Все чудово

,

Жахливий навчальний заклад! Знань не дають, постійно вимагають гроші.Нікому не раджу

,

Як тільки прийшла в коледж мене обрали старостою, проте не довго це продовжувалось оскільки я не відносилась до группи людей які вилизували зажраті сраки викладачів, і мала свою думку. Ніякої людянності в викладачів, один з них навіть дозволяє собі" лапати" дівчат і при всій группі приглашати їх до себе на чайок. Я втекла з того аду і жодного разу не пошкодувала. Зараз маю свій бізнес і задоволенна життям. Проте після цього коледжу мені і моїм батькам довелось ходити до психологів на протязі пів року. Зав відділення доводили до того що я втрачала свідомість прямо в кабінеті. Вчителлі загнобили мене через те що я жодного разу недала взятки і мала свою думку що до цього. А і ще, документи мені віддавали на протязі 2-х місяців. " Ви тупорилі вівц" ми слухали це кожного дня. Дуже багато чого можна ще розповісти. Батьки не дайте своїм дітям навчатись в цьому кошмарі! Воно того не варте, ваша дитина звідти вийде зажатою, і буде працювати касиршою на вокзалі.

,

Для того, чтобы получать стипендию, нужно попасть в определенное количество процентов. У меня были все 4 (по 5-бальной), а стипедии не было. Соответственно нет мотивации рвать одно место за хорошие оценки. Если у вас нет родственников при должностях на жд, нечего и ступать сюда. Будете учить кучу ненужной инфы про жд , а работать кассиром на вокзале. Так себе перспектива.

,

Шарага полна колхозников. За курсовую можно башлять официально, написав заявление. Курсовая от руки - мы в 19 веке ?? 4 курс- выкачка денег. Приезжает зажранная комиссия на защиту диплома и каждый должен скинуться по 500 грн на стол.Скандального препода так и не могут уволить. Многие позволяют себе разговаривать 3-этажным матом. Про престарелую медсестру, у которой явно не все в порядке с головой, можно говорить долго. У нее все справки-липовые. 4 года учишься на специальности управление жд транспортом для того, чтобы в конце получить корочку о квалификации кассира. Мусорка, а не колледж. Из положительного - Печенюк Л.В. - лучшая преподавательница, знает подход к студентам, приятная в общении.

,

Коледж дуже класний, завдяки викладачам та студентам там панує неймовірна атмосфера, яку неможливо передати словами. Звісно є й мінуси (якже без цього), але вони зовсім не значні і на них можна навіть не зважати. Коледж просто супер, не пошкодуєте.

,

Чудовий коледж))) Закінчив пів року назад! Якщо комусь не подобається що беруть хабарі, так не давайте навчайтесь самі. Дають хабарі ті хто не має бажання вчитись!!!!!!!! Викладачі просто чудові, і вони дадуть знання якщо ти сам цього захочеш. Не шкодую що закінчив саме цей коледж))) ОП- найкраще відділення

,

Дуже гарний заклад.Дякую усім педагогам від імені випускників 2010 року группи 4к30с.Особливу подяку хочеться виразити нашому куратору Дмитрик Ольгі Вікторівні,Сєдачу Олександру Георгієвичу,Гавриш Аллі Петрівні

,

Дуже хороший заклад.Випускник 2010 року.Велика вдячність усім педагогам,особливо найкращому куратору Дмитрик Ольгі Вікторівні,Сєдачу Олександру Георгієвичу,Гавриш Аллі Петрівні.Я не пожалкував що навчався в ВТК.

,

Тут не навчають, тут тіки гроші вимагаюь особливо адміністрація

,

Зовсім нещодавно я був цій бурсі. І побачив як всіма коханий педагог погрожує студенту що нібито він вилетить з коледжу якщо вона так захоче, що вона тут головна. Чесно сказати, мені також такі погрози були, якби я знав до кого можна звернутись окрім директора, адже вона і мені тоді пригрозила, а я хотів отримати диплом і знайти хорошу роботу, але вона сказала що таким як мені "баранам" роботи не знайти, і вона в цьому допоможе. Куди дивиться директор, я не зрозумію напевно ніколи. Таке враження що директор вона, а не Фаліштинський.

,

Знания,приобретенные в этом учебном заведении,пригодились на всю жизнь... Очень благодарна всем преподавателям! Кто хочет учиться-тот эти знания и преобретает...

,

Колледж это громко сказанно , просто бурса . Преподоватили ужасные , только и могут деньги требовать .

,

Випускник 1975року. Щасливий що судьба дарувала змогу навчатись в цьому чудовому закладі, проживати в такому прекрасному місті, спілкуватись з чудовими вчителями, та отримати настоящих друзів, які стали друзями на все життя.

,

спасибо всем кто дал мне знания и умения на протяжении моей ими пользоватся

,

Учусь в колледже с 2015, ужас , преподы отстойные , только и могут взятки брать, НИКОГДА НЕ ПОСТУПАЙТЕ СЮДА, зря потерянное время , никакой перспективы.

,

Навчання в мене проходило з 2005 року по 2008 рік після того я вступив в ДІІТ завдячуючи щиро Підлісному В.І. за знання!!!! Респект і повага!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

хотіла поступати але коли запитала у свого знайогомого (який 2 роки назад закінчив його) про цей коледж стало зрозуміло взятки деруть як в інституті!!!!!

,

Багато молодих та тупих вчитилів, які не знають свій предмет з практичного боку, а прочитати з бумажки я і сам вмію. Але знають в яку кешеню класти гроші від студентів. Студенти без стипендій. Якщо бажаєте отримати фейковий фах вступайте. А вчителям потрібно практичні знання. Вчетиля не будьте тупарями, вам це нейде.

,

Технарь отстой. вчерашний день. Преподы теоретики, без практических знаний, лекции по бумажке. Практики ноль, что бы получить права машиниста дрезины после техникума нужно ехать в бурсу в Золотоноше и там опять учиться за бабки. Это что такое? А для чего стоят дрезины, машины во дворе технаря? Уровень подготовки студентов ни какой. По окончанию коледжа направляют в тьму-таракань за 1500 грн. Проживешь в чужом городе? Жаль, когда-то был класный технарь с класными преподавателями. Уважаемые преподаватели коледжа не можете учить увольняйтесь, иди в бизнес!!!!!

,

Я заканчивал техникум 25 лет назад, учился у Соцкова, Гаврылюка. На сегодняшний день техникум опустился ниже плинтуса. Студентам знаний не дают, практики нет. Курсовые и дипломы за деньги. Студенты выпускаются без знаний, без специальностей. Преподаватели думают о личной выгоде, стипендии зарезают.

,

всю жизнь благодарю за те знания которые дал техникум в моей жизни сыграл важную роль спасибо всем уже покойным учителям

,

Окончил ВТЖТ в 1978 году по специальности техник-механик. Вполне достойные теоретические и практические знания ( практика в путевых машинных станциях СССР ).

,

нещодавно був там на курсах підвищення кваліфікації ( лісове господарство) мені дуже сподобались викладачі, їхній підхід до студентів, їхнє заохочення студентів до навчання, особливо Попов Анатолій Васильович, Коваленко Володимир Миколайович, особливо викладачь Дємєнтьєва Наталія Іванівна дуже добрий і цікавий викладачь,

,

Навчаюсь в коледжі. Я, а також всі, без вийнятку,одногрупники жаліють, що поступили сюди!!!!

,

Учился заочно,выпуск 2014году.Преподаватели молодые классные, очень интересные в общении, умеют научить в работу влаживают душу. Учебный корпус чистый есть столовая.Люди гостиприимные, добрые.Общежитие не дорогое есть душ,газовые плиты, санузел,по желанию можно взять телевизор.Так держать!!!Очень красивый европейский город.

,

Чудовиий коледж!! прекрасні викладачіі..) Скоріше вступайте!!

,

в феврале 2014 года был на курсах повышения квалификации (пожарные работники), колледж супер!!! все преподаватели супер!!!! общежитие супер!!! город супер!!! одни только положительные впечатления и воспоминания. хочу ещё!

,

Респект!!! Лучший в Украине

,

Коледж супер , предподаватілі нормальні .Ятут навчаюсь і мені нравиться )))))

,

Коледж просто супер, предподаватілі нормальні

,

Поступайте на будівельний факультет,самий лучший.Цікаво вчитися,як у школі,висока можливість отримати вигідну професію,легко здобувати цікаві знання,заклад має великі зв'язки з серйозними ВУЗами.Викладачі супер,підтримують,понімають.Поступайте сюда будуйте міцне життя на будівельному факультеті.

,

Дкмаю поступать!

,

коледж-класс. преподователи-супер. поступайте.

,

Освіта хороша, закінчив з відзнакою. Працюю не по спеціальноста, але в залізничній галузі.

,

отличное обучение жду отзывов однокурсников

,

Техникум классный не жалею,что закончил.Работаю по специальности, механик!

,

взятки деруть

,

Нормик

,

мне понравилось особенно в общаге,коледж класный,тянет назад всё-таки

,

Колледж супер!!!!!!!!1

,

просто клас

,

Хороший Техникум!

,

випускник 1985 года.Отличнейшее учебное заведение.Образование на высшем уровне.Поступайте и жалеть никогда не прийдётся.

,

Выпускница 2001 года. Отличные преподаватели!! Поступайте не пожалеете.

,

Вінницький транспортний коледж - the best

,

Для Винницы нормально.

,

замечательный техникум,преподаватели-просто класс,образование супер, ребята поступайте и вы не пожалеете, знания остаются на многие годы

,

выпускник 1986г. очень хорошо

,

дуже гарний вуз!!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Виннице, а также вузы в Виннице, курсы в Виннице, репетиторы в Виннице, работа в Виннице