Вінницький транспортний коледж
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

59
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

В цьому році закінчив Вінницький транспортний фаховий коледж спеціальнсті транспортні технології,я вдячний своїм рідним що вони запропонували мені навчатися в цьому коледжі,4 роки пролетіло як 4 дня,за ці я зрозумів що для мене це найкращий коледж,викладачі самі найкращі,вони завжди готові подати руку коли студент щось не міг зробити або просто не розумів ,я знайшов хороших друзів які завжди мене підтримували.Велика вдячність викладачам Щербаченко Богдана Володимирівна і Гавриш Алла Петрівна вони самі найкращі,вони дали мені зрозуміти якщо ти будеш навчатися то і все у тебе буде добре)))

,

Колледж не плохой. К сожалению работники с гнильцой. При эвакуации пришлось обратится с просьбой переночевать в общежитии. На что дежурившие в воскресенье 6,03,2022г в один голос врали что нет условий воды тепла и электричества. В тот день ракета упала на Винницкий аэропорт. Мы двое суток ехали в машине. Уставшие и голодные. Ночевали на трассе в машине. Было холодно. Бензин экономили так как заправки не работали. Просили ночлег хотя бы для женщин и детей или просто принять душ и приготовить пищу. Деньги предлагал. Тетрадочку потеребили со списками кто когда приедет и отказали. Как же пустить, ведь увидят что все есть. Вот так. Я на повышении квалификации там был. Может еще когда буду. Подойду в глазки посмотрю тем дежурным)

,

Всем привет. Закончила колледж в 2012 году. Огромное спасибо всем преподавателям.

,

ужасный коледж объясню почему, зачем группам давать анонимный тест а потом делают всем нервы не поступайте!

,

Закінчила цей коледж цього року. Отримала спеціальність " Лісове господарство ". Я б з задоволенням поставила б ці 4 роки на " повтор". Можливо, хтось пише ,що не задоволений і " обливає " коледж і викладачів брудом, але я думаю, що це досить негарно зі сторони студентів ( бувших теж)! Адже, хто хоче навчатися і отримувати знання на повну, тому нічого не завадить! Кожен з викладачів ( на нашому відділенні точно),викладався на парі, на всі 1000% ,аби вкласти в наші голови якомога більше знань і випустити нас добрими спеціалістами. Усі висококваліфіковані,чуйні,справедливі,розуміючі! Особливо дякую Варгатюк Олічці Володимирівні - за те, що не тільки навчала нас своїй предметній дисципліні, а й стала для нас подругою ( а це надзвичайно круто, коли викладачі молоді, перспективні, розумні, і прекрасно ладнають зі студентами)! Загалом, я з впевненістю можу сказати, що цілком задоволена, що навчалася в Вінницькому транспортному коледжі. Дякую!


Залишити відгук

Усі коледжі в Вінниці, а також ЗВО/ВНЗ в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці