Погребищенский медицинский колледж


  • Погребище · ул. П. Тычины, 70, Винницкая обл.
    s
  • (04346) 2-11-46
  • дневная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Навчалася в Погребищенському медколеджі з 2010-2014, даже вдячна за вклику відданість викладачів до кожного студента низький вам уклін! Рекомендую з цього коледжу можна іти в світ з високо піднятою головою! Щиро дякую!

,

Я нвчалася в період 2015-2019 рр. Можу сказати, що я абсолютно задоволена якістю надання освіти та усіх необхідних навичок. Усі 4 роки навчання тепер залишені в пам'яті, як найкращі роки проведення студентського життя. Викладачі чудові, лояльне ставлення до студентів, максимальне заохочення до навчання та вдосконалення своїх навичок, проведення вільного часу з користю та задоволенням. Заохочую усіх бажаючих до вступу у даний навчальний заклад. Наше молоде покоління буде у надійних руках!

,

я випускниця 2017 року. Коледж став на 4 роки для мене домівкою, а викладачі і одногрупники сім'єю . Не можу сказати , що завжди все було гладко, але згадати щось погане не можу. Я просто памятаю як викладачі хвилювались за нас коли ми здавали КРОК всі сиділи під актовою залою, а коли хтось з студентів виходив відразу питались , як написав чи все знав , чи впевнений в своїй роботі. Напевно ні в одному коледжі викладачі так фанатично( в хорошому розумінні цього слова) не відносяться до своєї роботи і так любили її та студентів. Я коли згадую якісь моменти з студентського життя, відразу на обличчі з'являється посмішка. Дякую усім викладачам за їх труд, за любов до того чим вони займаються, за ставлення до студентів. Низький вам уклін.

,

Жах Діти не йдіть , потім пожалкуєте

,

Навчалася в училищі з 1995 року по 1999 рік. Це були найкращі роки моєї юності. Викладачі - супер, працівники - супер. Тому, хто бажає отримати гарні знання, нехай вступає до цього навчального закладу.

,

В то заведение брали за деньги даже умственноотсталых

,

Закінчила навчання у коледжі 2016 року) Залишилося багато приємних спогадів про викладачів і пари. Тут пройшли одні з найкращих років мого життя! Із задоволенням повернулася б ще на навчання.

,

Навчалася з 2011_14рр.Ці роки були найкращими,безтурботним! У цьому закладі я познайомилася зі своїми ліпшими послугами! Як згадую ці сльози через двійку,або не зданий залік

,

Навчався з 2002 по 2006 р. Скажу чесно - це найкращий період мого життя, хоч все бувало, але згадую лише з теплотою в серці. Шкода, що час не можливо повернути назад...

,

Я випускниця 2014 року. Мені дуже подобалось в цьому чудовому коледжі і я ні дня не жалкую, що тут навчалась:-)

,

клевое времечко было.

,

Мне на мою думку мне очень нравится)))

,

Хочу поступити до вас на мед.сестру!Я дуже сильно хочу до вас...боюся,що не пройду

,

навчалась з 1993 по 95. Спогади різнобарвні. пам"ятаю, як нас 15-16 річних дітей експлаутували на бюрякових плантаціях. Це називалось "відробітки". Сапу в руки та вперед 100500 гектарів полоти на полі. В столовці поїсти - платіть будь ласочка... Пам"ятаю Баніта. вчителя математики, здається... На Брежнєва бровами схожий. та безапеляційністю суджень. Чистий радянський політик )) Пані Вовк пам"ятаю, яка суміщала викладання фізики та психологіїї )) Я дивилась на неї з острахом та думала, що вона вміє читати чужі думки, психолог жеж. )) А ще товариша "Чіпку" пам"ятаю. Українську літературу читав. Ласий був до дівчат чоловічок )

,

Боже, невже стільки часу минуло?А так хочеться повернути все назад, в той час безтурботний і такий ....... наш , юнацький

,

1986 ДА-21.Роки навчання найкращі.Педколективу низький уклін .Всім хто мене знає мої вітання.

,

навчалась 2002-2006р.найкращі роки

,

Училась 1973-1976г.Низкий поклон всем преподавателям бывшим и нынешним,дающим знания,прививающим любовь к профессии.Годы проведённые в стенах нашего родного училища,были самые лучшие.Ведь тогда была юность,вся жизнь была впереди!

,

2003-2006 найкращі спогади пов'язані з медичним училищем. Тут навчання, відпочинок. Велика подяка усьому пед. колективу за їх професіоналізм,турботу.

,

навчався з 86 по90р. це бомба мені подобалось.

,

супер! так хочеться повернутись назад!

,

Навчався з 82-по 86рік ,тепер можу оцінити з часом !!. не знаю як стстаном на сьогоднішній день а при заводяному школа знань була супер навіть після медакадемії дещо забув-а всі знання набуті в училищі памятаю до грама до ціх пір.

,

Год учебы 1999-2001 мне понравилось

,

Навчалась з 196 по 1979р.р.. Хороша школа професійна і життєва. Вдячна все життя.

,

Вчився з 1999 по 2001 р. медило найкраще

,

Училась с 1989 по 1991 уровень знаний очень вісокий, преподаватели супер.

,

Найкращий заклад у Він.обл.

,

ЦПХ Супер


Оставить отзыв

Все колледжи в Погребище, а также работа в Погребище